Složili se ženichovi na rozlučku v Las Vegas za 225 tisíc. Svědek ale s penězi utekl

Nastávající ženich Ben Whincup se těšil na nezapomenutelnou rozlučku, která se měla uskutečnit v Las Vegas. Několik jeho přátel dalo kvůli výletu dohromady celkem 7500 liber (asi 225 000 korun), z nichž se měl celý výlet zaplatit. Do města hříchů se však nakonec nikdo z nich nepodíval, jelikož nasbírané peníze jeden z nich utratil sám.
Od redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
3/4/2019

Whincup strávil plánováním vlastní rozlučky se svobodou mnoho času a správu společných peněz na výlet nechal na svém svědkovi. To se mu však vymstilo. Svědek si totiž všechny peníze nechal pro sebe a utratil je. Ostatní tak z našetřených peněz neviděli ani korunu a výlet do Las Vegas se nekonal.

Vysněná cesta do Vegas nevyšla

„Vždycky jsem si přál podívat se do Las Vegas a trochu se tam odvázat. Kdy jindy je pro to lepší čas než před svatbou? Společně s přáteli jsme dali dohromady termín letu a vybrali jsme si hotel. O všechno se pak měl postarat svědek, který se nabídnul, že celou věc zařídí. Všichni jsme mu věřili, a ještě několik týdnů před odjezdem by nás nic takového ani nenapadlo,“ uvedl ženich.

Celá sabotáž praskla až těsně před plánovaným odletem. Svědek Whincupovi zavolal a vysvětlil mu, jak se věci mají. Ženichova rodina se snažila dát dohromady na svatební rozlučku ve Vegas potřebnou částku, avšak celá akce byla příliš drahá a Whincup se tak díky svému svědkovi se svobodou nerozloučí v americkém Las Vegas, ale doma v britském Newcastlu.