Žena se chce vyhnout zodpovědnosti. Zaplatí 60 000 korun měsíčně tomu, kdo za ni bude dělat všechna rozhodnutí

Jste nerozhodní a byli byste nejradši, kdyby za vás tuto nepříjemnou povinnost dělal někdo jiný? Přesně to napadlo ženu z Bristolu – a hodlá za to dobře zaplatit. Angličanka se rozhodla, že zaplatí 60 000 korun měsíčně tomu, kdo za ni bude dělat všechna rozhodnutí. Na případ upozornil magazín Times Now.
Od redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
7/3/2019

Po náročném životním období se žena rozhodla přes inzerát najít někoho, kdo ji zbaví každodenní nutnosti rozhodovat se. Inzerát zní:

„Ahoj všichni! Vím, že je to trochu zvláštní, ale cítím, že vážně potřebuju, aby za mě někdo rozhodoval. Mám za sebou dost špatný rok a bylo by skvělé mít někoho, kdo by převzal kontrolu nad mým životem.“

Vybraný člověk musí být empatický a pořád na příjmu

Pokračovala vysvětlením všech tragédií, které ji v předchozím roce potkaly – kamarádka jí odmítla vrátit vypůjčené peníze, musela utéct od tyranského partnera, pak byla napadena a okradena. „Očividně nejsem schopná správně se rozhodovat, skoro každý týden se mi stane nějaké neštěstí,“ dodává.

Tuhle práci ale nemůže dělat jen tak někdo. Musí si se svojí klientkou skutečně rozumět. Žena uvedla, že potřebuje, aby jí byl vybraný člověk oporou, aby se s ním cítila v bezpečí, a aby byl velmi empatický. Musí být také zodpovědný a ideálně by měl mít cit pro to, co je pro ženu důležité. Bude za ni totiž rozhodovat i v tom, s kým by měla jít na rande, jaký si objednat oběd nebo kterou pojistku si sjednat. Navíc musí být neustále na příjmu a vždy okamžitě odpovědět.

Za měsíc práce hodlá žena dotyčnému zaplatit 2000 liber, v přepočtu tedy asi 60 tisíc korun. Na její inzerát se zatím přihlásily tisíce lidí.