O nás

Když jsme v roce 2017 zakládali magazín Fondík, měli jsme jasný cíl. Přinášet objektivní informace, které vám pomůžou vyznat se ve světě financí. Ten umí být velmi složitý - produktů a služeb je na trhu tolik, že je často těžké se v nich vyznat. Proto jsme se rozhodli hodnotit objektivně a bez příkras finanční produkty jako jsou podílové fondy, půjčky či běžné účty.

V našich recenzích vždy daný produkt sami vyzkoušíme a objektivně posoudíme jeho silné a slabé stránky. Vždy se řídíme jen vlastním úsudkem a do psaní si nenecháme nikým mluvit. Momentálně máme každý měsíc desítky tisíc čtenářů a jsme rádi, že na naše články spoléhá stále více lidí. 

Co byste měli vědět při čtení webu Fondik.cz:

  • Stránky Fondik.cz mají pouze informační charakter a neposkytují investiční doporučení ani poradenství.
  • Některé odkazy na naší webové stránce patří do systému takzvané provizní spolupráce, jinak také známé jako affiliate spolupráce. To znamená, že pokud na takový odkaz kliknete nebo si zboží přes odkaz objednáte, stránka Fondik.cz může získat drobnou provizi. Pro vás cena nákupu zůstane stejná, ať už se k nákupu dostanete přes affiliate odkaz nebo jdete přímo na původní webovou stránku prodejce. Provize nemá žádný vliv na objektivitu našich textů. 
  • Jakékoli publikování nebo přebírání obsahu je zakázáno podle autorského zákona č. 121/2000 Sb.

Provozovatel webu: 

Šéfredaktor: Karolína Hušáková

ProgSol, Programmatic Solution, s.r.o.
IČO: 27866971
Karla Engliše 3201/6
Praha
150 00

Redakce

Karolína Hušáková - šéfredaktorka

Lucie Kavanová - redaktorka

Vladimír Daněk - redaktor

Jdi nahoru