Fondy Conseq rozumí českým investorům

Conseq Investment Management si vybudoval na kapitálovém trhu v České republice stabilní postavení a právem získal popularitu českých investorů. Objevte výhody fondů Conseq a všechny další podstatné informace.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Fondy
31/8/2018 2:00 AM

Znalost českých investorů, kteří nechtějí při investování do podílových fondů podstupovat vysoké riziko, dělá ze společnosti Conseq velmi atraktivní volbu. Využijte možnost poznat historii Conseq a důvody specializace na české prostředí, přehled fondů a tipy pro investory. Přečtěte si kompletní shrnutí plné odpovědí na otázku:

Proč se jako český investor rozhodnout pro fondy Conseq?

Přehledně a srozumitelně na vás čekají další investiční doporučení a rady. Neváhejte načerpat další informace pro vaše úspěšné zhodnocování investic:

10 základních pojmů ze světa podílových fondů

Kolik vydělávají podílové fondy?

25 fondů s nejvyšším zhodnocením (AKTUALIZOVÁNO)

Nejoblíbenější fondy Conseq

Mezi silné stránky nabídky fondů Conseq patří šance investovat v české měně do velmi diverzifikovaného portfolia. Podílejte se jednoduše na úspěchu globálních značek a rozhodujte o tom, jaké riziko je pro vás přijatelné. Mezi investory nejoblíbenější fondy Conseq patří:

Conseq Active Invest Dynamický – fond fondů s agresivnější strategií a potenciálně vysokým zhodnocením

Conseq Invest Akcie Nové Evropy – zaměřuje se na středoevropské akcie s doporučeným investičním horizontem 5 let

Conseq Invest Dluhopisový – alternativu spořících účtů a bankovních produktů pro konzervativní investory

Conseq Active Invest Konzervativní – fond fondů, který se specializuje na dluhopisové fondy v české měně

Atraktivita fondů Conseq

Pohled na základních podílových fondů Conseq je ukázkou výsledků aktivní správy a rozumných investičních strategií. Všechny fondy dosahují v dlouhodobém horizontu pozitivního zhodnocení. Výjimkou nejsou výsledky přesahující kumulativní výkonnost na úrovni 50 % od založení. V porovnání s jinými investičními společnosti je v případě fondů Conseq zajímavou volbou i nemovitostní fond.

3 investiční tipy mezi fondy Conseq

Conseq prezentuje investiční příležitosti pro začínající i zkušené investory. Objevte i vy fondy s atraktivním zhodnocením od založení a vyššími výnosy:

Conseq Invest Akcie Nové Evropy

Portfolio Fondu je sestavené ze středoevropských akcií. Fond je vhodný pro dynamické investory, kteří plánují získat zpět investované peněžní prostředky v době delší než 5 let. Kumulativní výkonnost za 5 let překonala úroveň 26 %, což je výsledek potvrzují potenciálně vysoké zhodnocení.

Conseq Realitní

Speciální fond nemovitostí, který investuje především do nemovitostí včetně jejich výstavby a účastí v nemovitostních společnostech. Jedná se v hlavní řadě o obytné, rezidenční či administrativní objekty. Kumulativní výkonnost za posledních 5 let překonala úroveň 15 %.

Parvest Equity USA (USD)

Akciový fond pod správou BNP Paribas Asset Management, jehož podílové listy máte možnost přes Conseq zakoupit. Investuje do akcií vydávaných společnostmi z USA. Je řízen aktivně. Kumulativní výkonnost od založení se pohybuje okolo 310 %.

Jak začít investovat s fondy Conseq?

Kontaktujte společnost s žádostí o zřízení účtu, případně využijte služeb nasmlouvaného investičního poradce. Následně získáte přístup do online aplikace Můj Conseq, kde máte nad investicemi kontrolu.

Často kladené otázky

Co je to Conseq Horizont Invest?

Oceňovaný investiční program určený v první řadě pro dlouhodobé pravidelné investování. Vhodný je tak pro klienty, kteří řeší například rezervy na důchod.

Do kolika fondů lze s Conseq investovat?

Společnost Conseq má v nabídce více než 800 fondů. Kromě vlastních vám otevře dveře také k fondům dalších investičních gigantů z celého světa.

Jaká je minimální výše investice?

Jednorázová investice je možná od 10 000 Kč, pravidelná od 500 Kč měsíčně.

No items found.