Podílové fondy J&T Banky

J&T Banka aktuálně nabízí jedny z nejlepších podílových fondů na českém trhu. Podívejte se na to, do čeho tyto fondy investují, jaké mají zhodnocení nebo na to, jak do nich můžete investovat vy sami.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Fondy
2/9/2018 2:00 AM

V článku vám podrobně přiblížíme nabídku podílových fondů J&T, zodpovíme nejčastější otázky a představíme vám plusy i mínusy podílových fondů od J&T Banky.

Nejoblíbenější fondy J&T Banky

J&T Banka má ve své nabídce 4 hlavní podílové fondy. Ty se liší jak zaměřením, tak investičním rizikem či horizontem. Pojďme si nyní všechny fondy krátce představit:

  • J&T MONEY CZK – fond nabízí nízké riziko a zajímavé zhodnocení při investování do dluhopisů a nástrojů peněžního trhu
  • J&T BOND CZK – smíšený fond, který se soustředí na dluhopisy a další obdobné investiční nástroje
  • J&T Flexi dluhopisový – dluhopisový fond (minimálně 80 % dluhopisů) s investičním horizontem 2 roky
  • J&T Opportunity CZK – smíšený fond, který investuje do akcií převážně na středoevropských trzích

Atraktivita fondů J&T Banky

Fondy využívají investiční nápady skupiny J&T a vzhledem k dlouhodobým výsledkům lze konstatovat, že představují atraktivní kombinaci vysokého výnosu s menšími výkyvy hodnoty. Kromě komoditního fondu dosahují všechny podílové fondy J&T pozitivního výnosu, některé i kolem 5 %. Atraktivitu investování zvyšuje také klub Magnus – věrnostní program klientů J&T Banky.

3 investiční tipy mezi fondy J&T Banky

Nejvíce investorů využívá fondy zaměřující se na podnikové dluhopisy. Objevte i vy fondy s atraktivním zhodnocením a zajímavými výnosy:

J&T Money (investovat) (recenze)

Smíšený fond, jehož majetek je složen z dluhopisů investičních nápadů skupiny J&T. Fond není při sestavování portfolia omezován kategorií emitenta či ratingem držených dluhopisů. Minimální investiční horizont je 1 rok. Výnos od založení se pohybuje na úrovni 3,61 % ročně.

J&T Bond (investovat) (recenze)

Smíšený otevřený podílový fond, který je vhodný pro dlouhodobé investory hledající výnos výrazně přesahující zhodnocení bankovních vkladů. Minimální doporučovaná doba investice jsou 3 roky. Výnos od založení se pohybuje na úrovni 3,90 % ročně.

J&T Opportunity (investovat)

Tříletá příležitost pro dynamické investory se může pochlubit více než 4% výnosem od založení. Strategie fondu se opírá o investice do firem ve středoevropském regionu, sekundárně pak o zajímavé investice z celého světa. Bude vyhovovat investorům, kteří plánují investovat na déle než 3 roky.

Jak začít investovat do podílových fondů J&T?

Stačí vyplnit tento registrační formulář na stránkách J&T Banky. Hned poté můžete začít investovat do fondu J&T Money už od 300 Kč.

Často kladené otázky

Co je to J&T LIFE?

Jedná se o fondy životního cyklu s doporučeným investičním horizontem od 10 do 20 let, které slouží k pravidelnému investování a tvorbě budoucích rezerv.

Jaké jsou poplatky u podílových fondů J&T?

J&T Banka si účtuje jedny z nejnižších poplatků na trhu. Zpravidla je to 1 % ročně za správu fondu. Výši poplatku vždy najdete v informacích fondu.

Jaká je minimální výše investice?

Minimální vstupní investice je 300 Kč.

No items found.