FérMakléři.cz - recenze 2021

Prodej nemovitosti je náročný proces, na který nemusíme sami stačit, a tak se často rozhodneme využít služby realitního makléře. Těch je v České republice ale obrovské množství a vybrat toho skutečně důvěryhodného je téměř nemožné. Inovativní služba FérMakléři.cz se tedy rozhodla nám s tímto zmatkem pomoci.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Tipy
5/1/2021 1:00 AM

S čím vám pomůže služba FérMakléři.cz?

Služba FérMakléři.cz vám pomůže prodat nemovitost s pomocí profesionála za nejlepší možnou cenu. Doporučí vám jednoho prověřeného makléře z vašeho okolí na základě reálných zkušeností a referencí. Vy si tohoto makléře můžete vyzkoušet, vše s ním probrat a svěřit mu prodej vaší nemovitosti. Služba FérMakléři.cz je nezávazná, takže pokud se nakonec rozhodnete poradit si s prodejem sami, nikdo vás nebude k ničemu nutit.

Fotografie optimisticky naladěného týmu, který stojí za službou FérMakléři.cz
Tým služby FérMakléři.cz.
Srovnání makléřů pro vás služba FérMakléři.cz vypracuje nezávazně a zdarma.

Vyplatí se to?

Prodej nemovitosti je závažný krok a dobrý makléř vám ho může nejen ulehčit, ale navíc se postarat i o to, abyste dosáhli na nejvyšší možnou cenu. Pokud se tedy rozhodnete zkusit prodat vaši nemovitost přes makléře, nechat si poradit od FérMakléři.cz se určitě vyplatí. Díky této službě si nemusíte makléře složitě vybírat a prověřovat sami – to za vás udělá v průběhu pár hodin sama a zcela zdarma. Navíc máte jistotu, že nenaletíte pochybnému obchodníkovi.

Jak si najít ideálního makléře přes službu FérMakléři.cz?

Nejprve na webu FérMakléři.cz zadáte jméno obce, ve které se vaše nemovitost nachází. Pak už jen stačí během dvou minut vyplnit krátký formulář s informacemi o nemovitosti a vašimi kontaktními údaji.

Během následujících hodin vás vybraný makléř kontaktuje a představí vám svou nabídky. Zda budete nakonec chtít vaši nemovitost prodat přes doporučeného makléře nebo ne, to ale závisí jen na vás – vše je nezávazné a bez jakýchkoliv finančních nároků.

Jak služba FérMakléři.cz prověřuje realitní makléře?

Makléři musí splňovat určitá základní kritéria, které služba důsledně sleduje:

  • mají minimálně dva roky praxe a dvacet prodaných nemovitostí
  • obdrželi dostatek pozitivních referencí, které služba prověřuje
  • sestavují kvalitně sepsané, nenapadnutelné a transparentní smlouvy

Není v tom nějaký háček?

Jak je vidět, služba je velmi jednoduchá a místo pro schování nějakých háčků v ní tedy není. Navíc rozhodně má své místo na trhu – v České republice je příliš mnoho makléřů (v přepočtu na obyvatele dokonce desetkrát víc než například v Německu!) a FérMakléři.cz představuje platformu jen pro ty z nich, kdo svoji práci berou vážně a chtějí ji dělat férově.

Pokud tedy uvažujete nad prodejem své nemovitosti a zajímá vás, jak a za kolik by vám ho mohl zařídit makléř, doporučujeme si ho najít právě přes službu FérMakléři.cz. Její pomoc je bezplatná, nezávazná a o tom, zda nemovitost prodáte a s kým, si rozhodnete vy.

No items found.