ING podílové fondy z vás udělají investora již od 100 Kč měsíčně

ING Bank se z pohledu podílových fondů řadí mezi největší investiční společnosti u nás. Přehlednou nabídkou fondů oslovuje především začínající a opatrné investory. Podívejte se na klíčové informace a zjistěte, jaké kroky musíte udělat, abyste začali zhodnocovat vaše volné finanční prostředky.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Fondy
1/8/2018 2:00 AM

ING Bank se z pohledu podílových fondů řadí mezi největší investiční společnosti u nás. Přehlednou nabídkou fondů oslovuje především začínající a opatrné investory. Podívejte se na klíčové informace a zjistěte, jaké kroky musíte udělat, abyste začali zhodnocovat vaše volné finanční prostředky.

Hledáte-li maximálně transparentní přístup a nekonečně přehledné rozhraní pro začínající investory, stávají se pro vás ING podílové fondy jasnou volbou. Dokáží však nabídnout také atraktivní zhodnocení? V kompletním shrnutí na vás čeká představení ING, seznámení s nabídkou včetně konkrétních fondů a rozbor základních podmínek. Více najdete v článku:

Objevte 4 důvody, proč jsou ING Podílové fondy zajímavé

Neváhejte si otevřít také další doporučení, praktické rady a tipy, díky kterým se dozvíte o investování do podílových fondů ještě mnohem víc:

5 zásadních rozdílů mezi spořícím účtem a podílovými fondy

25 fondů s nejvyšším zhodnocením (AKTUALIZOVÁNO)

Kolik vydělávají podílové fondy?

Nejoblíbenější fondy ING

Mezi fondy ING panuje velká přehlednost a náklonnost k investorům, kteří zatím nemají příliš zkušeností. Zajímavé budou fondy pro stávající klienty ING i pro lidi, kteří pouze hledají alternativu ke spořícím účtům či termínovaným vkladům. Mezi investory nejoblíbenější ING fondy lze zařadit:

ING Aria Lion Moderate – fond fondů s velkým podílem dluhopisů

ING Aria Lion Balanced – fond fondů s potenciálně vyšším zhodnocením pro odvážnější investory

ING Aria Lion Dynamic – fond fondů s výraznou převahou dynamických aktiv

ING Aria Lion Aggressive – fond fondů, který agresivně investuje do perspektivních akciových fondů

Atraktivita fondů ING

Přes třicet podílových fondů ING bojuje o důvěru investorů především na poli fondů fondů, které nabízí vysokou míru diverzifikace a srozumitelnou strategii. Zaměříte-li se čistě na sbírku profilových fondů ING Aria Lion, u všech správce dlouhodobě dosahuje pozitivních výnosů. Záleží tak především na ochotě riskovat a přijímat výkyvy hodnoty investice.

3 investiční tipy mezi fondy ING

Mezi fondy ING se zajímavým zhodnocením od založení a vyššími výnosy patří:

ING Aria Lion Aggressive

Fond fondů, který od založení dosáhl zhodnocení přesahující 14 %. Je v první řadě určen pro odvážnější investory, kteří již mají zkušenosti získané na finančních trzích.

BlackRock Asian Tiger Bond

Na fond určený investorům s opatrným investičním profilem velmi přesvědčivé výsledky. Investuje do asijských státních i korporátních dluhopisů. Výkonnost fondu za 5 let přesahuje 21 %.

BlackRock Global Multi-Asset Income

Smíšený fond, který chce investorům přinášet nadprůměrný příjem z globálního portfolia investic. Výkonnost fondu za 5 let překonala 24 %. Fond má nadprůměrné riziko.

Jak začít investovat s ING fondy?

Velmi snadno a bez jediného kusu papíru. V případě zájmu o investování do podílových fondů ING si na webu založte ING Konto a ING Podílové fondy. Nemusíte na pobočku a vše lze stihnout během 5 minut. K registraci účtu online budete potřebovat mobilní telefon.

Často kladené otázky

Lze založit ING Podílové fondy bez ING Konta?

Produkt ING Podílové fondy lze založit pouze společně s ING Kontem

Jaká je minimální investice do ING fondů?

Minimální pravidelná i jednorázová investice pro fondy v české měně je 100 Kč.

Jak rychle budu mít peníze na účtu v případě prodeje podílových listů?

ING fondy garantují odkup podílových listů. Peníze máte do šesti pracovních dnů k dispozici.

No items found.