NN fondy vám dávají na výběr z více než 40 investičních strategií

Když hledáte stabilního partnera pro investování do podílových fondů, hrají roli zkušenosti. A ty NN se zástupem profesionálních investičních manažerů rozhodně nechybí. Přečtěte si klíčové informace, díky kterým se seznámíte s NN fondy.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Fondy
7/8/2018 2:00 AM

Zjednodušte si rozhodování týkající se investování do podílových fondů! Prohlédněte si přehled představující NN fondy na jednom místě. Poznáte historii NN, způsob investování přes klientské centrum fondů NN Investment Partners, hlavní výhody a zajímavé tipy z nabídky podílových fondů. Neváhejte si otevřít:

Jaké investiční příležitosti přináší NN Fondy?

Objevte další praktické rady, tipy a články plné know-how, díky kterým se dozvíte nejen o podílových fondech NN to nejdůležitější:

Kolik vydělávají podílové fondy?

3 kroky, které vás dělí od výběru skvělého podílového fondu

Výlet do historie podílových fondů vám pomůže je lépe pochopit

Nejoblíbenější fondy NN

Mezi fondy NN se nachází fondy pro začínající i ostřílené investory. Strategie fondů jsou opravdu velmi pestré a přináší příležitost zhodnotit finanční prostředky napříč světovými regiony, sektory a odlišnými třídami aktiv. Mezi investory nejoblíbenější fondy NN patří:

NN (L) International Czech Equity P Cap (CZK) – akciový fond zaměřující se na oblast finančnictví

NN (L) First Class Multi Asset P Cap (CZK) – smíšený fond, jehož silnou stránkou je diverzifikace

NN (L) EURO Equity – akciový fond pro investování v rámci euro zóny

NN (L) Global Equity Impact Opportunities X Cap (CZK) – akciový fond vyhledávající globální příležitosti

Atraktivita fondů NN

Zaslouží si NN fondy pozornost investorů? Zcela bez diskuze ano. Více než čtyřicet investičních strategií poskytuje dostatečná prostor na výběr fondu, který vám bude vyhovovat. Největšího výnosu od založení dosahují akciové fondy.

Zajímavým tipem jsou pak akciové fondy vedené v zahraniční měně. Některé z nich mají i více než 20% výnos, důkazem je například fond NN (L) Asia Income X Cap (USD). Na druhou stranu je u těchto fondů nutné počítat s vysokým rizikem a velkými výkyvy hodnoty. Pro konzervativní investory jsou v nabídce NN fondy dluhopisové a fondy peněžního trhu.

3 investiční tipy mezi fondy NN

Mezi fondy NN s velmi atraktivním zhodnocením od založení a vyššími výnosy patří:

NN (L) Euro High Dividend - X Cap EUR

V několika posledních letech dosahuje pozitivní výkonnosti. Hlavním směrem investic jsou společnosti kotované na burzách v zemích eurozóny. Spojuje je nadprůměrný dividendový výnos.

NN (L) European High Yield - P Cap EUR

Zajímavý tip pro investory, kteří zatím nemají příliš zkušeností, ale nespokojí se s úplně nízkým zhodnocením. Fond investuje zejména do firemních dluhopisů. V roce 2016 byla výkonnost 3 %.

NN (L) Patrimonial Balanced European Sustainable - P Dis EUR (hedged ii)

Od roku 2012 do roku 2016 dosáhl fond vždy kladného zhodnocení. V roce 2012 a 2013 dokonce přes 10 %. Portfolio manažer investuje do diverzifikovaného portfolia nástrojů s pevným výnosem.

Jak začít investovat s NN fondy?

V případě zájmu o investování do podílových fondů NN se nejdříve musíte stát klientem a uzavřít komisionářskou smlouvu. To provedete v klientském centru. Pro více informací je k dispozici infolinka a kontaktní formulář. Po registraci získáte přístup do online aplikace NNinvestor, kde máte možnost hlídat své investice v NN Fondech a sledovat pohyby cen.

Často kladené otázky

Jaká je minimální investice do fondů NN vedených v české měně?

Minimální pravidelná i jednorázová investice pro fondy v české měně je 500 Kč.

Jaká je minimální investice do fondů NN vedených v jiné měně?

U nekorunových tříd fondů je minimální investice 1 000 EUR, 1 000 USD nebo 125 000 JPY.

Je možné si investování vyzkoušet nanečisto?

V aplikaci Modelace portfolia to není žádný problém. V aplikaci máte možnost sledovat vývoj NN fondů podle reálných cen na trhu.

No items found.