Fond OPTIMUM z nabídky fondů České spořitelny

V září 2015 se v nabídce podílových fondů České spořitelny objevil nový produkt se jménem OPTIMUM. Pokud vás investice do podílových fondů zajímají, zbystřete, mohla by to pro vás být zajímavá investiční alternativa.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Kde investovat
6/12/2020 1:00 AM

OPTIMUM podíový fond je podle svého prospektu smíšený fond s inteligentní investiční strategií, díky níž pružně reaguje na změny na trhu a optimalizuje dynamickou a konzervativní složku portfolia. Pod dynamickou složkou se myslí akcie, tu konzervativní pak zajišťují dluhopisy. Díky tomu, že jde o smíšený fond, nabízí fond OPTIMUM vyváženou míru rizika a zajímavého zhodnocení.

Fond OPTIMUM. Investice již od 300 Kč na 3 roky a déle.

Stejně jako ostatní podílové fondy České spořitelny, i OPTIMUM je vhodný pro malé investory, kteří plánují ivestovat pouze malou sumu. Investovat do něj můžete již od 300 Kč. Pokud už produkty České spořitelny používáte, jistě znáte jejich online službu SERVIS24 - právě přes tu můžete do fondu OPTIMUM investovat třeba z pohodlí vašeho domova. Fond je veden v korunách, takže se nemusíte obávat pohybů měnových kurzů. OPTIMUM podílový fond je ideální pro střednědobé až dlouhodobé investice, pokud tedy hledáte, kam uložit peníze na 3 roky a déle, může to pro vás být ta správná volba.

Česká spořitelna – jistota, které můžete věřit

Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí v České republice a to již více jak 190 let. Od roku 2000 spadá do středoevropské finanční skupiny Erste Bank, která je jednou z největších svého druhu a přidává tak na stabilitě i české bance. Stejně jako je kvalitní bankou, tak kvalitní jsou i podílové fondy české spořitelny, kterých má již 46. Investování s Českou spořitelnou je jednoduchý a bezpečný způsob jak dlouhodobě zhodnotit peníze.

No items found.