Server pro dospělé Pornhub zveřejnil statistiky za rok 2018. Odhalil, které národy jsou nejaktivnější

Americký server pro dospělé Pornhub každý rok odhaluje své statistiky a prezentuje některá zajímavá čísla, která se týkají jeho provozu. Každý rok jde o velmi sledovanou záležitost, o které informují i přední světová média.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2021 1:00 AM

Pro firmy z tohoto oboru je taková pozornost nezvyklá, Pornhub si však dává záležet na tom, aby působil jako standardní společnost, a aby obor jeho podnikání nebyl nijak tabuizován.

Každý rok proto ve svých prezentacích odhaluje čísla, která jsou svým způsobem kuriózní, a která prozradí hodně nejen o jeho uživatelích, ale i o preferencích některých národů.

Nejaktivnější jsou Američané, výrazný skok zaznamenal Kazachstán

Statistiky za tento rok pak ukazují, že nejaktivnějšími návštěvníky serveru byli Američané, následovala Velká Británie, Indie, Japonsko, Kanada, Francie a Německo. Velký skok oproti minulému roku zaznamenali obyvatelé Kazachstánu, kteří poskočili rovnou o 33 příček. V žebříčku figurují také čeští uživatelé, kteří oproti roku 2017 zaznamenali skok o 15 příček.

Čechům pak patří ještě jedno prvenství. Patří totiž mezi národ, který na Pornhubu zaznamenal vůbec nejvyšší skok v tom, kolik času lidé na serveru stráví. Oproti roku 2017 se tento čas u Čechů zvýšil o 112 sekund. Nejdéle času pak na Pornhubu tráví Filipínci, a to v průměru celých 13 minut a 50 vteřin.

Pornhub také představil několik kuriozit. Lidé například na serveru často vyhledávají známé postavy z počítačových her, letos v tomto ohledu dominovala populární hra Fortnite. Pokaždé, když se ve hře objevila nová postava, stoupl počet jejích vyhledávání i na Pornhubu.

Co se týče celkových čísel, tak se návštěvnost webu vyšplhala na celkem 33,5 miliard uživatelů, což je o 5 miliard více než v roce 2017. Průměrná denní návštěvnost pak byla 92 milionů uživatelů. Uživatelé webu ročně zadají zhruba 30,3 miliardy vyhledávacích dotazů.

Pornhub také uvedl, že nejpopulárnějším videem na serveru byla nahrávka s Kim Kardashian, která zaznemenala 195 milionů přehrání.

No items found.