Sporoinvest – jistota na trhu investic

Sporoinvest je dluhopisový fond velmi krátkodobých investic společnosti Česká spořitelna. Předností tohoto fondu je, že je konzervativně spravován, díky čemuž se řadí na stupnici rizikovosti na stupeň 1 – nejnižší riziko. Tento fond lze využít jako finanční rezervu s vysokou likviditou, dostupnost peněz je z pravidla do týdne. Fond je aktivně řízen, což zvyšuje jeho výkonnost. Sporoinvest je veden v korunách, takže nemusíte řešit, jak se vyvíjí měnové kurzy.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Kde investovat
22/5/2020 2:00 AM

Je Sporoinvest právě pro vás?

Pokud chcete investovat po malých částkách a na krátkou dobu, pak ano! Minimální investice je pouhých 300 Kč a doporučený investiční horizont je jeden rok a více. Pokud tedy nevíte, za jak dlouho budete potřebovat peníze vybrat, volte sporoinvest. Aktuální kurz je lehce dohledatelný na stránkách České spořitelny. Pokud jste klientem České spořitelny a máte u nich osobní účet, pak po vyřízení první investice už můžete jednoduše investovat přes internetové bankovnictví SERVIS24, přes které můžete své investice i vybírat.

Podílové fondy České spořitelny – zajímavý produkt od společnosti, které můžete věřit

Česká spořitelna se specializuje na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Na českém trhu již více než 190 let! S více jak 5 miliony zákazníků je největší bankou v České republice. Kromě investic a bankovnictví také investuje do budoucnosti, každý rok podporuje vzdělávání zhruba 10 miliony korun a od roku 2012 pomocí Nadace Depositum Bonum zlepšuje výuku přírodovědných a technických oborů.

No items found.