Zaloto - recenze 2021

Dobrý finanční poradce vám může ušetřit spoustu starostí i peněz. Kde a jak ho ale najít? Právě tím se zabývá Zaloto, abyste vy nemuseli. My jsme pro vás zjistili, jak tato služba funguje a jestli stojí za to ji využít.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
29/6/20

Co je Zaloto?

Zaloto je online služba, která vás spojí s finančním poradcem na základě vašeho zájmu o konkrétní produkt, ať už jde o hypotéku, životní pojištění, povinné ručení pro různé dopravní prostředky, investici nebo spotřebitelský úvěr (ten Zaloto teprve chystá).

Každý z poradců, se kterými Zaloto spolupracuje, se soustředí pouze na jeden z těchto produktů, a tak ho dokonale zná. Navíc mezi nimi vybírá na základě stovek recenzí předchozích klientů, spolupracuje tedy s prověřenými specialisty.

Jaké jsou výhody služby Zaloto?

Hlavní úlohou a zároveň výhodou služby Zaloto je úspora - času i peněz. Čas vám ušetří tím, že vám najde vhodného poradce přesně pro tu službu, kterou potřebujete. Finanční úsporu má pak už na starosti poradce, který vám pomůže vybrat nejvýhodnější možnou nabídku daného finančního produktu.

VYZKOUŠEJTE ZALOTO ZDARMA

Můžeme službě věřit?

Za projektem Zaloto stojí český start-up Point FM, který se věnuje propojování finančních služeb a technologií. Provozuje hned několik úspěšných projektů, mezi které patří DevX, HypoGO a iPov, rozhodně se tedy nejedná o neprověřenou společnost. Na činnost Zaloto zároveň dohlíží Česká národní banka.

Jak Zaloto funguje?

Služba funguje velmi jednoduše. Ze všeho nejdříve si na webových stránkách vyberete produkt, o který máte zájem, vyplníte formulář s potřebnými údaji a odešlete ho kliknutím na “Chci nejvýhodnější nabídky”. Následně se vám telefonicky ozve zákaznická podpora Zaloto, která s vámi doplní případné chybějící údaje a znovu ověří váš zájem o propojení s poradcem.

Po vašem souhlasu vám pak bude zaslán e-mail se shrnutím poptávky a profilem navrhovaného poradce. A když se vám bude líbit, na všem ostatním se už budete domlouvat přímo s ním. 

My jsme přes Zaloto zkusili najít poradce pro povinné ručení. Do formuláře jsme vyplnili informace o pojišťovaném automobilu a také základní údaje o naší osobě - jméno, adresu, datum narození, e-mail a telefonní číslo. Zákaznická podpora se nám ozvala během necelých dvou hodin a krátce po telefonátu nám přišel mail s informacemi o navrhovaném poradci včetně hodnocení, která mu udělili předchozí klienti.

Jaké si Zaloto účtuje poplatky?

Zaloto si za své služby, tedy za spojení s finančním poradcem, neúčtuje nic. Pokud si nějakého poradce vyberete, budete případně za jeho služby platit přímo jemu.

Závěrečné hodnocení

Zorientovat se v nabídkách pojištění, úvěrů či investic může být v současné době poměrně náročné a ne vždy nakonec narazíte na tu nejvýhodnější nabídku. Mnohdy se proto vyplatí oslovit někoho, kdo v tom umí chodit. Zaloto vám takového člověka doporučí bezplatně a navíc se zárukou, že konečné rozhodnutí bude stále pouze na vás. Pokud tedy potřebujete pomoc s hledáním prověřeného finančního specialisty, který vám poradí s konkrétním produktem, služba Zaloto se vám bude určitě hodit.

VYZKOUŠEJTE ZALOTO ZDARMA