Zajímavosti ze světa financí

Bitcoin - aktuální cena, graf a přehledné informace

14/1/2021

Zajímá vás, za kolik se v tuto chvíli prodává Bitcoin? Máme pro vás aktuální graf s cenou. Také se podíváme na další důležité informace o této kryptoměně.

Akcie Microsoftu - cena, graf a přehledné informace

13/1/2021

Zajímá vás, za kolik se dnes prodávají akcie Microsoftu? V článku pro vás máme přehledný graf s cenou. Také se podíváme na další informace o těchto akciích - mrkneme se například na to, jaké důležité akvizice Microsoft udělal za poslední roky, kdo jsou jeho klíčoví zaměstnanci nebo na to, jaké faktory můžou ovlivnit cenu akcií v budoucnu.

UPgates - cena nástroje na tvorbu eshopů pro rok 2021

12/1/2021

Zajímá vás, jaké jsou aktuální ceny nástroje UPgates? Máme pro vás odpovědi. Přidáme také informaci o tom, jak se za UPgates platí, a srovnáme si jeho ceny s konkurencí.

Akcie Tesla - cena, graf a přehledné informace

11/1/2021

Zajímá vás, za kolik se dnes prodávají akcie Tesly? Máme pro vás přehledný graf s jejich cenou. V článku se také dozvíte další důležité informace včetně toho, kde akcie Tesly koupit.

eToro - poplatky pro rok 2021

11/1/2021

Zajímá vás, jaké poplatky si v tomto roce účtuje broker eToro? Máme pro vás všechny aktuální informace zpracované v přehledné formě.

eDarling - cena předplatného pro rok 2021

10/1/2021

eDarling je jednou z největších internetových seznamek u nás. V dnešním článku se podíváme na to, kolik u něj zaplatíte za prémiové předplatné, a jaké výhody vám toto předplatné přinese.

Plat Lionela Messiho v roce 2021

9/1/2021

Lionel Messi je jeden z nejlepších fotbalistů planety, který už od svých třinácti let obléká dres španělské Barcelony. Kolik si v tomto klubu vydělává a jaký má plat? A kolik peněz získá každý rok od svých sponzorů? Přesně to se dozvíte v dnešním článku.

Jdi nahoru