Zajímavosti ze světa financí

Dvanáctý měsíc zdarma. Roční předplatné Voyo nyní s bonusem

1/12/2021

Roční předplatné na Voyo lze v průběhu prosince zakoupit za zvýhodněnou cenu. Namísto dvanácti měsíců uhradí zákazník jedenáct a dvanáctý obdrží, jako bonus, zdarma. Už od srpna jsou navíc na tisícovkách prodejen po celém Česku k dostání vouchery ke sledování více než 2 000 filmů, dokumentů a seriálů na Voyo. Speciální vánoční akce, která potrvá po celý prosinec, je tak dalším z mnoha kroků ke zpřístupnění nabídky Voyo co nejširším diváckým skupinám.

Příběh vzniku hodinek Daniel Wellington

27/11/2021

Jméno mladého švédského podnikatele Filipa Tysandera pravděpodobně neznáte, jeho hodinky Daniel Wellington už jste ale určitě viděli mnohokrát. Jako jeden z prvních založil totiž své podnikání na masivní reklamě napříč různými sociálními sítěmi.

9 nejlépe vydělávajících kapel v historii

23/11/2021

The Beatles, Queen anebo The Rolling Stones – to je jen pár příkladů hudebních velikánů, kteří navždy změnili hudební průmysl. Není tedy divu, že zároveň patří mezi nejvýdělečnější kapely historie. Kolik si vydělali a kdo další patří do žebříčku nejlépe placených kapel všech dob? Podívejte se na nejúspěšnější devítku.

Lítačka - cena kupónu pro rok 2021

16/11/2021

Hledáte informace o tom, kolik stojí pořízení Lítačky, a kolik stojí kupony? Máme pro vás všechny informace. V článku se také dozvíte, kde se dá Lítačka koupit, a jak se platí.

iCloud - ceny předplatného pro rok 2021

13/11/2021

Zajímají vás aktuální ceny služby iCloud? V dnešním článku se na ně podrobně podíváme. Také vám řekneme, kolik dat si na iCloud můžete uložit a jak si tato služba stojí ve srovnání s konkurencí.

Lanýže - cena pochoutky v roce 2021

11/11/2021

Slavný francouzský myslitel Jean Anthelme Brillat-Savarin o nich prohlásil, že jsou tím opravdovým “diamantem kuchyně”. A měl pravdu - jejich chuť je nezaměnitelná, ostrá a intenzivní. Skvěle se hodí k masu, dobrý cukrář z nich však zvládne připravit i fantastický dort nebo zmrzlinu. Řeč je o lanýžích, jedné z nejdražších pochoutek světa.

J. K. Rowlingová: Jak se z podceňované spisovatelky stala miliardářka

7/11/2021

Harry Potter je bezpochyby nejslavnější postavou fantasy světa. Jeho začátky však byly podobně skromné jako začátky ženy, která ho vytvořila. Co všechno musela nejbohatší autorka současnosti překonat, než se dočkala celosvětového uznání?

Jdi nahoru