Zajímavosti ze světa financí

Srovnání cen: Netflix, HBO GO, Voyo a 3 další služby

25/7/2021

Přemýšlíte o tom, že byste si předplatili nějakou streamovací službu a hledáte tu nejlevnější? Nebo vás zajímají konkrétní ceny a nabídka filmů a seriálů? Máme pro vás odpovědi! V našem velkém přehledu jsme srovnali služby Netflix, HBO GO, Voyo, Disney+, Prime Video a Apple TV+.

Tesla - cena všech modelů v roce 2021

16/7/2021

Ještě před patnácti lety byla Tesla téměř neznámá automobilka s nejistou budoucností. Její sázka na elektrické vozy připadala některým odborníkům jako šílená. Dnes je však všechno jinak. Z Tesly je aktuálně nejstylovější a nejrychleji rostoucí výrobce aut na světě. Přemýšlíte o tom, že byste si vůz od ní také pořídili? V dnešním článku se podíváme na to, kolik auta od Tesly stojí.

Srovnání platů ČR vs. Maďarsko (2021)

12/6/2021

Zajímá vás, jaké jsou platy v Maďarsku, jaká je tam průměrná mzda, a kolik tam berou ty nejčastější profese? Máme pro vás všechny informace. V dnešním článku si také porovnáme maďarské platy s těmi českými.

Získejte 1 000 Kč zdarma za založení běžného účtu

21/4/2021

Ve spolupráci s bankou mBank pro vás máme speciální akci. Založte si dnes u této banky běžný účet, splňte jednoduché podmínky a získejte úplně zadarmo 1 000 Kč.

Co je to IBAN a jak ho zjistit

31/3/2021

Hledáte informace, co je to IBAN a jaký IBAN má váš účet? Máme pro vás odpovědi! V dnešním přehledu se dozvíte všechny podstatné informace.

iCloud - ceny předplatného pro rok 2021

29/3/2021

Zajímají vás aktuální ceny služby iCloud? V dnešním článku se na ně podrobně podíváme. Také vám řekneme, kolik dat si na iCloud můžete uložit a jak si tato služba stojí ve srovnání s konkurencí.

Google Drive - cena předplatného pro rok 2021

26/3/2021

Hledáte informace o tom, kolik stojí cloudové úložiště Google Drive? Vše jsme pro vás zjistili. V článku se také podíváme na to, jak Google Drive funguje a jakou má maximální kapacitu.

Jdi nahoru