Zajímavosti ze světa financí

Kolik stojí rozvod v roce 2022

13/5/2022

Ačkoli se jedná o chmurnou představu, kterou se většina zamilovaných nechce zabývat, je dobré vědět, na kolik může vyjít nejen vstup do manželství, ale i jeho případný konec. Rozvod totiž může stát podobně jako svatba!

Tetování - cena v roce 2022

1/5/2022

Mít na svém těle krásná tetování vyžaduje nejen návštěvu kvalitního tetovacího salónu, ale také pečlivou a správnou následnou péči. Mohou se totiž velice snadno vyskytnout nepříjemné komplikace, kterým se však dá preventivně vyhnout a vy se můžete doživotně pyšnit tímto vkusným zdobením těla. Kolik tedy takové tetování stojí a kam pro něj zamířit?

Život mladých dnem i nocí! TV Nova chystá nový unikátní projekt

29/4/2022

Skupina Nova chystá pro diváky Nova Fun a Voyo zbrusu nový projekt – denní seriál s unikátním konceptem. Přípravy netradičního formátu s názvem Praha – den & noc jsou v plném proudu.

Kaviár - cena pochoutky v roce 2022

4/4/2022

Kaviár se často uvádí jako pochoutka boháčů, a přitom jsou to rybí jikry. Proč má tedy pověst luxusního pokrmu, který si lidé mažou na toast a u toho popíjí šampaňské? U kaviáru platí, že čím je kvalitnější, tím je dražší, ale také vydrží kratší dobu. Proto to není pochoutka pro každého!

Antigenní test - cena v roce 2022

3/4/2022

Antigenní test odhaluje nákazu virem COVID – 19 v její rozvinuté fázi. V podstatě detekuje virové bílkoviny a je užitečný k rozpoznání rozvinuté – a tedy nejnakažlivější fáze nemoci.

PCR test - cena v roce 2022

3/4/2022

Zkratka PCR znamená polymerázovou řetězovou reakci. Je to test k detekci genetického materiálu z konkrétního organismu. Test je schopen detekovat přítomnost viru, pokud jej máte v těle v době testu. Nicméně může detekovat fragmenty viru i poté, co již nejste infikováni.

Chameleon - cena zvířete v roce 2022

3/4/2022

Chameleoni jsou zajímavá stvoření, která dokážou měnit barvu, pohybovat očima nezávisle na sobě a chytat kořist svými dlouhým, lepkavým jazykem. Není divu, že jsou často vyhledávaným domácím mazlíčkem. Kolik ale chameleon stojí a jaká jsou úskalí jeho chovu?

Jdi nahoru