Voyo - cena předplatného pro rok 2021

Hledáte informace o tom, kolik stojí předplatné služby Voyo? Zjistili jsme pro vás aktuální informace. Také se mrkneme na to, jaké funkce Voyo nabízí a jaké filmy a seriály na něm najdete.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
25/12/2020

Voyo je internetová streamovací služba od televize Nova. Nabízí přes 2 500 filmů a seriálů, včetně nejoblíbenějších seriálů televize Nova jako Ulice, Policie Modrava či Okresní přebor.

Kolik stojí Voyo?

Voyo nabízí jednu variantu předplatného. Zaplatíte za ni 159 korun měsíčně. Co za to získáte?

  • přístup k více než 2 500 filmům a seriálům
  • živé vysílání stanic Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova 2, Nova Gold, Nova Sport1, Nova Sport2, Nova International a Markíza International
  • epizody seriálů od TV Nova dostupné dříve než v televizi
  • žádné reklamy

Předplatné můžete vyzkoušet i zdarma. Nejčastěji je to na 7 dní. Například na Vánoce však Voyo nabízelo předplatné na zkoušku i na 30 dní. Pro jeho získání je potřeba zaregistrovat se na webu Voyo a vyplnit údaje k platební kartě. O svou kartu se podle našeho názoru nemusíte bát, web Voyo je dobře zabezpečený a navíc se jedná o velkou a spolehlivou službu.

Předplatné na zkoušku nemá k dispozici sportovní kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

VYZKOUŠEJTE VOYO ZDARMA

Jak se za Voyo platí?

Voyo je možné zaplatit PayPalem nebo platební kartou. Podporovány jsou debetní a kreditní karty od společností MasterCard a VISA.

Nezapomeňte na to, že předplatné Voyo se každý měsíc automaticky obnovuje. Pokud jej budete chtít zrušit, je potřeba rozkliknout profil na Voyo, kliknout na pole Moje předplatné a tam vypnout automatické obnovování.

Jaké filmy a seriály jsou na Voyo?

Nabídce filmů na Voyo dominují hlavně české filmy. Najdete tu například Pupendo, Občanský průkaz, Gangsterka, Líbáš jako bůh, Gympl, Anděl páně, Vratné lahve, S tebou mě baví svět či Hrátky s čertem. Ze zahraničních filmů je v nabídce například Leon, Slunovrat, Cesta samuraje či John Wick.

Nabídka seriálů je postavena hlavně na seriálech z produkce Novy. Na Voyu tak najdete Ulici, Ordinaci v růžové zahradě, Specialisty či Expozituru. V nabídce jsou i některé starší novácké seriály jako Comeback, Redakce, Soukromé pasti či Gympl s (r)učením omezeným.

Nabídka zahraničních seriálů na Voyo je poměrně slabá. Najdete tu pár slavných kousků jako Černá zmije, Kobra 11, Červený trpaslík či Jistě, pane ministře. Jinak je tu ale oproti službám jako Netflix a HBO GO malý výběr.  

Vyplatí se to?

Předplatné Voyo se vyplatí hlavně fanouškům televize Nova, kteří díky němu mohou sledovat oblíbené seriály s předstihem a bez reklam. Dalším kladem Voyo je poměrně široká nabídka českých filmů.

Co se týče zahraničních filmů a seriálů, tak zde Voyo nijak nevyniká a oproti svým konkurentům jako Netflix či HBO GO je poměrně pozadu.