Herečka Jennifer Lopez prodává svůj newyorský byt za 390 milionů korun. Podívejte se, jak to v luxusním sídle vypadá

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez a její partner Alex Rodriguez dali do prodeje jejich luxusní newyorský byt. Obří sídlo o velikosti 400 metrů čtverečních se nachází ve čtvrti Midtown Manhattan a nabízí luxusní interiér i výhled na Central Park.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
30/1/2019

Byt se nachází ve výškové budově 32 Park Avenue, která je vyhledávanou adresou mezi celebritami i úspěšnými podnikateli.

"Je to něco jako pětihvězdičkový hotel," napsala firma, která Lopez při prodeji zastupuje. "Vedle dokonalého bytu je v budově k dispozici i další zázemí v podobě soukromé restaurace s terasou, krytý bazén, fitness centrum, lázně a masáže, sauna, studio jógy, knihovna, kulečník, kino, konferenční místnost, herna pro děti a další služby."

Samotný byt pak nabízí například tři ložnice, čtyři koupelny a jídelnu. Nechybí ani knihovna či snídaňový bar s výhledem na park.

Lopez a její partner si luxusní sídlo pořídili v únoru v roce 2018 za 15,3 milionu dolarů. Nyní jej chtějí prodat za 17,5 milionu dolarů, v přepočtu více než 390 milionů korun.

Pokud jste na luxusní apartmán zvědaví, můžete si jej prohlédnout na následujících fotkách.

Zdroj: Evan Joseph
Zdroj: Evan Joseph
Zdroj: Evan Joseph
Zdroj: Evan Joseph
Zdroj: Evan Joseph
Zdroj: Evan Joseph
Zdroj: Evan Joseph