Lepší.TV - cena a nabídka internetové televize pro rok 2021

Zajímá vás internetová televize Lepší.TV? V dnešním článku pro vás máme ty nejdůležitější informace. Podíváme se na její ceny, nabídku televizních kanálů i na to, na jakých zařízeních můžete Lepší.TV sledovat.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
26/1/2021

Kolik stojí služba Lepší.TV?

Lepší.TV nabízí v současné době dva tarify. Pojďme se na ně blíže podívat:

Ceny internetové televize Lepší.TV. Začínají na 99 korunách měsíčně (37 stanic) a končí na 199 korunách měsíčně (123 stanic).
  • Lepší.TV MINI - cena: 99 korun za měsíc. Tento tarif nabízí celkem 37 televizních kanálů, které je možné sledovat živě. Vedle toho si můžete vysílané pořady přehrát i zpětně - a to po dobu až 10 dní od premiéry.
  • Lepší.TV - cena 199 korun za měsíc. Tento tarif nabízí celkem 123 televizních kanálů. Pořady si můžete přehrát zpětně - a to po dobu až 100 dní od premiéry.

Ke dvěma základním tarifům je možné přikoupit si balíček nazvaný HBO. Ten stojí 219 korun měsíčně a obsahuje programy HBO, HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax 2 a také služby HBO OD a HBO GO.

Lepší.TV na jeden měsíc jen za 1 korunu

Internetovou televizi Lepší.tv můžete v rámci akce vyzkoušet na jeden měsíc jen za 1 korunu. Pro využití akce je potřeba se zaregistrovat na oficiálních stránkách Lepší.tv a zadat tam údaje k platební kartě. O své údaje se podle našeho názoru nemusíte bát - Lepší.tv je velká služba, kterou používají desítky tisíc zákazníků, a její web je dobře zabezpečený.

Pokud po skončení zkušebního období nebudete chtít přejít na placené předplatné, je potřeba službu během prvního měsíce zrušit. Zrušení provedete jednoduše a na pár kliknutí ve vašem účtu - Lepší.TV je bez závazků a bez smluv.

Stejně tak můžete kdykoli zrušit i vaše placené předplatné.

Jak se platí za předplatné internetové televize Lepší.TV?

Za předplatné Lepší.TV můžete zaplatit několika způsoby. Služba přijímá platby buď přes platební kartu, přes bankovní převod, nebo také platby přes mobil. Zaplatit můžete také složenkou nebo prostřednictvím platební služby Twisto.

Jaké televizní kanály jsou na Lepší.TV?

Základním tarif Lepší.TV MINI za 99 korun měsíčně nabízí běžné televizní stanice jako ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport, ČT :D, ČT Art, ČT 3, Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima MAX, Prima KRIMI, CNN Prima News, TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Krimi, Óčko, Seznam.cz TV či Šlágr. Vedle toho nabízí i několik prémiových stanic jako například Paramount Network či TA3.

Tarif Lepší.TV za 199 korun měsíčně nabízí další prémiové kanály jako například Filmbox, Cartoon Network, Mňau TV, Golf Channel, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Sport 5, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Lounge TV, Red Bull TV, Hobby TV, TV Natura, JOJ Family, JOJ Cinema, CS Film, Film Europe, Boomerang, Markízu, CS Mystery, NASA TV, BBC World News, CNN, 3SAT či ZDF.

Seznam všech televizních kanálů si můžete prohlédnout na stránkách Lepší.TV.

Jaká je kvalita obrazu?

Lepší.TV umožňuje sledování v kvalitě SD, HD i FULL HD. Všechny běžné televizní stanice si zde můžete pustit v HD kvalitě. Stejně tak je v HD i většina prémiových kanálů jako například Filmbox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Golf Channel či NASA TV.

K plnohodnotnému sledování v HD kvalitě je doporučován internet o rychlosti alespoň 3 MB/s.

Co potřebuji ke sledování Lepší.TV?

Lepší.TV je internetová televize. To znamená, že k jejímu sledování potřebujete jen internet a zařízení, na kterém se budete dívat. Mezi podporovaná zařízení patří například počítač či notebook, chytrý telefon, tablet nebo chytrá televize.

Pokud byste chtěli Lepší.TV sledovat na klasické televizi, můžete si na stránkách služby objednat speciální set-top box, který vaši televizi pro tuto službu připraví. Více detailů o set-top boxu najdete zde.

Sledování Lepší.TV na více zařízeních

V základu je možné Lepší.TV sledovat na jednom zařízení. Pokud se chcete dívat na více zařízeních současně, je potřeba si tuto možnost zaplatit. Služba je zpoplatněna 99 korunami za měsíc za každé další zařízení. Aktivace probíhá v nastavení v sekci "Mé služby".

Na co se dívat, až si pořídíte Lepší.TV?

A teď ta nejlepší část - na co se dívat, až si pořídíte službu Lepší TV? K dispozici budete mít velkou nabídku filmů a seriálů z české i zahraniční produkce. Díky zpětnému přehrávání si můžete pustit například aktuální díly Slunečné a Modrého kódu z produkce Primy, nováckou Ulici či Výměnu manželek nebo Simpsonovi na Prima Cool. Tak přejeme příjemnou zábavu!