Muž na Valentýna prodává rande sám se sebou. Nechce, aby se ženy cítily samy

I když v Česku je společnost ohledně Valentýna značně rozdělená, nic to nemění na tom, že velká část Čechů ho slaví a další velká část by ho slavit chtěla, ale nemá s kým. Tento muž vymyslel geniální způsob, jak si zajistit valentýnské rande a ještě si tím pěkně vydělat.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
5/3/2019

Novozélanďan Peter Wilding totiž nabízí ženám svoji společnost během valentýnského dne. Objednávky spouští 10 dní před svátkem zamilovaných a zájemkyně si mohou vybrat z několika balíčků. Ten nejlevnější je už za 15 novozélandských dolarů (asi 230 korun) a zahrnuje pouze romantickou dopolední procházku trvající jednu hodinu. Za 30 dolarů (460 korun) si můžete koupit dvouhodinovou dopolední procházku, během které dostanete bonboniéru a v soukromí se můžete držet za ruce.

Za 45 dolarů (700 Kč) už si na vás udělá čas i večer. Můžete zvolit buď dvouhodinovou variantu zahrnující luxusní večeři v McDonalds a fotku na Facebook anebo dvouhodinovou večeři s vašimi rodiči. Pokud ale máte otravné mladší sourozence, je potřeba připlatit ještě 10 dolarů.

Muž nechce, aby se ženy cítily samy

Druhou nejdražší variantou je čtyřhodinové rande s večeří v restauraci, polibkem před vašimi kamarády nebo rodinou, focením fotek na Facebook a také změnou rodinného stavu na Facebooku na „zadaný s…“ – ten tam zůstane ještě dva týdny po Valentýnu. Tyto služby mají hodnotu 95 dolarů, tedy asi 1470 korun. Nejvyšší nabídkou za 150 dolarů (2 300 korun) je pak patnáct hodin zahrnujících rande s večeří a společnou noc plus mazlení.

Za příplatek ve výši 42 dolarů se spolu můžete podívat na film u něj doma (tato nabídka zahrnuje popcorn). Naopak slevu 10 dolarů můžete dostat, pokud s sebou vezmete vašeho malého milého psa. Služba je poskytována pouze ženám, a to ve věkovém rozptylu +- 7 let vůči Peterovu věku.

Svoji nabídku Peter uzavírá tím, že nikdy nevíte, koho potkáte, proto je ochoten na místě o cenách smlouvat. Vnímá to hlavně jako cennou službu, díky které si ženy mohou zpříjemnit tento den a necítit se samy.