Skylink Live TV - cena, televizní kanály, zkušenosti

Hledáte informace o internetové televizi Skylink Live TV? V dnešním článku pro vás máme všechny informace. Podíváme se na její ceny, nabídku televizních kanálů i na to, na jakých zařízeních můžete Skylink Live TV používat.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
25/1/2021

Kolik stojí služba Skylink Live TV?

Skylink Live TV je internetová televize od společnosti Skylink. V současné době nabízí Skylink Live TV čtyři cenové tarify, jejichž cena začíná na 119 korunách za měsíc a končí na 289 korunách za měsíc.

Ceny internetové televize Skylink Live TV se pohybují od 119 korun měsíčně do 289 korun měsíčně.

Pojďme se nyní na jednotlivé tarify blíže podívat:

  • Digital - cena: 119 korun měsíčně (na stránkách Skylinku je uvedeno, že je tento tarif zdarma, je ale potřeba zaplatit takzvaný servisní poplatek ve výši 119 korun měsíčně). Tarif Digital nabízí celkem 35 televizních kanálů, z nichž 27 je v HD kvalitě.
  • Smart - cena: 166 korun za měsíc. Tarif nabízí 52 televizních kanálů, z nichž 37 je v HD kvalitě.
  • Multi - cena: 209 korun za měsíc. Tarif nabízí 64 televizních kanálů, z nichž 42 je v HD kvalitě.
  • Kombi - cena: 289 korun za měsíc. Tarif nabízí 70 televizních kanálů, z nichž 47 je v HD kvalitě.

Vedle toho je možné si k základnímu předplatnému pořídit službu Filmotéka. To je jakási videopůjčovna od Skylinku, ve které najdete 500 filmů. Cena Filmotéky je 99 korun za měsíc (nebo výhodnějších 495 korun za 6 měsíců). Aktuální seznam titulů ve Filmotéce najdete po přihlášení na webu Skylink Live TV.

Jaké televizní kanály jsou na Skylink Live TV?

V rámci nejlevnějšího tarifu Digital za 119 korun měsíčně získáte přístup k základním televizním kanálům  jako ČT1, ČT2, ČT 3, ČT24, ČT Sport, ČT :D, ČT Art, Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Prima, Prima Love, Prima Cool, Prima Max, Prima Krimi, Prima Zoom, Televize Seznam, Óčko a TV Barrandov. Vedle toho získáte přístup k některým prémiovým kanálům jako Filmbox či Travelxp. Drtivá většina zmíněných televizních kanálů je na Skylink Live TV nabízena v HD kvalitě.

Pokud si předplatíte vyšší tarif než je základní tarif Digital, získáte další prémiové kanály:

  • u tarifu Smart za 166 korun měsíčně jsou to například CS Film, Film+, JOJ Cinema, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Minimax či National Geographic.
  • u tarifu Multi za 209 korun měsíčně jsou navíc například kanály AMC, FightBox, Sport 1, Spektrum, National Geographic Wild, VH1, Cartoon Networks, Disney Channel či JimJam.
  • u tarifu Kombi za 289 korun měsíčně jsou navíc kanály jako Fuel TV, Nautical, Mezzo, Stingray Classica či Stingray CMusic.

Seznam všech televizních kanálů pro jednotlivé tarify si můžete prohlédnout na stránkách Skylink Live TV.

Skylink Live TV na jeden měsíc zdarma

Internetová televize Skylink Live TV nyní nabízí speciální akci, v rámci které je možné si ji vyzkoušet na jeden měsíc zdarma. Pro využití akce je potřeba se registrovat na stránkách Skylinku a zadat údaje k platební kartě. O své údaje se podle našeho názoru nemusíte bát - Skylink je velká mezinárodní firma a její web je dobře zabezpečený.

Pokud se během zkušební doby rozhodnete předplatné zrušit, nezaplatíte nic navíc.

Skylink Live TV je zcela bez závazků a i placené předplatné jde kdykoli zrušit na hlavní stránce ve vaší zákaznické zóně.

Jak se platí za předplatné Skylink Live TV?

Předplatné internetové televize Skylink Live TV můžete zaplatit platební kartou. Přijímány jsou debetní a kreditní karty od společností MasterCard, VISA a Maestro.

Platba za předplatné se strhává vždy 25. dne v měsíci.

Jaké funkce umí Skylink Live TV?

Tou základní a nejdůležitější funkcí je možnost sledování televizních kanálů v reálném čase. Skylink Live TV toho ale umí i víc. Mezi dvě užitečné funkce, které můžete využívat zdarma, patří:

  • možnost spuštění právě běžícího pořadu od začátku
  • přehrávání pořadů z archivu, kdy si pořady, které běžely v televizi, můžete pustit až 7 dní zpětně

VYZKOUŠEJTE SKYLINK LIVE TV ZDARMA

Co potřebuji ke sledování Skylink Live TV?

Skylink Live TV je internetová televize. To znamená, že k jejímu sledování budete potřebovat jen připojení k internetu a zařízení, na kterém se budete koukat. Mezi podporovaná zařízení patří počítač či notebook, chytrý telefon, tablet nebo chytrá televize.

Skylink Live TV si můžete pustit i na starší televizi. Je k tomu potřeba speciální satelitní přijímač Samsung EVO-S nebo Kaon MZ-102, které byly vyvinuty speciálně pro Skylink. Tyto přijímače je možné koupit na webu Skylinku (v sekci Centrum podpory => E-shop s TV, přijímači a satelitními komplety).

Sledování Skylink Live TV na více zařízeních

Internetovou televizi Skylink Live TV můžete sledovat až na čtyřech zařízeních najednou. Nemusíte za to platit nic navíc, tato funkce je zdarma v rámci předplatného.

Na co se dívat, až si pořídíte Skylink Live TV?

A teď ta nejlepší část - na co se dívat, až si pořídíte internetovou televizi Skylink Live TV? Podle našich zkušeností budete mít k dispozici širokou nabídku seriálů a filmů z české i zahraniční produkce. Díky přehrávání pořadů z archivu si můžete pustit například seriály Mentalista, Námořní vyšetřovací služba, Walker, Texas Ranger, Castle na zabití, Simpsonovi nebo Přátele.

V nabídce jsou také české seriály a show jako Ulice, Výměna manželek, Co na to Češi, Modrý kód nebo Slunečná.

Všechny televizní kanály můžete samozřejmě sledovat i živě v reálném čase. Přejeme příjemnou zábavu!

VYZKOUŠEJTE SKYLINK LIVE TV ZDARMA