Taylor Swift: Být příliš hodná na lidi může vést k nejhorším životním rozhodnutím

Ve svých 29 letech je Taylor Swift jednou z nejúspěšnějších světových zpěvaček. Na kontě má 32 nominací na cenu Grammy a 10 výher. Její koncerty jsou vyprodané dlouho dopředu a každé její album se stalo hitem. S majetkem ve výši 320 milionů dolarů je navíc jednou z nejbohatších umělkyň.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
12/3/2019

Ne vždy to ale v kariéře Taylor Swift fungovalo tak, jak by si zpěvačka přála. V tvrdém světě showbusinessu mnoho lidí zneužívalo její dobré povahy a snažilo se zpěvačku využít pro svůj prospěch. Na toto období nyní Swift zavzpomínala v článku "30 věcí, které jsem se naučila, než mi bylo 30", který vyšel v magazínu Elle.

Jako jednu z nejdůležitějších věcí, které si zpěvačka ve své kariéře uvědomila, bylo, že by si měla od lidí držet odstup a nebýt na ně příliš hodná.

Zpěvačka Taylor Swift.

Být příliš hodná na lidi může vést k nejhorším životním rozhodnutím

"Být na každého příliš hodná vás může dostat do velkých potíží. Je hezké být slušná a laskavá, ale když lidé této vlastnosti zneužijí, může to vést k těm nejhorším životním rozhodnutím," napsala zpěvačka. "Myslete na své hodnoty, věřte svým instinktům a nezapomeňte se ozvat, když se vám něco nelíbí," dodává Swift. "Buďte jako had - kousněte jen tehdy, když na vás někdo stoupne."

Swift také dodává, že v životě je důležité čas od času udělat chybu a poučit se z ní. "Snažit se a selhat a zkoušet to pořád znovu a znovu je normální. Proto se nebojte riskovat," říká zpěvačka. "Obzvláště dobré to je v čase, kdy jste mladí. V tomhle období se hledáme. Často se hledáme po celý život, ale nikdy ne tak intenzivně, jako když je nám 20. Fáze hledání je v životě mladého člověka opravdu hodně důležitá," uzavírá zpěvačka.