Telly - cena a nabídka internetové televize pro rok 2021

Telly (dříve Digi TV) je firma, která v České republice poskytuje internetovou a satelitní televizi. V dnešním článku se zaměříme na její internetovou televizi nazvanou jednoduše Telly. Kolik za Telly zaplatíte a jakou na ní najdete nabídku programů?
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
17/8/2021

Kolik stojí Telly?

Telly nabízí celkem tři základní tarify, jejichž cena začíná na 200 korunách za měsíc a končí na 600 korunách za měsíc. Pojďme se nyní na nabídku tarifů podívat zblízka:

Nabídka internetové televize Telly. Ceny tarifů začínají na 200 korunách a končí na 600 korunách za měsíc.
  • Malý tarif - cena: 200 korun měsíčně. Tento tarif nabízí celkem 67 televizních programů, z nichž 36 je v HD kvalitě. V rámci tohoto tarifu je možné Telly sledovat až na 4 zařízeních současně (maximálně 2 z nich mohou být připojena přes set-top box).
  • Střední tarif - cena: 400 korun měsíčně. Tento tarif nabízí celkem 106 televizních programů, z nichž 60 je v HD kvalitě. V rámci tarifu je možné Telly sledovat až na 4 zařízeních současně (maximálně 2 z nich mohou být připojena přes set-top box).
  • Velký tarif - cena: 600 korun měsíčně. Tento tarif nabízí celkem 127 televizních programů, z nichž 76 je v HD kvalitě. V rámci tohoto tarifu je možné Telly sledovat až na 4 zařízeních současně (maximálně 2 z nich mohou být připojena přes set-top box).

Vedle tří základních tarifů nabízí Telly ještě prémiový tarif nazvaný HBO. V něm najdete programy HBO, HBO 2 a HBO 3 v HD kvalitě. Tarif stojí 250 korun za měsíc a za 50 korun měsíčně si k němu můžete přikoupit i přístup do služby HBO GO.

Co všechno umí Telly?

Základní funkcí Telly je možnost sledovat televizi přes internet - a to živě. Potřebovat k tomu budete jen připojení k internetu a zařízení, na kterém se budete koukat.

Při používání Telly můžete zdarma využít i několik dalších funkcí. Patří mezi ně:

  • zastavení pořadu - film nebo seriál si můžete stopnout a dokoukat ho později
  • vracení se v čase - díky této funkci si můžete pořady přetočit dozadu a například si znovu pustit vaši oblíbenou scénu
  • zpětné sledování - tato funkce vám umožní sledovat programy televizních stanic až 7 dní zpětně
  • nahrávání - pořady si můžete nahrát a pustit si je později (nahrát je možné až 100 hodin záznamu pro daný měsíc)

VYZKOUŠEJTE TELLY

Jaké televizní programy jsou na Telly?

V rámci nejlevnějšího předplatného za 200 korun měsíčně získáte přístup k základním programům  jako ČT1, ČT2, ČT 3, ČT24, ČT Sport, ČT :D, ČT Art, Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Gold, Nova Action, Prima, Prima Love, Prima Cool, Prima Max, Prima Krimi, Prima Zoom, Seznam.cz TV, Óčko, Šlágr, Barrandov Kino a Barrandov Krimi. Vedle toho získáte přístup k prémiovým programům jako Paramount Network, BBC World News, Comedy House či MTV Europe.

Dražší varianty předplatného navíc obsahují programy jako:

  • Střední tarif za 400 korun měsíčně - FilmBox Extra, Eurosport 1 a Eurosport 2, Discovery, Animal Planet, National Geographic, Fishing and Hunting, FilmBox, Disney Channel, Nova Sport 1, Food Network či CNN.
  • Velký tarif za 600 korun měsíčně - FilmBox Premium, Discovery Science, Auto Motor Sport HD, Lala TV, Cartoon Network či Nova Sport 2.

Seznam všech televizních kanálů pro jednotlivé tarify si můžete prohlédnout na stránkách Telly.

Jak se platí za internetovou televizi Telly?

Službu Telly je v České republice možné zaplatit platební kartou. Platba probíhá prostřednictvím platební brány GoPay a přijímány jsou debetní a kreditní karty od společností MasterCard, VISA a Maestro.

Internetová televize Telly je bez závazku a jde kdykoli zrušit s 30 denní výpovědní lhůtou.

Jaká je kvalita obrazu na Telly?

Většina běžných a prémiových kanálů běží na Telly v HD kvalitě. Pro plnohodnotný zážitek ze sledování je doporučený internet o rychlosti alespoň 3 Mb/s.

Co všechno potřebuji ke sledování Telly?

Ke sledování Telly potřebujete pouze internetové připojení a zařízení, na kterém budete Telly sledovat. Mezi podporovaná zařízení patří notebook či stolní počítač, chytrý telefon, tablet, chytrá televize, Apple TV nebo konzole Xbox 360 a Xbox One. Dívat se můžete až na 4 zařízeních najednou.

Na co se dívat, až si pořídíte Telly?

A teď ta nejlepší část - na co se dívat, až si pořídíte internetovou televizi Telly? K dispozici budete mít širokou nabídku seriálů a filmů z české i zahraniční produkce. Díky zpětnému sledování si můžete pustit například aktuální díly Slunečné a Sestřiček z produkce Primy, nováckou Ulici či Výměnu manželek nebo Simpsonovi na Prima Cool.

Všechny televizní kanály můžete samozřejmě sledovat i živě v reálném čase. Tak přejeme příjemnou zábavu!

VYZKOUŠEJTE TELLY