Tinder - cena předplatného pro rok 2021

Zjišťujete, jaké jsou české ceny předplatného u seznamky Tinder? Máme pro vás všechny informace. Podíváme se i na prémiové funkce Tinderu jako jsou Boost, Super lajk či Passport.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
19/12/2020

Tinder je aktuálně nejpoužívanější seznamkou mezi mileniály. Koncept swipování doprava či doleva se postupně rozšířil do celého světa a nevyhnul se ani České republice. V té má Tinder stovky tisíc uživatelů. Pojďme se podívat na to, jaké ceny si u nás Tinder účtuje za prémiové předplatné.

Kolik stojí předplatné Tinderu?

Tinder můžete používat zdarma, má to ale několik omezení. Mezi nimi je například zobrazování reklamy a omezený počet lajků, které můžete každý den rozdat.

Pokud budete chtít Tinder používat naplno, můžete si aktivovat předplatné Tinder Plus. Jeho cena se liší podle toho, na jak dlouhou dobu si předplatné koupíte. Při koupi na jeden měsíc vás vyjde na 229 Kč a při koupi na 6 měsíců na 899 Kč. Pokud si ho zaplatíte na celý rok, zaplatíte 1 170 Kč.

Předplatné Tinder Plus nabízí tyto výhody:

  • neomezený počet lajků
  • aplikace bude bez reklam
  • funkce Rewind, kdy pokud někoho omylem swipnete doleva, můžete vzít své rozhodnutí zpět
  • 5 Super lajků denně
  • 1 Boost měsíčně

Pro aktivaci předplatného je potřeba v aplikaci Tinder kliknout na ikonu profilu, pak kliknout na Nastavení a poté vybrat ikonu Tinder Plus. Zde si vyberete, na jakou dobu chcete předplatné zakoupit, a platbu potvrdíte. Platba proběhne prostřednictvím App Storu a strhne se z vaší karty.

Dejte si pozor na to, že tarif se bude automaticky obnovovat. Pokud tedy nebudete mít zájem o jeho prodloužení, je potřeba ho zrušit.

Druhou variantou předplatného na Tinderu je předplatné Tinder Gold. To je o výrazně dražší než varianta Tinder Plus. Při platbě na jeden měsíc za něj zaplatíte 779 Kč, při platbě na 6 měsíců pak zaplatíte 2 890 Kč. Pokud si Tinder Gold zaplatíte na celý rok, zaplatíte 3 890 Kč. V čem se toto předplatné liší?

Nabízí všechny funkce jako předplatné Tinder Plus, plus dvě funkce navíc:

  • umožní vám zobrazit si, komu se líbíte a kdo vám dal Lajk
  • nabízí funkci Top výběry, kdy vám je každý den doporučeno několik uživatelů Tinderu, o které je mezi ostatními zájem

Je lepší vybrat si předplatné Tinder Plus, nebo jít do Tinderu Gold? Rozhodnutí necháme na vás. Za nás jsou ceny Tinderu Gold zbytečně přemrštěné, i když musíme uznat, že možnost zobrazit si,  kteří uživatelé vám dali Lajk, je velmi užitečná.

A co Tinder Platinum?

Tinder nedávno přiznal, že chystá třetí variantu předplatného nazvanou Tinder Platinum. Bude se jednat o nejdražší tarif, který nabídne hned několik speciálních funkcí. Bude například možné oslovit ostatní uživatele a napsat jim zprávu bez toho, aniž byste se s nimi matchnuli. Tinder Platinum také umožní prohlédnout si všechny uživatele, kterým jste za posledních sedm dní dali Lajk.

Tinder zatím tuto variantu předplatného testuje na několika trzích na omezeném počtu uživatelů. Zatím není známé, kolik si bude účtovat, ani to, kdy toto předplatné aktivuje v České republice.

Tip: Zkontrolujte ceny v desktop aplikaci

Pokud chcete ušetřit na předplatném Tinderu, doporučujeme srovnat si ceny v mobilní aplikaci a ceny, které se objeví, když se do aplikace přihlásíte na počítači přes stránky Tinder.com.

Ceny se totiž často velmi liší. Například v našem případě byla v mobilní aplikaci Tinderu cena předplatného Tinder Gold na jeden měsíc 779 Kč. Po přihlášení na webu Tinder.com byla cena stejného předplatného 577 Kč. To je rozdíl více než dvou stovek.

Stránka Tinderu s nabídkou předplatného Tinder Gold. Předplatné na 1 měsíc stojí 577 Kč.
Desktopová verze Tinderu, kde měsíční předplatné Tinder Gold stojí 577 Kč měsíčně (o 200 Kč méně než v aplikaci).

Některé varianty předplatného jsou levnější po přihlášení webu, některé zase v mobilní aplikaci. Rozhodně ale doporučujeme to vyzkoušet a ceny si porovnat, abyste mohli využít té nejlevnější nabídky.

Prémiové funkce Tinderu pod drobnohledem

Připravili jsme pro vás přehled všech prémiových funkcí, které Tinder nabízí na českém trhu. Jaké to jsou a k čemu slouží?

Super lajk

Pokud vás některý z profilů opravdu zaujme, můžete mu dát takzvaný Super lajk. Uživateli na druhé straně dáte tímto způsobem vědět, že o něj máte opravdový zájem. Super lajků totiž můžete rozdat jen několik denně (přesně pět, pokud máte předplatné Tinder Plus nebo Tinder Gold). Super lajky podle vyjádření Tinderu až trojnásobně zvyšují šanci na propojení.

Rewind

Pokud swipujete a najednou si uvědomíte, že byste profilu, který jste odmítli, rádi dali ještě šanci, můžete využít takzvaný Rewind. Ten vám umožní vrátit se o jedno swipnutí zpět a změnit svou volbu. Za nás jde o dobrou featuru, rozhodně je ale škoda, že se dá vrátit pouze o jeden profil nazpět.

Passport

Díky funkci Passport je možné vybrat si kterékoli místo na světě a označit ho jako svou aktuální polohu. Virtuálně randit tak můžete s lidmi z Malty, Thajska nebo třeba Spojených států - je to jen na vás! Passport je jedna z nejzajímavějších funkcí Tinderu. Spíš než na hledání vážného vztahu je vhodná pro navazování kontaktů a chatování s cizinci.

Boost

Funkce Boost umožňuje stát se na 30 minut jedním z nejpopulárnějších profilů ve vaší oblasti. U předplatných Tinder Plus a Tinder Gold je možné ji využít jednou do měsíce. Až desetinásobně navyšuje zhlédnutí vašeho profilu a zvyšuje šance na propojení.

Top výběry na každý den

Top výběry vám každý den ukážou nové “hot” profily ve vaší oblasti. Díky této funkci se rovnou dostanete k těm nejlepším profilům, aniž byste museli dlouze swipovat. Tato funkce je dostupná pouze u tarifu Tinder Gold.

Zobrazení lajků od ostatních uživatelů

Tato featura vám přímo v aplikaci ukáže profily, které vám daly Lajk. Na vás jen bude profily projít a rozhodnout se, komu Lajk vrátíte. Největší výhodou této funkce je ušetřený čas - nemusíte skoro vůbec swipovat a pouze si vybírat z uživatelů, kterým se líbíte. Tato funkce je bohužel dostupná jen u nejdražšího předplatného Tinder Gold.