Vaše nároky.cz - recenze 2021

Získat finanční odškodnění, které nám náleží, je většinou pořádný oříšek – obzvlášť, když jsme na to sami. Pomocníkem v takových chvílích může být internetová právní služba Vaše nároky.cz, která se do vymáhání nároků pustí za nás. My se tak nemusíme o nic starat, a navíc máme mnohem větší šanci v našem sporu uspět.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
1/11/19

Co je služba Vaše nároky.cz?

Jedná se o internetovou právní pomoc pro případy, kdy se staneme poškozenými a potřebujeme pomoci s vymáháním našich nároků. Specializuje se na různé druhy případů, ať už se jedná o poškození ze strany zaměstnavatele, obchodníka nebo třeba státu. Situaci vyřeší za nás a my si tak jednak ušetříme práci i nervy, jednak máme mnohem větší šanci v našem případu uspět – Vaše nároky.cz je totiž úspěšné dokonce v 96 % soudních sporů.

S čím nám Vaše nároky.cz dokáží pomoci?

U Vaše nároky.cz najdeme pomoc s odškodněním v 5 hlavních oblastech:

  • letecká doprava (zpožděný nebo zrušený let, odepření vstupu na palubu letadla, ztracené nebo poškozené zavazadlo, přesměrovaný let, …)
  • práce (nevyplacená mzda nebo odstupné, pracovní úraz, neoprávněná výpověď, nemoc z povolání, …)
  • pojištění (odškodnění při dopravní nehodě, úrazu a v dalších případech)
  • bydlení (reklamace řemeslné práce, nevrácený rezervační poplatek realitní kanceláří, …)
  • zdraví (pochybení lékaře, bolestné, náhrada ušlé mzdy, úraz na chodníku, …)

To ale není ani zdaleka všechno. Mezi další nároky, se kterými nám služba může pomoci, patří například nezaplacené faktury, reklamace zboží či služeb, podíly v zemědělských družstvech, chybná úřední rozhodnutí a spousta dalších. Podrobný přehled nabízených služeb najdeme na tomto odkazu. U každého druhu případu si můžeme po rozkliknutí přečíst informace o nárocích, které nám při něm vznikají.

Jak to funguje?

Zadání případu je snadné a rychlé, navíc vše vyřídíme z domova. Jediné, co musíme udělat, je vyplnění jednoduchého internetového formuláře:

  1. Na internetové stránce Vaše nároky.cz si kliknutím na zelené tlačítko „ZADAT PŘÍPAD“ otevřeme tento formulář
Formulář na webu Vašenároky.cz, kde můžeme zdarma zadat k posouzení náš případ a získat tak finanční kompenzaci.
  1. Zadáme naše jméno, příjmení a kontaktní údaje, následně vybereme oblast, ve které nám vzniknul nárok.
  1. Vyplníme příslušné údaje k našemu případu, a pokud je to nutné, nahrajeme přílohy ve formě fotek, skenů nebo souborů pdf.
  1. Formulář odešleme a počkáme na bezplatné posouzení případu.

Ve většině případů je posouzení vypracováno nejpozději do 3 dnů. Pokud je naše žádost oprávněná, Vaše nároky.cz nám zašlou návrh smlouvy, který zároveň obsahuje návrh na provizi za jejich služby v případě úspěchu. Jakmile odsouhlasíme další spolupráci, jsou k našemu případu přiděleni advokát a konzultant. Pak už se nemusíme o nic starat. Advokát nás zastupuje po celou dobu řešení sporu a konzultant nám společně s ním pravidelně zasílá informace o vývoji sporu (ten můžeme sledovat také online).

Veškeré náklady na právní zastoupení i zahájený soudní proces jsou po celou dobu hrazeny službou Vaše nároky.cz. V případě úspěchu je příslušné odškodné zasláno rovnou na náš bankovní účet a teprve z této částky sami odešleme na účet Vaše nároky.cz domluvenou provizi. Nic si sami nestrhávají a v případě neúspěchu nám za své služby nic neúčtují.

Kolik služba stojí?

Jak už bylo řečeno, předem neplatíme ani korunu. Až v případě úspěšného vyřešení případu proplácíme společnosti Vaše nároky.cz předem domluvenou a námi odsouhlasenou provizi, která se vždy pohybuje v rozmezí 5 až 25 % z konečné odškodné částky. Taková provize se samozřejmě stále vyplatí více než kompenzaci nezískat vůbec nebo si přímo najmout právníka.

Naše zkušenosti se službou Vaše nároky.cz

Jedním z nejčastějších případů kompenzací, které Vaše nároky.cz řeší, je kompenzace za zpožděný let. Běžně se totiž stává, že aerolinky nabízejí buď nižší kompenzaci, než na jakou máme nárok, anebo naši žádost ignorují úplně (podrobně si o svých nárocích v případě zpožděného letu můžete přečíst v tomto článku).

S nezájmem řešit kompenzaci jsme se setkali i my, a to konkrétně u 4 hodiny zpožděného letu zajišťovaného společností Ryanair. Když letecká společnost nereagovala na naši žádost, obrátili jsme se na Vaše nároky.cz, kterým se podařilo během 5 týdnů vymoci nejvyšší možnou kompenzaci ve výši 250 euro. Domluvená provize za právní pomoc činila 25 % z výsledné částky, tedy 62,5 euro.

Vzpomněli jste si po přečtení článku na nějaké dávné odškodnění, které vám mělo připadnout, ale nepodařilo se vám ho získat? Existují nároky, které lze uplatnit i několik let zpětně. Zkuste tedy kontaktovat Vaše nároky.cz – případ posoudí zdarma a vy můžete ve finále jedině získat.