Podílové fondy AXA přináší investorům více než standard

Investiční společnost AXA naplňuje slogan „více než standard“ beze zbytku moderním přístupem k investorům a výhodnými podmínkami pro nákup a odkup podílových listů.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Fondy
5/9/2018 2:00 AM

Podílové fondy AXA dokáží překvapit nejen promyšlenými strategiemi, ale také programy pravidelného investování.  Poznejte zázemí AXA fondů, dostupné způsoby investování, nabídku podílových fondů a podmínky. Kompletní informace čekají:

Poznejte podílové fondy AXA skrz naskrz

Chcete se o investování nejen do podílových fondů AXA dozvědět víc? Načerpejte další důležité informace a hodnotné know-how:

Chcete mít riziko pod kontrolou s fondy fondů?

5 chyb, které při investování do fondů nechcete udělat

Nepřehlížejte tyto 4 poplatky u podílových fondů

Nejoblíbenější fondy AXA

Velká přehlednost, atraktivní podmínky a různorodé strategie usnadňují výběr vhodného fondu bez ohledu na to, jaká je vaše ochota při investování riskovat a jaké máte s kolektivním investováním zkušenosti. Celkem je k dispozici 12 různých fondů. Mezi investory nejoblíbenější AXA fondy patří:

AXA CZK Konto – smíšený fond s nízkým rizikem a velmi krátkým investičním horizontem 6 měsíců

AXA Eurobond – diverzifikace v podání dluhopisového fondu, který hledá investiční příležitosti po celém světě

AXA CEE Akciový fond – rizikovější investice do akcií společností, která se řadí k lídrům ve svých odvětvích

AXA Realitní fond – akciový fond s horizontem nad 5 let zaměřující se na oblast nemovitostí a pozemků

Atraktivita fondů AXA

V rámci korunových fondů prokazuje AXA velké schopnosti s aktivní správou portfolií a dosahuje u oblíbených fondů dlouhodobě zajímavých výsledků. Z výše zmíněných fondů je vhodné zaměřit se především na smíšené a dluhopisové fondy. Ty s agresivnější strategií prokážou schopnost zhodnotit prostředky teprve až v delším časovém horizontu. Například fond a AXA CZK Konto a AXA EUROBOND překonal od založení výkonnostní hranici 10 %.

3 investiční tipy mezi fondy AXA

Jaké příležitosti z nabídky podílových fondů AXA stojí za doporučení? Objevte fondy s vysokým zhodnocením od založení a vyššími výnosy:

AXA Small Cap Portfolio

Výkonnost od založení přes 14 % a strategie sázející na potenciál menších společností dělá z fondu vhodný tip pro investory se zkušenostmi s investováním do dynamických investic. Doporučený investiční horizont je 7 let.

AXA Selection Global Equity

Široká diverzifikaci investic do akcií nejvýznamnějších světových společností zaujme dynamické investory s investičním horizontem přesahujícím délku 5 let. Výkonnost od založení překonala hranici 50 %.

AXA CEE Dluhopisový fond

Fond oslovuje konzervativní střednědobé investory relativně nízkou míru investičního rizika a investováním do dluhopisů emitentů všech kategorií. Výkonnost fondu od jeho založení překonala hranici 30 %.

Jak začít investovat s AXA fondy?

Každý, kdo se chce přidat mezi investory AXA fondů, musí mít podepsanou smlouva o podmínkách vydávání a odkupu podílových listů. V prvním kroku si sjednejte schůzku s poradcem, nebo se zaregistrujte na pobočce. Po schválení můžete začít investovat do kteréhokoliv z podílových fondů AXA.

Často kladené otázky

Jak probíhá odkup podílových listů?

Podílové listy můžete kdykoliv prodat na webu a prostřednictvím písemné žádosti. Finanční prostředky vám dorazí na bankovní účet obvykle do 3 pracovních dnů.

Lze s fondy AXA investovat i pravidelně?

Ano, AXA dokonce mezi produkty nabízí programy pravidelného investování, které umožňují investovat pravidelně po menších částkách.

Jaká je minimální výše investice?

Minimální výše investice je 5 000 Kč v případě jednorázové investice 500 Kč.

No items found.