HBO Max - cena předplatného pro rok 2021

Hledáte, jaké jsou aktuální ceny HBO Max? Máme pro vás odpovědi. Také se podíváme na to, kdy bude tato služba dostupná v České republice, a jaký obsah nabídne.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
19/3/2021

HBO Max je streamovací platforma od HBO, která na trhu soupeří se službami jako Netflix, Prime Video nebo Disney+. HBO Max je zatím aktivní pouze ve Spojených státech. V České republice bude spuštěné v druhé polovině roku 2021.

Kolik stojí HBO Max?

V USA stojí měsíční předplatné HBO Max 14,99 dolarů, v přepočtu zhruba 320 korun. Zatím není jasné, zda budou ceny v České republice stejné, nebo se budou lišit.

Vzhledem k tomu, že ostatní streamovací služby jsou tu ale výrazně levnější (například ceny Netflixu začínají na 199 korunách a Prime Video stojí dokonce 79 korun měsíčně), očekáváme u HBO Max pro Českou republiku o něco nižší cenu než v USA.

Nabídne HBO Max čas na vyzkoušení zdarma?

HBO Max nabízí v zahraničí sedm dní na vyzkoušení zdarma. Během této doby si můžete předplatné vyzkoušet a pokud s ním nebudete spokojeni, můžete ho zdarma zrušit. Je velmi pravděpodobné, že HBO Max si půjde zdarma vyzkoušet i v Česku.

Předplatné zdarma u nás nabízejí i další streamovací služby jako Netflix, Voyo i Prime Video.

Notebook umístěný na posteli v ložnici, na jehož obrazovce je zobrazeno logo služby HBO Max.

Jaký obsah nabídne HBO Max?

HBO Max nabízí obsah od studií Warner Bros., Miramax, Hollywood Pictures, Paramount Pictures, Channel 4, Castle Rock Entertainment, 20th Century Studios, Cartoon Network, Comedy Central a mnohých dalších.

Mezi filmovými tituly tak najdeme opravdové pecky jako Dead Pool, Fight Club, Pulp Fiction, Dobrý ročník, V Bruggách, Čelisti, Match Point či Moulin Rouge nebo oddechovky jako Kung Fu Panda a Prci, prci, prcičky.

Ze seriálů pak nechybí populární Přátelé, Hra o trůny, Západní křídlo, South Park či Doctor Who. Najdeme tu ale i novinky jako Letuška, Perry Mason, Vychováni vlky či Love Life.

Nahradí HBO Max službu HBO GO?

Firma HBO už v Česku úspěšně působí - provozuje tu streamovací platformu HBO GO, které se dobře daří, a má u nás stovky tisíc předplatitelů. Očekává se, že v budoucnu službu HBO GO nahradí právě nová služba HBO Max.

Majitel HBO, firma WarnerMedia, se chce totiž soustředit na propagaci pouze jedné značky a vybral si právě HBO Max.