Prime Video - cena předplatného pro rok 2022

Zajímají vás aktuální ceny služby Prime Video od Amazonu? Máme pro vás všechny informace. V článku se také mrkneme na to, jak se Prime Video platí a jaké filmy a seriály v Čechách nabízí.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2022

Prime Video nabízí jednu variantu předplatného za 79 korun měsíčně. Za tyto peníze získáte:

  • přístup k filmům a seriálům na Prime Video
  • možnost stahovat si obsah do telefonu a tabletu a pouštět si ho, až budete offline
  • možnost sledovat Prime Video až na třech zařízeních najednou (na výběr je počítač, telefon, tablet a Smart TV)

Předplatné můžete vyzkoušet i na třicet dní zdarma. Pro využití nabídky je potřeba zaregistrovat se na oficiálních stránkách služby Prime Video, založit si zde profil a přidat údaje o platební kartě. O svou kartu se podle našeho názoru nemusíte bát. Prime Video je velká mezinárodní služba a její web je dobře zabezpečený.

Po uplynutí třiceti dní se vám automaticky aktivuje placené předplatné.

Jak se platí Prime Video od Amazonu?

Službu můžete v České republice zaplatit prostřednictvím platební karty. Podporovány jsou debetní a kreditní karty od společností MasterCard, VISA a American Express. Je přitom důležité, aby byla karta vydána v České republice.

Nezapomeňte na to, že předplatné se každý měsíc automaticky obnovuje. Pokud ho budete potřebovat zrušit, můžete tak učinit v nastavení vašeho účtu (Account & Settings), kde kliknete na End membership.

Jaká je kvalita filmů a seriálů na Prime Video?

Co se týče nabídky filmů, tak ta je na Prime Video poměrně bohatá. Najdete tu kvalitní kousky jako Nedotknutelní, Fight Club, Chyť mě, když to dokážeš, Hanebný pancharti, Tahle země není pro starý, Americká krása či Shrek. Služba nabízí velký výběr a směle konkuruje Netflixu či HBO GO.

Seriálové nabídce na Prime Video pak dominují seriály z jeho vlastní produkce. Najdete tu například série The Boys, The Grand Tour, Bosch, The Marvelous Mrs. Maisel či Tom Clancy's Jack Ryan. Ze zahraničních seriálů tu najdete například Kancl, Mr. Robot nebo některé starší série jako Dr. House či Můj přítel Monk. Byť nabídka seriálů není tak silná jako na Netflixu, příjemně nás překvapila.

Vyplatí se předplatit si Prime Video?

Prime Video na první pohled zaujme svou nízkou cenou. V České republice stojí 79 korun měsíčně a je tak výrazněji levnější než Netflix a HBO GO. Nabízí poměrně velký výběr filmů a seriálů, mezi kterými se dají najít opravdové pecky. Nevýhodou je pak slabá lokalizace pro Českou republiku. U drtivé většiny titulů chybí české titulky a v nabídce nenajdete ani české filmy a seriály.