Práce snů: „Amazon pro milionáře“ hledá člověka, který bude testovat sportovní auta a soukromé ostrovy

Projet se v jednom ze supersportovních automobilů, odjet na soukromý ostrov a ročně za to obdržet dva miliony korun. Přesně takhle vypadá pracovní pozice, kterou nyní nabízí Hush Hush, internetový obchod nabízející luxusní zboží, služby a značky, jemuž se zaslouženě přezdívá „Amazon pro milionáře“. Společnost sídlící v Londýně právě teď hledá nové zaměstnance na plný úvazek, kteří budou testovat, zda jsou produkty e-shopu dostatečně stylové, pohodlné a výkonné.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
13/2/2019

Jaké věci bude mít vyvolená osoba za úkol testovat? Internetová stránka Hush Hush byla spuštěna na začátku tohoto roku a zveřejnila již více než 200 tisíc výrobků rozličného zboží od supersportovních automobilů po soukromé tryskáče. V současnosti naleznete v nabídce mimo jiné jachty v hodnotě jedné miliardy, Ferrari FF-K Evo za sto milionů, soukromý ostrov na floridském Key Largo za dvě miliardy či hodinky značky Graff Hallucination posázené vzácnými 110karátovými diamanty.

Ideální kandidát by měl být diskrétní a výřečný

Ideálním kandidátem pro „nejlepší práci na světě“, jak tuto pozici popisuje sama společnost, je člověk s vášní pro cestování, umění a módu s citem pro detail, který dokáže ocenit krásné věci v životě. Mimoto by daná osoba měla disponovat diskrétností, být společenská a výřečná.

Pokud byste se o práci snů chtěli ucházet, pak budete muset podniknout na vlastní náklady cestu do Londýna, kde budou probíhat pohovory. Společnost předpokládá, že toto prestižní místo se jim podaří obsadit do konce února, pokud se jim podaří najít vhodného kandidáta. O tuto práci se mohou ucházet lidé starší 18 let, Hush Hush však hledá především někoho s bohatými zkušenostmi a dovednostmi.