Nejbohatší muž světa Jeff Bezos a jeho žena MacKenzie se rozvádějí. Měli jsme úžasný společný život, uvedli v prohlášení

Jeff Bezos, nejbohatší muž světa a zakladatel společnosti Amazon, zveřejnil na Twitteru příspěvek, ve kterém společně se svou ženou MacKenzie oznamují, že se dohodli na rozvodu. Manželé byli svoji 25 let, mají spolu čtyři děti a také se oba aktivně podílejí na chodu charity, kterou společně založili. O zprávě informoval web CNBC.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2021 1:00 AM

Novinka byla zveřejněna jen tři dny Bezosovými 55. narozeninami. "Chceme dát lidem vědět o důležitém vývoji v našich životech. Jak už ví naše rodina a blízcí přátelé, po dlouhém období lásky, ale i odloučení, jsme se rozhodli rozvést a pokračovat v našich životech jako přátelé," stojí v prohlášení.

Měli jsme úžasný společný život, uvedl pár

Pár v minulém roce spustil charitu nazvanou Day One Fund. Ve středečním prohlášení stojí, že v jejím rozvoji budou dále společně pokračovat.

"Měli jsme úžasný společný život a věříme, že i nadále zůstaneme skvělými rodiči, přáteli a podnikateli v našich projektech, i když už každý za sebe," dodali.

Jeff a MacKenzie Bezosovi se potkali v New Yorku, kde oba pracovali pro investiční společnosti DE Shaw. Bezos byl v té době víceprezidentem firmy a jeho budoucí žena nastoupila jako vědecký pracovník. Vzali se v roce 1993 a o rok později Bezos založil společnost Amazon, která z něj udělala nejbohatšího člověka světa (Bezosův majetek je odhadován na 140 miliard dolarů). Pár zatím neuvedl, jak si obrovský majetek rozdělí.

No items found.