HBO GO - cena předplatného pro rok 2021

Služba HBO GO nabízí v České republice ke sledování více než 4 000 seriálů a 800 filmů. Zajímá vás, kolik stojí? Připravili jsme pro vás jednoduchý přehled.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
3/2/2021

HBO GO má velmi jednoduchý ceník. Nabízí jeden jediný tarif, za který zaplatíte 159 korun měsíčně. Za tyto peníze budete mít přístup k veškerému obsahu a můžete HBO GO sledovat až na dvou zařízeních zároveň. Zaregistrovat přitom můžete až pět zařízení.

Jak si HBO GO stojí oproti ostatním streamovacím službám? Předplatné Netflixu vás v Česku vyjde na 199 Kč až 319 Kč podle toho, jakou variantu si zvolíte. Voyo stojí 159 korun měsíčně. Za Prime Video zaplatíte 79 korun měsíčně a Apple TV+ vyjde na 139 korun za měsíc.

Sedm dní na vyzkoušení zdarma

Pokud jste nový uživatel, HBO GO vám nabídne sedm dní na vyzkoušení zdarma. Pro využití této akce se stačí zaregistrovat na stránkách HBO GO a přidat zde údaje o platební kartě. O vaši kartu se podle našeho názoru nemusíte obávat. HBO GO je na trhu již od roku 2010 a jedná se o velkou a spolehlivou firmu.

Po uplynutí zkušební doby se vám automaticky aktivuje placené předplatné. Pokud tedy nebudete s HBO GO spokojeni, je potřeba ho během prvních sedmi dní zrušit. V takovém případě vám firma nebude nic účtovat a vy nezaplatíte ani korunu.

Jak se platí předplatné HBO GO

HBO GO jde v České republice zaplatit dvěma způsoby. První možností je zaplatit PayPalem. Druhou možností je použít pro platbu předplatného platební kartu. Podporovány jsou platební karty VISA a Mastercard. Majitelé karet od American Express mají smůlu.

Částka za předplatné se strhává jednou měsíčně a transakce se objeví ve vašem internetovém bankovnictví. Předplatné je možné kdykoli zrušit a vždy vám doběhne do konce měsíce. Pokud ho zrušíte například 10. den v měsíci, můžete služeb HBO GO využívat až do konce daného měsíce.

HBO GO v nabídce operátora

Vedle registrace napřímo a platby 159 Kč měsíčně můžete HBO GO získat v rámci balíčku, který vám nabídne váš operátor. Příkladem může být O2 se svojí O2 TV, kde je HBO GO součástí tarifů O2 TV Zlatá, XL a Kino. Mezi další poskytovatele, u kterých můžete získat HBO GO v rámci tarifu, patří freeSAT, Skylink, Vodafone, RIO Media, AIM, T-Mobile, CentroNet, Telly, FixPro, GRAPE SC, HD Kabel, Kuki, NETBOX, SATT, SELFNET a SledovaniTV.cz. Ceny se u každého operátora liší, proto doporučujeme podívat se přímo na stránky jednotlivých operátorů nebo se informovat na jejich podpoře.

Vyplatí se HBO GO?

Z našich zkušeností můžeme HBO GO doporučit. Za 159 korun měsíčně získáte přístup ke kvalitním filmům a seriálům, mezi kterými nechybí hity jako Černobyl nebo Hra o trůny. U drtivé většiny titulů je možné zapnout si český dabing nebo české titulky. Obsah na HBO GO navíc neustále přibývá a každý měsíc zde můžete objevit něco nového. V minulosti se platforma občas potýkala s technickými problémy při přehrávání na chytrých televizích, ale dnes by měl být tento problém již vyřešen. Vedle Smart TV si HBO GO můžete pustit na desktopu, tabletu, mobilu, Apple TV, Chromecastu nebo na herní konzoli.

Na co se dívat

A teď na nejlepší část. Na co se dívat, až si HBO GO pořídíte? Za nás doporučujeme hlavně originální série z produkce HBO. Jedná se například o seriály Živí mrtví, Bez vědomí, Hořící keř, Hra o trůny či Příběh služebnice. I mezi filmy se dají najít opravdové skvosty. Doporučujeme hlavně klasiky jako Pulp Fiction, Forrest Gump, Dobrý Will Hunting či Fargo. Na HBO GO také najdete kompletní série Harryho Pottera a všechny bondovky. Seriálů a filmů je na HBO GO dohromady skoro pět tisíc, věříme tedy, že si z nabídky vybere každý.