Apple TV+ cena předplatného pro rok 2022

Zajímá vás, na kolik vyjde předplatné služby Apple TV+? Máme pro vás všechny informace. Také se podíváme na to, jak se za Apple TV+ platí a jaká je nabídka filmů a seriálů.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2022

Apple TV+ je streamovací služba od Applu, která byla spuštěna 1. listopadu 2019. Na českém trhu soupeří především s Netflixem a HBO GO.

Jaké jsou ceny předplatného Apple TV+?

  • měsíční předplatné stojí 139 korun za měsíc. Předplatné lze sdílet s pěti členy rodiny.

Předplatné si můžete vyzkoušet na sedm dní zdarma. Stačí se zaregistrovat na oficiálních stránkách služby Apple TV+ a zadat tam údaje k platební kartě (web služby Apple TV+ je dobře zabezpečený).

Pokud předplatné během sedmi dnů nezrušíte, automaticky se vám aktivuje placená verze.

Co získáte s předplatným Apple TV+?

  • přístup k filmům a seriálům z produkce Applu nazvaných Apple Originals
  • sledování bez reklam
  • možnost stahovat si jednotlivé tituly a pouštět si je, až budete offline

Jak se platí za Apple TV+?

Apple+ můžete v České republice zaplatit platební kartou. Podporovány jsou debetní a kreditní karty od společností VISA, MasterCard a American Express.

Pozor: Nezapomeňte na to, že předplatné Apple TV+ se pak bude každý měsíc automaticky obnovovat. Pokud ho budete chtít zrušit, je potřeba tuto změnu provést v nastavení.

Apple TV+ zdarma k zařízení od Applu nebo k předplatnému Apple One

Předplatné Apple TV+ je možné získat i dvěma dalšími způsoby. Pokud si zakoupíte nový iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV nebo Mac u Applu nebo u autorizovaného prodejce Applu, získáte Apple TV+ na jeden rok zdarma. Nárok je potřeba uplatnit do tří měsíců od zakoupení na webu služby.

Druhým způsobem, jak získat Apple TV+, je předplatit si službu Apple One. Jedná se o speciální předplatné, které v sobě za jednu měsíční cenu kombinuje čtyři služby od Applu. O Apple One jsme psali zde.

Jaké filmy a seriály najdete na Apple TV+?

Apple u své nové streamovací platformy hodně sází na vlastní obsah. Angažoval hollywoodskou smetánku a ty nejlepší režiséry a producenty, kteří pro něj tvoří filmy a seriály pod značkou Apple Originals. Na Apple TV+ tak najdete například komediální seriál Ted Lasso, dramatický seriál The Morning Show, sci-fi sérii For All Mankind nebo akční seriál See.

Z filmů jsou v nabídce například dramata The Banker a Hala, válečný film Greyhound či dokumenty Beastie Boys Story a The Elephant Queen.

Zajímavé je, že Applu zatím sázka na vlastní obsah vychází. Většina filmů a seriálů byla kritikou i diváky dobře přijata - například na českém webu ČSFD se většina hodnocení pohybuje nad 70-80 %.

Nevýhodou Apple TV+ ovšem je, že obsahu je zde výrazně menší množství než na dalších platformách jako Netflix či HBO GO.

Jaké herce a herečky můžete vidět na Apple TV+?

Apple TV+ angažovala ty nejznámější jména v Hollywoodu. V sériích Apple Originals se objevují například Tom Hanks (Greyhound), Jennifer Aniston (The Morning Show), Reese Witherspoon (The Morning Show), Oprah Winfrey (The Oprah Conversation), Jason Momoa (See) či Bill Murray (V úskalí).