Prohlédněte si nejoblíbenější ubytování uživatelů Airbnb. Ukrývá se v lese a má tvar houby

Uživatelé služby Airbnb, která zprostředkovává pronájem ubytování, mají na výběr z nepřeberného množství bytů a apartmánů po celém světě. Nyní se Airbnb rozhodlo prozradit, který z nabízených pronájmů je mezi uživateli nejžádanější.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2021 1:00 AM

Za celou dobu desetileté existence populární služby nabízející ubytování se v žebříčku nejoblíbenějších apartmánů na prvním místě pravidelně objevovala kopule ve tvaru houby  v kalifornském městečku Aptos na západním pobřeží Spojených států. Jinak tomu není ani letos a tato úchvatná dřevěná chatka si drží prvenství mezi nejnavštěvovanějšími a nejoblíbenějšími místy, které Airbnb nabízí.

Chatka v americkém městečku Aptos, která se stala nejoblíbenějším ubytováním na Airbnb.

Hostitelé od roku 2009 ubytovali už 1300 návštěvníků

Dalo by se očekávat, že za pronájem tak žádaného ubytování si případní zájemci pořádně připlatí. Ve skutečnosti je ale cena vcelku přátelská. Jedna noc zde vyjde na 100 liber, tedy přibližně 3 000 korun. Jedinou nevýhodou je vysoká poptávka. Pokud byste si zde chtěli zarezervovat pokoj, museli byste to udělat s hodně velkým předstihem. Hostitelé Kitty s Michaelem vítají ve svém speciálně upraveném stavení hosty z celého světa už od roku 2009, kdy se „houbová kopule“ stala favoritem číslo jedna vůbec poprvé. Od té doby obdrželi hodnocení od více než 1300 návštěvníků, kteří si tento příbytek o rozloze 9 m2 oblíbili.

V chatce, ukrývající se v srdci zeleného lesa, mohou přespat až tři hosté. Ti mají možnost během dne prozkoumávat krásnou okolní přírodu. Dřevěné obydlí ve tvaru houby se pyšní prostorným podkrovím, koupelnou, kuchyní a velkou verandou. Interiér je zařízen ve venkovském stylu s dřevěnými trámy, útulnou dekorací a okouzlujícím nábytkem. Chatka je navíc vybavená i širokoúhlou televizí s DVD přehrávačem, strojem na výrobu popcornu a grilem.

Chatka nabízí pohodlný interiér.
No items found.