Objevování nových chutí za 1,5 milionu ročně. Veganská společnost nabízí práci snů

Milujete jídlo, cestování a nebojíte se zkoušení nových věcí? Pak je práce nabízená veganskou společností Vibrant Vegan Co. přesně pro vás. Tento britský podnik nyní hledá vhodného kandidáta, který bude cestovat po celém světě a zkoušet nové veganské chutě - a ještě za to dostane zaplaceno.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2021 1:00 AM

Vybraná osoba obsadí pozici tzv. Director of Taste, jehož úkolem bude objevovat nová zajímavá jídla vhodná pro vegany. Tento „ochutnávač“ bude cestovat na náklady společnosti po dobu jednoho roku, přičemž jedna cesta za jídlem, kterou podnikne, může trvat až čtyři měsíce v kuse. Cestovatel bude pracovat 35 hodin týdně, přičemž má nárok na placenou nemocenskou a na 28 dní dovolené za rok. Vedle toho také dostane zajímavý plat ve výši 50 000 liber, v přepočtu 1,5 milionu korun ročně.

Cestování po Číně či Japonsku

Kromě objevování zajímavých chutí je posláním vybraného odborníka na chutě také uzavírání spoluprací se zahraničními společnostmi, které budou vybrané ingredience britské veganské společnosti dodávat. Díky této neobvyklé práci se povolaná osoba dostane například do Indie, Číny, Turecka, Chile, Mexika nebo Japonska. Podmínkou pro přijetí je nicméně alespoň tříletá zkušenost v gastronomii a uchazeči projdou i testem chutí.  

„Neustále hledáme nové talenty. Jsem totiž přesvědčený, že za úspěchem společnosti stojí právě kreativita lidí,“ vyjádřil se k nabízenému pracovnímu místu zakladatel Vibrant Vegan Co. Iain Burke-Hamilton. „Jedná se o opravdu jedinečnou a zároveň skvěle ohodnocenou pozici. To s sebou ale samozřejmě nese i vyšší nároky,“ dodává Burke-Hamilton.

No items found.