UPgates - cena nástroje na tvorbu eshopů pro rok 2022

Zajímá vás, jaké jsou aktuální ceny nástroje UPgates? Máme pro vás odpovědi. Přidáme také informaci o tom, jak se za UPgates platí, a srovnáme si jeho ceny s konkurencí.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
4/4/2022 2:00 AM

UPgates je internetový nástroj, ve kterém si můžete vytvořit vlastní internetový obchod. Obejdete se přitom bez znalosti programování nebo grafického designu - tvorba eshopu totiž probíhá prostřednictvím jednoduchého editoru.

Momentálně je UPgates jedním z nejpoužívanějších řešeních na tvorbu eshopů na našem trhu. Vzhledem k tomu, že se jedná o českou firmu, nabízí UPgates své webové stránky kompletně v češtině a také zákaznická podpora je v českém jazyce.

Kolik stojí UPgates?

Služba nabízí třicet dní na vyzkoušení zdarma. Během nich si můžete vše osahat a vyzkoušet si, jestli vám nástroj sedne. Po uplynutí této zkušební doby je potřeba pořídit si placené předplatné. Na výběr budete mít ze čtyř tarifů:

  • Bronze - cena: 450 korun za měsíc. Umožňuje mít na vašem eshopu až 50 produktů. Dále nabízí administrátorský přístup pro jednoho uživatele, jeden jazyk a 1 GB webového prostoru.
  • Silver - cena: 1 450 korun za měsíc. Umožňuje mít na vašem webu až 1 000 produktů. Dále nabízí administrátorský přístup pro neomezený počet uživatelů, neomezený počet jazyků a 3 GB webového prostoru.
  • Gold - cena: 1 950 korun za měsíc. Umožňuje mít na vašem webu až 10 000 produktů. Dále nabízí administrátorský přístup pro neomezený počet uživatelů, neomezený počet jazyků a 5 GB webového prostoru.
  • Platinum - cena: 2 950 korun za měsíc. Umožňuje mít na vašem webu až 30 000 produktů. Dále nabízí administrátorský přístup pro neomezený počet uživatelů, neomezený počet jazyků a 10 GB webového prostoru.

Kladně hodnotíme fakt, že všechny tarify mají odemčených všech 158 funkcí a 90 doplňků (patří mezi ně například napojení na dopravní služby jako Balíkobot či Zásilkovna nebo podpora softwaru MailChimp či Affilbox). Tyto funkce a doplňky tedy není potřeba zvlášť dokupovat, což u ostatních nástrojů na tvorbu eshopu nebývá vždy pravidlem.

Jak se platí za UPgates?

Za předplatné nástroje UPgates můžete zaplatit dvěma způsoby. Platit můžete buď platební kartou (podporovány jsou debetky a kreditky od firem VISA a MasterCard), nebo bankovním převodem. Platba platební kartou je vyřízena během okamžiku, platba převodem zabere jeden až pět pracovních dní.

Jaké jsou ceny UPgates oproti konkurenci?

UPgates na českém trhu soupeří hlavně se službami Shoptet a Eshop-rychle. Ceny Shoptetu jsou zhruba stejné jako ceny od UPgates. Menší nevýhodou Shoptetu je, že u nižších tarifů nejsou dostupné některé doplňky, a pokud je chcete používat, je potřeba si za ně připlatit. Eshop-rychle pak nabízí nižší ceny než UPgates (390 korun měsíčně a 790 korun měsíčně za dva různé tarify), ale jeho platforma je podle našeho názoru trochu méně propracovaná.

Vyplatí se UPgates?

Řešení od UPgates jsme otestovali a podle našich zkušeností můžeme říct, že se bez nadsázky jedná o jeden z nejvhodnějších nástrojů, jaký vybrat, pokud si potřebujete postavit nový eshop. UPgates nabízí pěkné šablony a eshopy, které na něm běží, jsou velmi rychlé. Líbilo se nám také uživatelské prostředí nástroje a jeho editor. Ceny odpovídají kvalitě produktu. UPgates sice není nejlevnějším nástrojem na trhu, ale nabízí promakanou platformu, která eshopistům poskytne vše, co pro své podnikání potřebují.

No items found.