Uvnitř nejluxusnější pobočky McDonald's: Nevypadá to tu jako fast food a servírují tu sendviče s humry

Můžete vstoupit do jakéhokoli fastfoodového řetězce McDonald's po celém světě a mezi jednotlivými pobočkami nerozeznáte téměř žádný rozdíl. Výjimkou je však pobočka McDonald's v americkém státě Maine. Na první pohled byste totiž rozhodně neřekli, že se jedná o fast food občerstvení, ale spíše o luxusní restauraci.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2021 1:00 AM

Na McDonald's dnes narazíme téměř na každém rohu města či u okraje dálnic, a tak bychom se zřejmě moc nemýlili, kdybychom řekli, že v „mekáči“ už byl za svůj život alespoň jednou téměř každý. Většina by tak mohla potvrdit, že všechny pobočky tohoto fastfoodu vypadají celkem totožně. Vevnitř najdete vždy stejný nábytek i stejnou dekoraci.

Pobočka v americkém městečku Freeport se však zcela vymyká tomu, co jste doposud kdy viděli. Tento McDonald's byl totiž vybudován uvnitř bývalého panského sídla, který kdysi vlastnil přední kupec města William Gore. S postavením pobočky zrovna na tomto místě nebyli místní tenkrát příliš nadšení a společnost se musela zavázat, že design podniku nebude nijak narušovat ojedinělou atmosféru města.

Uvnitř této pobočky McDonald's naleznete velké dřevěné stoly a židle, rostliny v květináčích a žaluzie v klasickém stylu. Restaurace navíc nabízí i mnohem rozmanitější jídlo. Kromě klasického hamburgeru Big Mac a kuřecích nuget je zde k dostání například sendvič plněný humřím masem.

No items found.