Fond Garance - přichází Allianz fondy s nejbezpečnější investicí na českém trhu?

Fond Garance z nabídky Allianz fondů patří zcela bez diskuze mezi nejbezpečnější investice na českém trhu. Zajímá vás garantované zhodnocení jednotky v minimální výši 2,4 % ročně? Pokud ano, podívejte se na další důležité informace.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Kde investovat
6/12/2020 1:00 AM

Otevřený smíšený fond Allianz eliminuje riziko při investování do podílových fondů a přichází mezi investory s férovou nabídkou. Čeká na vás zhodnocení ceny jednotky s garantovanou výší minimálně 2,4 % ročně. V případě příznivého vývoje na vás čeká také podíl na výnosech.

druh fondu:smíšený
měna:CZK
rok založení fondu:2004
investiční horizont:5 let a více
investiční riziko:1 (na stupnici 1 až 7)

Fond Garance jako příklad široké diverzifikace

Smíšený fond Garance se prezenzuje široce diverzifikovanou investiční strategií. To v praxi znamená, že portfolio manažer vyhledává nízkorizikové investiční příležitosti mezi různými druhy aktiv. Fond investuje do termínovaných depozit, dluhopisů, investičních fondů i akcií.

Investujte s Allianz fondy bez starostí

Zásadní otázkou nejen pro začínajícího investora je, zda-li se o strategii fondu vůbec musí zajímat. Atraktivní zhodnocení jednotky ve výši 2,4 % ročně garantujte fond Garance po celou dobu trvání smlouvy. Jako investor se tak nemusíte starat skoro o nic. Investování do tohoto podílového fondu je velmi zajímavou alternativou spořících účtů a termínovaných vkladů při minimálním riziku.

Dlouhodobá výkonnost smíšeného fondu Garance

Pohled na historickou výkonnost fondu Garance opravdu není překvapením. Roční výkonnost je garantovaných 2,4 % ročně. Zhodnocení pod tuto hodnotu nemůže klesnout.

No items found.