Kuki - cena a nabídka internetové televize v roce 2021

Hledáte informace o internetové televizi Kuki? V dnešním článku pro vás shrnujeme vše důležité. Pojďme na to!
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
2/2/2021 1:00 AM

Kuki je internetová televize, která umožňuje živé sledování televizních kanálů na počítači, v mobilu, na tabletu, na chytré televizi nebo na Apple TV. Kuki vznikla v roce 2014 a aktuálně má v Čechách desítky tisíc platících zákazníků.

Kolik stojí Kuki?

Internetová televize Kuki nabízí celkem čtyři placené tarify, jejichž cena se pohybuje od 100 korun měsíčně do 1 200 korun měsíčně. Pojďme se na nabídku tarifů blíže podívat:

Ceník internetové televize Kuki. Tarify začínají na 200 korunách za měsíc a končí na 1 200 korunách za měsíc.

Kuki start - cena: 100 korun za měsíc. Tento tarif nabízí celkem 45 televizních kanálů, z nichž 32 je v HD kvalitě (až 1080p). Tarif umožňuje zpětné zhlédnutí pořadů po dobu 24 hodin od momentu, kdy se pořad vysílal v televizi. Tarif také umožňuje si běžící pořad zastavit a dokoukat ho později. V rámci tarifu start můžete internetovou televizi Kuki sledovat na jednom zařízení.

Kuki menší - cena: 200 korun za měsíc. Tento tarif nabízí 82 televizních kanálů, z nichž 46 je v HD kvalitě. Tarif umožňuje zpětné zhlédnutí pořadů po dobu až 168 hodin. S tarifem Kuki menší je možné si pořady nahrávat (nahrát si můžete 10 hodin záznamu pro daný měsíc). Běžící pořad je také možné zastavit a dokoukat ho později. S tarifem Kuki menší můžete internetovou televizi sledovat na 1 fixním zařízení a až 5 mobilních zařízeních.

Kuki větší - cena: 400 korun za měsíc. Tarif nabízí celkem 138 televizních kanálů, z nichž 86 je v HD kvalitě. Tarif umožňuje zpětné zhlédnutí pořadů po dobu až 168 hodin a také možnost si běžící pořad zastavit. Pořady si také můžete nahrát (pořídit můžete až 10 hodin záznamu). Tarif Kuki větší nabízí široký výběr dokumentárních, sportovních, hudebních a dětských kanálů. Kuki na něm můžete sledovat na 1 fixním zařízení a až na 5 mobilních zařízeních.

Kuki extra - cena: 1 200 korun za měsíc. Nejvyšší tarif nabízí celkem 143 televizních kanálů, z nichž je 91 v HD kvalitě. Tarif umožňuje zpětné zhlédnutí až po dobu 168 hodin, pauzování pořadů a až 100 hodin nahraného záznamu. Tarif také obsahuje kanály HBO (HBO, HBO 2 a HBO 3) a přístup ke službě HBO GO. Tarif nabízí také kanály Cinemax a Cinemax 2 v HD kvalitě. S Kuki extra můžete internetovou televizi sledovat až na 3 fixních zařízeních a až na 5 mobilních zařízeních.

Kuki na 1 měsíc zdarma

Internetovou televizi Kuki je možné si vyzkoušet na jeden měsíc zdarma díky našemu speciálnímu voucheru. Stačí se zaregistrovat přes tento odkaz a zadat promokód AV2APT6. Po registraci získáte přístup k tarifu Kuki větší. Navíc získáte balíček HBO na jeden měsíc, v rámci kterého získáte přístup k programům HBO, HBO 2 a HBO 3 v HD kvalitě a také přístup do služby HBO GO.

Místo na internetové televizi kuki, do kterého se zadává promo kód.

Tři dny před koncem zkušebního období vás Kuki emailem upozorní, že vaše předplatné na zkoušku se blíží ke konci.

Jak se platí za internetovou televizi Kuki?

Za internetovou televizi Kuki se dá zaplatit platební kartou. Podporovány jsou karty od společností VISA a MasterCard. Platba za předplatné se vám bude pravidelně strhávat každý měsíc. Předplatné je možné kdykoli zrušit v nastavení.

Jaké televizní kanály jsou na Kuki?

V základu Kuki nabízí všechny běžné kanály jako je ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport, ČT :D, ČT Art, ČT 3, Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima MAX, Prima KRIMI, CNN Prima News, TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Krimi, Óčko, Seznam.cz TV či Šlágr. Vedle toho získáte přístup k některým prémiovým kanálům jako například Paramount Network či Mňam TV. Všechny zmíněné kanály jsou dostupné v HD kvalitě už u nejnižšího tarifu Kuki start za 100 korun za měsíc.

Poté platí pravidlo, že čím vyšší tarif si objednáte, tím více kanálů na něm najdete.

  • u tarifu Kuki menší za 200 korun za měsíc jsou navíc například televizní kanály MTV, Hobby TV, Food Network, Golf channel, Film+, Mňau TV, CBS Reality, Filmbox či erotický kanál Leo TV.
  • u tarifu Kuki větší za 400 korun za měsíc najdete například televizní kanály JOJ Cinema, BBC World News, Disney Channel, Discovery Channel, euronews, AMC, National Geographic, RTL, Sport 1, Sport 2, TV Paprika, Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2, History či Animal Planet.
  • u tarifu Kuki extra za 1 200 korun za měsíc najdete kompletní programovou nabídku Kukiho. Z prémiových kanálů tu jsou například HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2. V rámci Kuki extra získáte také přístup do služby HBO GO.

Seznam všech televizních kanálů pro jednotlivé tarify si můžete prohlédnout na stránkách Kuki.

Jaká je kvalita obrazu na Kuki?

Drtivá většina televizních kanálů na Kuki je nabízena v HD kvalitě, která dosahuje rozlišení až 1080p. Týká se to jak všech klasických televizních kanálů jako ČT, Nova nebo Prima, tak i prémiových kanálů jako Discovery Channel či National Geographic.

Podle našich zkušeností je obraz opravdu kvalitní a ostrý a to jak při sledování na desktopu, tak při sledování na chytrém telefonu nebo na televizi. Pro používání internetové televize Kuki se doporučuje internet o rychlosti alespoň 2 Mbps, což by vám mělo zaručit SD kvalitu obrazu.

Co všechno potřebuji ke sledování Kuki?

K používání televize Kuki vám stačí pouze připojení k internetu a zařízení, na kterém budete Kuki sledovat. Kuki můžete sledovat buď na počítači, na tabletu, na chytrém telefonu, na chytré televizi nebo na Apple TV.

Pokud chcete Kuki sledovat na televizi, ale nemáte chytrou televizi, můžete si na webu Kuki pořídit speciální Kuki set-top box. Díky němu Kuki naladíte i na starších televizích. Jedinou podmínkou pro úspěšné fungování je, že vaše televize musí mít vstup pro HDMI kabel.

Jak fungují vylepšení na Kuki?

K předplatnému na Kuki je možné dokoupit si navíc několik vylepšení. Tato vylepšení se platí extra. Je mezi nimi například:

  • HBO balíček - cena: 250 korun za měsíc. V balíčku HBO najdete přístup ke kanálům HBO, HBO 2, HBO 3 v HD kvalitě a také přístup ke službě HBO GO.
  • balíček Cinemax - cena: 50 korun za měsíc. V rámci balíčku získáte přístup ke kanálům Cinemax a  Cinemax 2 (oba v HD kvalitě).
  • Seriály - cena: 65 korun za měsíc. Kuki nahrává epizody nejoblíbenějších seriálů a umožní vám přehrát si je až šest měsíců zpětně. Mezi seriály je například Ano, šéfe, Doktorka Quinnová, Horákovi, Kluci v akci, Ranč u Zelené sedmy, Show Jana Krause nebo Přátelé.
  • Nahrávám 100 - cena: 100 korun za měsíc. Díky této funkci si můžete nahrát až 100 hodin záznamu každý měsíc.
  • Navíc 5 - cena: 150 korun za měsíc. V rámci této funkce si můžete vybrat 5 televizních kanálů, které nejsou součástí vašeho předplatného, a získat k nim přístup.
  • Navíc telka - cena: 89 korun za měsíc. Díky této funkci budete moci Kuki sledovat na dalším fixním zařízení.

Další informace o tom, jak fungují vylepšení a doplňky, najdete na webu Kuki.

Na co se dívat?

A teď ta nejlepší část - na co se dívat, až si pořídíte internetovou televizi Kuki? Vedle desítek televizních programů, které můžete sledovat živě, si můžete užít také seriály a filmy z domácí i zahraniční produkce. Díky zpětnému přehrávání si můžete pustit například aktuální díly Ulice, Slunečné, Modrého kódu, Výměny manželek nebo zábavné show Co na to Češi. Přejeme příjemnou zábavu!

No items found.