Tipy

Telly recenze: Cena, televizní kanály, zkušenosti

26/1/2021

V dnešním článku se detailně podíváme na internetovou televizi Telly. Mrkneme se na její ceny, na nabídku televizních kanálů nebo na to, na kterých zařízeních je možné Telly sledovat. Pojďme na to!

SWIFT kód Komerční banky pro rok 2021

14/12/2020

Hledáte informaci, jaký SWIFT kód má Komerční banka? Máme pro vás odpověď. Je to KOMBCZPP. V dnešním článku se podíváme na to, k čemu je SWIFT kód dobrý a jak ho zadávat.

SWIFT kód České spořitelny pro rok 2021

14/12/2020

Hledáte informaci, jaký SWIFT kód má Česká spořitelna? Máme pro vás odpověď. Je to GIBACZPX. V dnešním článku se podíváme na to, k čemu je SWIFT kód dobrý a jak ho zadávat.

Kód banky 0300

14/12/2020

Zajímá vás, která česká banka má bankovní kód 0300? Je to ČSOB. V dnešním článku se dozvíte, k čemu kód banky slouží, a přidáme také několik informací o samotné ČSOB.

Kód banky 3030

14/12/2020

Zajímá vás, která banka v Čechách má kód 3030? Je to Air Bank. V dnešním článku se dozvíte, k čemu kód banky slouží, a přidáme také několik informací o samotné Air Bank.

TIP Fondíku na skvělou investici

14/12/2020

Existují průměrné a dobré investice. A pak existují investice skvělé. Právě jednu takovou vám dnes představíme. Jmenuje se Fondee, historicky nabízí průměrný výnos přes 5 % ročně a účtuje si velmi nízké poplatky.

SWIFT kód ČSOB pro rok 2021

13/12/2020

Hledáte informaci, jaký je SWIFT kód banky ČSOB? Máme pro vás odpověď. Je to CEKOCZPP. V dnešním článku se podíváme na to, k čemu je SWIFT kód dobrý a jak ho zadávat.

SWIFT kód Air Bank pro rok 2021

13/12/2020

Hledáte informace, jaký je SWIFT kód banky Air Bank? Máme pro vás odpověď! Je to AIRACZPP. V dnešním článku se podíváme na to, k čemu je takový SWIFT kód dobrý a jak ho zadávat.

SWIFT kód Equa bank pro rok 2021

13/12/2020

Hledáte informaci, jaký je SWIFT kód banky Equa bank? Máme pro vás odpověď! Je to EQBKCZPP. V dnešním článku se podíváme na to, k čemu je takový SWIFT kód dobrý a jak ho zadávat.

Kód banky 0100

13/12/2020

Zajímá vás, která banka má v Čechách kód 0100? Je to Komerční banka. V našem článku se dozvíte, k čemu kód banky slouží, a přidáme také několik informací o samotné Komerční bance.

Kód banky 0800

13/12/2020

Zajímá vás, která banka má v Čechách kód 0800? Je to Česká spořitelna. V dnešním článku se dozvíte, k čemu kód banky slouží, a přidáme také několik informací o České spořitelně.

Kód banky 2010

6/12/2020

Zajímá vás, která banka má v Čechách kód 2010? Je to Fio banka. V našem článku se dozvíte, k čemu kód banky slouží, a přidáme také několik důležitých informací o samotné Fio bance.

Kód banky 6100

6/12/2020

Zajímá vás, která banka má v Čechách kód 6100? Je to banka Equa bank. V našem článku se dozvíte, k čemu kód banky slouží, a přidáme také několik důležitých informací o samotné Equa bank.

TransferWise - recenze, poplatky, důvěryhodnost

10/10/2020

Hledáte způsob jak se při převodu mezi měnami vyhnout vysokým bankovním poplatkům a získat co nejvýhodnější kurz? S tím vám může pomoci služba TransferWise, která slibuje několikanásobně levnější převody, než poskytují banky. My jsme v naší recenzi ohodnotili její nejdůležitější parametry a zjistili, co je na tom pravdy.

Zaloto - recenze 2021

29/6/2020

Dobrý finanční poradce vám může ušetřit spoustu starostí i peněz. Kde a jak ho ale najít? Právě tím se zabývá Zaloto, abyste vy nemuseli. My jsme pro vás zjistili, jak tato služba funguje a jestli stojí za to ji využít.

Do čeho investovat peníze v roce 2021

24/6/2020

Hledáte, do čeho vložit vaše peníze a zároveň mezi investičními produkty stále trochu tápete? V našem článku najdete jedny z momentálně nejzajímavějších investičních příležitostí českého trhu a také tip na to, jak mezi ně vaše finance rozložit.

Šest nejlepších cashback portálů v roce 2021

2/6/2020

Cashbackové portály představují pohodlný a poměrně jednoduchý způsob, jak udělat své internetové nákupy o něco výhodnějšími. Pokud přes ně totiž budete nakupovat ve svých oblíbených obchodech, vždy vám vrátí určitou částku z útraty zpět. Který z českých portálů se vám ale vyplatí nejvíc?

Refundo – recenze 2021

2/6/2020

Refundo je internetový portál, který vám prostřednictvím služby cashback vrací peníze z nákupů v českých i zahraničních e-shopech. My jsme zjistili, jak přesně funguje, kolik s ním můžete ušetřit a co ho odlišuje od ostatních cashbackových portálů v Česku.

Vyplatí se investování na Portu? Recenze 2021

2/6/2020

Hledáte způsob, jak jednoduše a přitom kvalitně zhodnocovat své peníze? Může vám s tím pomoci česká služba Portu, která je dokáže chytře investovat za vás. Zjistěte v naší recenzi, jak Portu funguje a co všechno vám může nabídnout.

VratnéPeníze.cz – recenze 2021

27/5/2020

Službou cashback, která vám vrací peníze z nákupů v internetových obchodech, se zabývá hned několik českých portálů. Spolupracují nejen se stovkami českých e-shopů, ale ušetříme s nimi i při objednávkách ze zahraničí. My jsme se podívali na jeden z nich, VratnéPeníze.cz, a zjistili, jak velké slevy může svým uživatelům přinést a co ho odlišuje od ostatních portálů.

Tipli – recenze 2021

27/5/2020

Portál Tipli se zabývá službou cashback, kterou používá čím dál více příznivců internetových nákupů. Funguje totiž na jednoduchém principu – nakoupíte, zaplatíte a následně dostanete část svojí útraty zpět. Kolik vám vrátí právě Tipli a jak přesně celá služba funguje?

Mutumutu - srovnání s ostatními životními pojištěními

27/5/2020

Mutumutu uvedlo na trh moderní životní pojištění, které by mělo konkurovat nabídce tradičních pojišťoven. Jak se mu v tom daří? V čem je jiné a lepší? A jak obstojí jeho ceny oproti konkurenci? To zjistíte v našem článku.

Vyplatí se investování přes Fondee? Recenze 2021

27/5/2020

Rádi byste chytře zhodnotili své peníze, ale neumíte chodit ve světě investic? Průvodcem vám v něm může být česká služba Fondee, která si klade za cíl naučit Čechy chytře a snadno investovat. Zjistěte v naší recenzi, jestli dokáže takový cíl splnit.

Jak funguje Mutumutu v roce 2022

26/5/2020

Hledáte životní pojištění, u kterého nebudete platit za zbytečnosti a bez problému se vyznáte v pojistných podmínkách? Právě takovým pojištěním chce být Mutumutu. Jak funguje a co všechno vám může nabídnout jsme pro vás shrnuli v našem článku.

mKonto od mBank (recenze, poplatky, kontokorent)

6/4/2020

Slyšeli jste o běžném účtu mKonto a zajímá vás, jestli se vyplatí? Právě pro vás je tu naše recenze. Přehledně jsme ohodnotili ty nejdůležitější parametry, jako jsou poplatky za vedení účtu či výběry z bankomatů. Jak mKonto dopadlo?

Hamty – recenze 2021

30/3/2020

Cashbackových portálů, které vám vrací peníze z nákupů v českých i zahraničních internetových obchodech, působí v Česku hned několik. Patří mezi ně také Hamty, které je údajně nejštědřejším z nich. My jsme tedy zjistili, kolik díky němu skutečně ušetříte a zda v tom není nějaký zádrhel.

Top-Pojištění.cz – recenze pro rok 2021

24/3/2020

Zorientovat se v nesčetných nabídkách pojištění zabere spoustu času a ne vždy nakonec najdeme tu skutečně nejvýhodnější. Hledání i sjednání nám ale mohou ulehčit online srovnávače, mezi které patří i Top-Pojištění.cz. Vyzkoušeli jsme, jestli se jeho služby vyplatí a zda v tom všem není nějaký háček.

Generali Česká pojišťovna – recenze 2021

23/3/2020

Generali se s Českou pojišťovnou spojila v prosinci minulého roku a vznikla tak největší česká pojišťovna současnosti. Za své přednosti považuje především rychlou likvidaci škod a rozmanitou nabídku pojištění. My jsme zjistili, co je na tom pravdy, a také porovnali ceny pojištění s cenami u dalších společností. Jak to dopadlo?

Dokonalý nájemník – recenze 2021

17/3/2020

Pronajímat svůj byt nás mnohdy může stát nejen mnoho nervů, ale i času a peněz. Služba Dokonalý nájemník bere všechny tyto starosti na sebe – s pronájmem nám pomůže od výběru ideálního nájemníka přes administrativu až po údržbu bytu. Jak přesně lze takovou pomoc využít a co všechno od ní můžeme čekat?

Allianz pojišťovna – recenze pro rok 2021

8/3/2020

Allianz u nás působí už od roku 1993, kdy začínala s životním pojištěním a pojištěním majetku. Její nabídka se však rychle rozrostla a momentálně je třetí největší pojišťovnou v zemi. Jaké druhy pojištění tedy nabízí a jak obstojí její ceny oproti konkurenčním společnostem?

Plná Peněženka – recenze 2021

6/3/2020

Plná Peněženka je jedním z českých portálů, které se zabývají službou cashback, vrací vám tedy peníze z nákupů v českých i zahraničních internetových obchodech. My jsme zjistili, jak velké slevy tento portál svým uživatelům přinese a zda jim může poskytnout i nějaké další výhody.

Clear Deal od J&T Banky – recenze 2021

3/3/2020

Bezplatný bankovní účet, který je zároveň cestou ke snadným a výhodným investicím – přesně to nabízí J&T Banka v podobě svého produktu Clear Deal. Jaké investice vám přes něj banka zprostředkuje a s jakým zhodnocením? Měli byste ho zkusit, i když s investováním zatím nemáte žádné zkušenosti? Nejen na tyto otázky odpovídáme v článku.

ČSOB Pojišťovna – recenze pro rok 2021

3/3/2020

ČSOB je jednou z našich tradičních bank, kromě bankovních služeb ale nabízí i pojištění, a to už od roku 1992. Podívali jsme se, na co všechno vás může pojistit, jak rychle likviduje pojistné události a také zda se vůbec její pojištění vyplatí.

Zonky z pohledu investora – recenze 2021

3/3/2020

Zonky je jedním z největších českých portálů zabývajících se zprostředkováním půjček mezi lidmi. My jsme se nyní rozhodli podívat se na službu ne z pohledu žadatele o půjčku, ale z pohledu investora. Jaké nabízí Zonky zhodnocení pro vaše finance a jak moc riskantní je investovat do půjček?

Recenze ClaimCloud: Jaké jsou kompenzace a poplatky v roce 2021

26/2/2020

Letecká doprava je oblíbená pro svoji rychlost a pohodlí, často ale přináší i komplikace v podobě zpožděných letů. V takových případech je dobré vědět o vašem nároku na kompenzaci, tu však aerolinky cestujícím jen nerady přiznávají. Proto existují společnosti, které vám ji pomohou získat. Jednou z nich je ClaimCloud a my jsme zjistili, jak pracuje i kolik její služby stojí.

Tři nejlepší termínované vklady v roce 2021

25/2/2020

Termínované vklady představují snadný a bezpečný způsob, jak zhodnotit své finance. Mezi nabídkami tuzemských bank jsou ale velké rozdíly, především v nejdůležitějším parametru – úrokové sazbě. My jsme tedy prozkoumali jejich podmínky a vybrali tři nejlepší termínované vklady, které se momentálně na našem trhu nacházejí.

MALL Pay recenze 2021 (poplatky a podporované obchody)

20/2/2020

Neradi platíte za to, co jste zatím ani neviděli na vlastní oči, nebo jen čekáte na výplatu a zároveň si potřebujete něco nutně koupit? V takových případech lze využít službu MALL Pay a oddálit si díky ní platbu za objednávku z internetového obchodu. Zjistili jsme, jak služba funguje a zda v ní nejsou nějaké háčky.

Ideální nájemce – recenze 2021

20/2/2020

Pronajímat byt může být časově náročná záležitost, a pokud narazíme na nesprávného nájemníka, stojí navíc spoustu peněz a nervů. Na českém trhu tak působí několik společností, které se o všechny starosti spojené s pronájmem postarají za nás. My jsme prověřili službu Ideální nájemce, která mezi ně patří, a zjistili, jak může pronajímateli pomoci a jestli se vyplatí jí svoji nemovitost svěřit.

Recenze ePojištění pro rok 2021

18/2/2020

Probírat se nesčetnými nabídkami pojištění může zabrat spoustu času a stejně nakonec ne vždy najdeme tu nejvýhodnější, která se na trhu nachází. Práci nám mohou ulehčit online srovnávače, mezi které patří i ePojisteni.cz. Vyzkoušeli jsme, jestli se jeho služby vyplatí a zda neskrývá nějaké háčky.

FérMakléři.cz - recenze 2021

14/2/2020

Prodej nemovitosti je náročný proces, na který nemusíme sami stačit, a tak se často rozhodneme využít služby realitního makléře. Těch je v České republice ale obrovské množství a vybrat toho skutečně důvěryhodného je téměř nemožné. Inovativní služba FérMakléři.cz se tedy rozhodla nám s tímto zmatkem pomoci.

Zonky Rentiér - recenze 2021

11/2/2020

Společnost Zonky, která v Česku již šestým rokem poskytuje nebankovní půjčky, nyní nabízí nové příležitosti také svým investorům. Spustila totiž unikátní službu Zonky Rentiér, která jim umožní zhodnotit peníze, aniž by přicházeli o svůj čas a pohodlí. Vše totiž obstarává za ně. Jak se můžete stát rentiérem i vy?

RIXO – recenze pro rok 2021

10/2/2020

Sjednání nového pojištění je většinou zdlouhavým procesem, a ne vždy nám nakonec přinese skutečně výhodné zajištění. Právě proto vznikla služba RIXO, která za nás prověří naše stávající pojistné smlouvy a vyhledá ty nejvýhodnější konkurenční nabídky pojištění. Jak přesně služba funguje a s čím vším nám ještě může pomoci?

Jak funguje cashback - ušetřete s Tipli.cz

3/2/2020

Nakoupit, zaplatit, a pak dostat část svých peněz zpět – tak funguje moderní služba cashback, kterou již v současnosti poskytuje i mnoho českých portálů. My jsme prozkoumali ten největší a nejúspěšnější z nich, web Tipli.cz, a zjistili jsme, že používání cashbacku je opravdu jednoduché. Jak můžete ušetřit i vy?

Termínované vklady od J&T Banky – recenze 2021

22/12/2019

Termínované vklady představují snadný způsob, jak zhodnotit své finance. Je však nutné svěřit své peníze spolehlivé společnosti, která nám nabídne výhodné podmínky a vysokou úrokovou sazbu. Splňuje tato kritéria právě J&T Banka?

Tři nejlepší spořicí účty v roce 2021

12/12/2019

Téměř všechny české banky v současné době poskytují kromě běžných účtů také účty spořicí, které představují bezpečné místo pro ukládání i zhodnocení našich peněz. Který tedy vybrat? Porovnali a vybrali jsme pro vás tři nejlepší, abyste se v široké nabídce snadno zorientovali.

Zalando Lounge recenze 2021 (slevy, reklamace, doprava)

27/11/2019

Německý e-shop Zalando, který proniknul na český trh teprve minulý rok, nově rozšiřuje své služby o nákupní klub Zalando Lounge. Jeho členové mohou získat oblečení, obuv i módní doplňky prémiových značek s výraznými slevami a my jsme pro vás v tomto článku shrnuli, jak se k tak výhodnému nákupu dostat.

Vyplatí se pojištění od Mutumutu? - recenze 2022

26/11/2019

Životní pojištění sice není povinné, v nečekaných situacích však může pomoci nám i naší rodině. V dnešním článku vám představíme moderní pojištění od Mutumutu, které má přehledné podmínky a platíme v něm jen za ty opravdu důležité věci.

Tři nejlepší běžné účty v roce 2021

15/11/2019

Nabídek běžných účtů je v současnosti na trhu spousta, každá je ale spjata s odlišnými podmínkami i poplatky, a tak může být náročné zvolit si tu nejlepší. Prošli jsme tedy nabídky všech českých bank a sestavili pro vás výběr jak nejvýhodnějších běžných účtů, tak i menší seznam těch, kterým bude lepší se vyhnout.

Vaše nároky.cz - recenze 2021

1/11/2019

Získat finanční odškodnění, které nám náleží, je většinou pořádný oříšek – obzvlášť, když jsme na to sami. Pomocníkem v takových chvílích může být internetová právní služba Vaše nároky.cz, která se do vymáhání nároků pustí za nás. My se tak nemusíme o nic starat, a navíc máme mnohem větší šanci v našem sporu uspět.

Etsy - recenze 2022

1/1/2022

Již 14 let fungující internetový obchod Etsy je místem, kde si na své přijdou milovníci jedinečných výrobků a neotřelých designů. Ověřili jsme, jak tento zahraniční e-shop funguje, co všechno v něm najdeme a jestli je na něj spoleh. Stojí za zkoušku?

CurrencyFair: Vyplatí se? A jak ho správně používat (2021)

17/10/2019

Služeb, které nám umožňují výhodnější zahraniční platby, je hned několik. Každá však vyniká v něčem jiném a může nabídnout mnohem víc než jen úsporu peněz. V čem je výjimečné CurrencyFair a jak nám může ulehčit transakce? To jsme pro vás shrnuli v této recenzi.

Revolut karta - všechno, co potřebujete vědět (2021)

11/10/2019

Založili jste si Revolut účet a zvažujete objednání karty, nebo jen přemýšlíte, jak ušetřit na cestách po světě? Revolut karta nabízí nejen finanční úsporu, ale také zabezpečení vašich peněz. V tomto článku jsme o ní tedy shrnuli všechny informace a připojili i návod k jejímu objednání.

TransferWise - kompletní průvodce (2021)

10/10/2019

Práce, studium anebo jen dlouhá dovolená v zahraničí – to je jen pár příkladů, kdy se nám může hodit zahraniční účet vedený v místní měně. Co si pak ale počít s penězi v této měně, když je potřebujeme na českém účtu a zároveň nechceme bance platit vysoké poplatky za mezinárodní převod? Moderním, levným a spolehlivým řešením je služba TransferWise.

eBay (kvalita zboží, reklamace, doprava)

27/9/2019

Zpočátku fungoval jako virtuální tržiště, kde lidé nabízeli prostřednictvím aukcí předměty, které již nepotřebovali nebo nechtěli. To už však dávno neplatí – aukce jsou spíše výjimečnou záležitostí a na eBay převládají profesionální obchodníci s levnějším továrním zbožím. Přesto zde stále můžeme najít spoustu unikátních produktů. Poradíme vám, jak se v obrovské nabídce orientovat a jak zde úspěšně nakoupit.

Jak získat kompenzaci až 600 euro za zpožděný let

26/9/2019

Ať už cestujeme přes cestovní kancelář nebo „na vlastní triko“, několikahodinové zpoždění letu je vždy nepříjemnou zkušeností, za kterou můžeme požadovat patřičnou kompenzaci. O té nás ale letecké společnosti zpravidla samy neinformují a proplácení se brání. Jak na ně tedy vyzrát a kdy vůbec kompenzaci požadovat?

Revolut - recenze 2021

24/9/2019

Finanční technologie Revolut představuje alternativu k některým bankovním službám, které bývají běžně nevýhodné a navíc ještě zpoplatněné. Její hlavní výhodou je nabídka výhodných mezibankovních kurzů pro směnu peněz či pro zahraniční platby. V čem dalším je tato služba „radikálně lepší“?

Co je konsolidace půjček a jak funguje

24/9/2019

Konsolidaci již nabízí téměř všechny české banky a mnoho nebankovních společností. Často představuje cestu z bludiště dluhů a nekonečné administrativy spojené s každým z našich úvěrů. Vyplatí se ale každému? A jak na ni?

Airbnb: Rezervace ubytování a 7 tipů, jak ušetřit

31/8/2019

Na začátku byli dva studenti, kteří si nemohli dovolit platit celý nájem, a tak u sebe začali za malé částky příležitostně ubytovávat cestovatele. Z těchto skromných podmínek vzniknul dnes již mnohem ambicióznější a výnosnější projekt s názvem Airbnb. Co nabízí, jak si díky němu můžeme najít levné ubytování kdekoli na světě a jak lze při jeho používání ještě více ušetřit?

Zalando recenze 2021 (nákup, doprava, reklamace)

30/8/2019

Zalando je online obchod se značkovou módou, který u nás začal působit teprve nedávno. Možná jste si všimli jeho netradičních reklam s roztančenými modelkami a zajímá vás, jestli má Zalando co nabídnout právě vám a jak by nákup vůbec probíhal. To všechno a mnohem víc jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

Twisto recenze 2021 (funkce, poplatky, náramek)

30/8/2019

Twisto je inovativní služba, která nám zjednodušuje provádění plateb při nákupu na internetu a může nám pomoci ušetřit nemalé částky. Pro spoustu lidí je však stále ještě neprozkoumanou novinkou, a proto jsme se rozhodli zjistit, co všechno vůbec umí, jak funguje a zda svým uživatelům přináší nějaká rizika. Vyplatí se vám?

Booking.com (rezervace, storno, věrnostní program)

24/8/2019

Booking.com je internetový portál, díky kterému si můžeme porovnat ceny mnoha dostupných nabídek ubytování v místě, kam chceme cestovat, a zarezervovat si tak ideální ubytování kdekoli na světě z pohodlí domova. Proč byste měli jeho služby zkusit a jak na to?

AliExpress (ceny, kvalita zboží, reklamace, doprava)

15/8/2019

Internetový obchod AliExpress je hitem posledních let, který přivedl tisíce lidí z Česka k nakupování online. Na jeho stránkách lze sehnat téměř cokoliv a za pár korun. Jak na AliExpressu můžete nakupovat vy a na co byste si měli dát pozor?

CurrencyFair - recenze, zkušenosti uživatelů i návod, jak se zaregistrovat (2021)

7/1/2019

Je populární hlavně ve Velké Británii, ale i českým zákazníkům má rozhodně co nabídnout. Řeč je o online službě CurrencyFair, která se vám bude hodit, pokud potřebujete rychle a výhodně směnit cizí měny. V dnešní recenzi vám službu CurrencyFair představíme a povíme vám o tom, jak jejích výhod můžete využít i vy.

TransferWise - recenze, zkušenosti uživatelů i návod, jak se zaregistrovat (2021)

7/1/2019

Potřebujete převést peníze na cizí měnu, nebo naopak cizí měnu na české koruny? Záleží vám na tom, aby transakce byla co nejrychlejší, nejbezpečnější a abyste platili co nejmenší poplatky? V tom případě se vám bude hodit online služba TransferWise, která je dostupná i pro české zákazníky.

Jdi nahoru