Tipy

TransferWise - recenze 2020

10/10/2020

Hledáte způsob jak se při převodu mezi měnami vyhnout vysokým bankovním poplatkům a získat co nejvýhodnější kurz? S tím vám může pomoci služba TransferWise, která slibuje několikanásobně levnější převody, než poskytují banky. My jsme v naší recenzi ohodnotili její nejdůležitější parametry a zjistili, co je na tom pravdy.

Zaloto - recenze 2020

29/6/2020

Dobrý finanční poradce vám může ušetřit spoustu starostí i peněz. Kde a jak ho ale najít? Právě tím se zabývá Zaloto, abyste vy nemuseli. My jsme pro vás zjistili, jak tato služba funguje a jestli stojí za to ji využít.

Do čeho investovat peníze v roce 2020

24/6/2020

Hledáte, do čeho vložit vaše peníze a zároveň mezi investičními produkty stále trochu tápete? V našem článku najdete jedny z momentálně nejzajímavějších investičních příležitostí českého trhu a také tip na to, jak mezi ně vaše finance rozložit.

6 nejlepších cashback portálů v roce 2020

2/6/2020

Cashbackové portály představují pohodlný a poměrně jednoduchý způsob, jak udělat své internetové nákupy o něco výhodnějšími. Pokud přes ně totiž budete nakupovat ve svých oblíbených obchodech, vždy vám vrátí určitou částku z útraty zpět. Který z českých portálů se vám ale vyplatí nejvíc?

Refundo – recenze 2020

2/6/2020

Refundo je internetový portál, který vám prostřednictvím služby cashback vrací peníze z nákupů v českých i zahraničních e-shopech. My jsme zjistili, jak přesně funguje, kolik s ním můžete ušetřit a co ho odlišuje od ostatních cashbackových portálů v Česku.

Portu - recenze 2020

2/6/2020

Hledáte způsob, jak jednoduše a přitom kvalitně zhodnocovat své peníze? Může vám s tím pomoci česká služba Portu, která je dokáže chytře investovat za vás. Zjistěte v naší recenzi, jak Portu funguje a co všechno vám může nabídnout.

VratnéPeníze.cz – recenze 2020

27/5/2020

Službou cashback, která vám vrací peníze z nákupů v internetových obchodech, se zabývá hned několik českých portálů. Spolupracují nejen se stovkami českých e-shopů, ale ušetříme s nimi i při objednávkách ze zahraničí. My jsme se podívali na jeden z nich, VratnéPeníze.cz, a zjistili, jak velké slevy může svým uživatelům přinést a co ho odlišuje od ostatních portálů.

Tipli – recenze 2020

27/5/2020

Portál Tipli se zabývá službou cashback, kterou používá čím dál více příznivců internetových nákupů. Funguje totiž na jednoduchém principu – nakoupíte, zaplatíte a následně dostanete část svojí útraty zpět. Kolik vám vrátí právě Tipli a jak přesně celá služba funguje?

Srovnání Mutumutu s ostatními životními pojištěními

27/5/2020

Mutumutu uvedlo na trh moderní životní pojištění, které by mělo konkurovat nabídce tradičních pojišťoven. Jak se mu v tom daří? V čem je jiné a lepší? A jak obstojí jeho ceny oproti konkurenci? To zjistíte v našem článku.

Fondee - recenze 2020

27/5/2020

Rádi byste chytře zhodnotili své peníze, ale neumíte chodit ve světě investic? Průvodcem vám v něm může být česká služba Fondee, která si klade za cíl naučit Čechy chytře a snadno investovat. Zjistěte v naší recenzi, jestli dokáže takový cíl splnit.

Jak funguje Mutumutu

26/5/2020

Hledáte životní pojištění, u kterého nebudete platit za zbytečnosti a bez problému se vyznáte v pojistných podmínkách? Právě takovým pojištěním chce být Mutumutu. Jak funguje a co všechno vám může nabídnout jsme pro vás shrnuli v našem článku.

mKonto od mBank - recenze 2020

6/4/2020

Slyšeli jste o běžném účtu mKonto a zajímá vás, jestli se vyplatí? Právě pro vás je tu naše recenze. Přehledně jsme ohodnotili ty nejdůležitější parametry, jako jsou poplatky za vedení účtu či výběry z bankomatů. Jak mKonto dopadlo?

Hamty – recenze 2020

30/3/2020

Cashbackových portálů, které vám vrací peníze z nákupů v českých i zahraničních internetových obchodech, působí v Česku hned několik. Patří mezi ně také Hamty, které je údajně nejštědřejším z nich. My jsme tedy zjistili, kolik díky němu skutečně ušetříte a zda v tom není nějaký zádrhel.

Nejlepší online půjčky

27/3/2020

V rozrůstající se nabídce půjček je náročné se zorientovat a vybrat skutečně férový produkt. Prošli jsme proto úvěrové podmínky jednotlivých bankovních i nebankovních společností a vybrali ty nejlepší půjčky, které si navíc můžete sjednat jednoduše online.

Nejlepší nebankovní půjčky

27/3/2020

V současné době již existují nebankovní společnosti, které dokáží směle konkurovat bankám, mnohem víc je ale stále těch, které nabízí nevýhodné až riskantní půjčky. Protože není snadné se v nabídce nebankovních půjček orientovat, vytvořili jsme velký přehled a shrnuli zásady, jakých se při půjčování vyplatí držet.

3 nejlepší nebankovní půjčky pro rok 2020

27/3/2020

Mnohé nebankovní společnosti v Česku jsou již schopny nabízet stejně kvalitní půjčky jako banky, je však důležité pozorně číst veškeré podmínky. My jsme to udělali za vás a vybrali 3 nejlepší nebankovní půjčky, které se aktuálně na trhu nachází.

Top-Pojištění.cz – recenze 2020

24/3/2020

Zorientovat se v nesčetných nabídkách pojištění zabere spoustu času a ne vždy nakonec najdeme tu skutečně nejvýhodnější. Hledání i sjednání nám ale mohou ulehčit online srovnávače, mezi které patří i Top-Pojištění.cz. Vyzkoušeli jsme, jestli se jeho služby vyplatí a zda v tom všem není nějaký háček.

Kamali půjčka – přehledné informace o půjčce

24/3/2020

Krátkodobá půjčka od nebankovní společnosti Kamali boduje v mnoha anketách i v recenzích klientů. My jsme tedy zjistili, co je na kladných hodnoceních pravdy, a zároveň pro vás shrnuli vše, co byste měli vědět, než si od Kamali půjčíte.

Cofidis půjčka – kompletní průvodce

24/3/2020

Cofidis působí v České republice už více než 15 let a platí za jednoho z nejspolehlivějších nebankovních poskytovatelů půjček. My jsme se tedy podívali na jeho služby, prozkoumali smlouvy a shrnuli pro vás vše, co potřebujete o půjčce od Cofidis vědět.

Home Credit půjčka – vše, co potřebujete vědět

24/3/2020

Nebankovní společnost Home Credit u nás funguje už od 90. let a za tu dobu prošla velkým vývojem. My jsme se podrobně podívali nejen na její minulost, ale především také na kvalitu jejích současných služeb. V článku tedy najdete všechny důležité informace, které byste měli vědět, než si u Home Credit půjčíte.

Generali Česká pojišťovna – recenze 2020

23/3/2020

Generali se s Českou pojišťovnou spojila v prosinci minulého roku a vznikla tak největší česká pojišťovna současnosti. Za své přednosti považuje především rychlou likvidaci škod a rozmanitou nabídku pojištění. My jsme zjistili, co je na tom pravdy, a také porovnali ceny pojištění s cenami u dalších společností. Jak to dopadlo?

Dokonalý nájemník – recenze 2020

17/3/2020

Pronajímat svůj byt nás mnohdy může stát nejen mnoho nervů, ale i času a peněz. Služba Dokonalý nájemník bere všechny tyto starosti na sebe – s pronájmem nám pomůže od výběru ideálního nájemníka přes administrativu až po údržbu bytu. Jak přesně lze takovou pomoc využít a co všechno od ní můžeme čekat?

Kamali půjčka – recenze 2020

13/3/2020

Mladá nebankovní služba Kamali se věnuje poskytování krátkodobých půjček. My jsme prozkoumali férovost, poplatky, sazby a další důležité faktory půjčky od Kamali, ohodnotili je na stupnici od 1 do 10 a zjistili, jak obstojí v konkurenci nejen krátkodobých, ale i běžných půjček.

Cofidis půjčka – recenze 2020

13/3/2020

Společnost Cofidis poskytuje nebankovní půjčky pro jednotlivce a pro partnery. My jsme prozkoumali u obou těchto půjček nejdůležitější faktory, jako jsou výše nabízeného úroku, poplatky nebo férovost podmínek, a ohodnotili je na stupnici od 1 do 10. Jak dopadly?

Home Credit půjčka – recenze 2020

13/3/2020

Home Credit je tradiční nebankovní společnost specializující se na spotřebitelské úvěry, mezi které patří i neúčelová Flexibilní půjčka. My jsme prozkoumali nejdůležitější faktory této půjčky, jako jsou výše nabízeného úroku, poplatky nebo férovost podmínek, a ohodnotili je na stupnici od 1 do 10. Jak Flexibilní půjčka dopadla?

Půjčka od České spořitelny – recenze 2020

9/3/2020

Nově vznikající banky se díky svému modernímu přístupu sice dostávají do popředí zájmu zákazníků, tradiční Česká spořitelna si však i přesto udržuje stálou několikamilionovou klientskou základnu a snaží se své služby vytrvale inovovat. My jsme se tentokrát zaměřili na její nabídku půjčky a nejdůležitější parametry ohodnotili na stupnici od 1 do 10. Podívejte se, jestli dokáže v široké konkurenci obstát.

Allianz pojišťovna – recenze 2020

8/3/2020

Allianz u nás působí už od roku 1993, kdy začínala s životním pojištěním a pojištěním majetku. Její nabídka se však rychle rozrostla a momentálně je třetí největší pojišťovnou v zemi. Jaké druhy pojištění tedy nabízí a jak obstojí její ceny oproti konkurenčním společnostem?

Plná Peněženka – recenze 2020

6/3/2020

Plná Peněženka je jedním z českých portálů, které se zabývají službou cashback, vrací vám tedy peníze z nákupů v českých i zahraničních internetových obchodech. My jsme zjistili, jak velké slevy tento portál svým uživatelům přinese a zda jim může poskytnout i nějaké další výhody.

Clear Deal od J&T Banky – recenze 2020

3/3/2020

Bezplatný bankovní účet, který je zároveň cestou ke snadným a výhodným investicím – přesně to nabízí J&T Banka v podobě svého produktu Clear Deal. Jaké investice vám přes něj banka zprostředkuje a s jakým zhodnocením? Měli byste ho zkusit, i když s investováním zatím nemáte žádné zkušenosti? Nejen na tyto otázky odpovídáme v článku.

ČSOB Pojišťovna – recenze 2020

3/3/2020

ČSOB je jednou z našich tradičních bank, kromě bankovních služeb ale nabízí i pojištění, a to už od roku 1992. Podívali jsme se, na co všechno vás může pojistit, jak rychle likviduje pojistné události a také zda se vůbec její pojištění vyplatí.

Zonky z pohledu investora – recenze 2020

3/3/2020

Zonky je jedním z největších českých portálů zabývajících se zprostředkováním půjček mezi lidmi. My jsme se nyní rozhodli podívat se na službu ne z pohledu žadatele o půjčku, ale z pohledu investora. Jaké nabízí Zonky zhodnocení pro vaše finance a jak moc riskantní je investovat do půjček?

ClaimCloud – recenze 2020

26/2/2020

Letecká doprava je oblíbená pro svoji rychlost a pohodlí, často ale přináší i komplikace v podobě zpožděných letů. V takových případech je dobré vědět o vašem nároku na kompenzaci, tu však aerolinky cestujícím jen nerady přiznávají. Proto existují společnosti, které vám ji pomohou získat. Jednou z nich je ClaimCloud a my jsme zjistili, jak pracuje i kolik její služby stojí.

3 nejlepší termínované vklady pro rok 2020

25/2/2020

Termínované vklady představují snadný a bezpečný způsob, jak zhodnotit své finance. Mezi nabídkami tuzemských bank jsou ale velké rozdíly, především v nejdůležitějším parametru – úrokové sazbě. My jsme tedy prozkoumali jejich podmínky a vybrali 3 nejlepší termínované vklady, které se momentálně na našem trhu nacházejí.

MALL Pay – recenze 2020

20/2/2020

Neradi platíte za to, co jste zatím ani neviděli na vlastní oči, nebo jen čekáte na výplatu a zároveň si potřebujete něco nutně koupit? V takových případech lze využít službu MALL Pay a oddálit si díky ní platbu za objednávku z internetového obchodu. Zjistili jsme, jak služba funguje a zda v ní nejsou nějaké háčky.

Ideální nájemce – recenze 2020

20/2/2020

Pronajímat byt může být časově náročná záležitost, a pokud narazíme na nesprávného nájemníka, stojí navíc spoustu peněz a nervů. Na českém trhu tak působí několik společností, které se o všechny starosti spojené s pronájmem postarají za nás. My jsme prověřili službu Ideální nájemce, která mezi ně patří, a zjistili, jak může pronajímateli pomoci a jestli se vyplatí jí svoji nemovitost svěřit.

ePojisteni.cz – recenze 2020

18/2/2020

Probírat se nesčetnými nabídkami pojištění může zabrat spoustu času a stejně nakonec ne vždy najdeme tu nejvýhodnější, která se na trhu nachází. Práci nám mohou ulehčit online srovnávače, mezi které patří i ePojisteni.cz. Vyzkoušeli jsme, jestli se jeho služby vyplatí a zda neskrývá nějaké háčky.

FérMakléři.cz - recenze 2020

14/2/2020

Prodej nemovitosti je náročný proces, na který nemusíme sami stačit, a tak se často rozhodneme využít služby realitního makléře. Těch je v České republice ale obrovské množství a vybrat toho skutečně důvěryhodného je téměř nemožné. Inovativní služba FérMakléři.cz se tedy rozhodla nám s tímto zmatkem pomoci.

Zonky Rentiér - recenze 2020

11/2/2020

Společnost Zonky, která v Česku již šestým rokem poskytuje nebankovní půjčky, nyní nabízí nové příležitosti také svým investorům. Spustila totiž unikátní službu Zonky Rentiér, která jim umožní zhodnotit peníze, aniž by přicházeli o svůj čas a pohodlí. Vše totiž obstarává za ně. Jak se můžete stát rentiérem i vy?

RIXO – recenze 2020

10/2/2020

Sjednání nového pojištění je většinou zdlouhavým procesem, a ne vždy nám nakonec přinese skutečně výhodné zajištění. Právě proto vznikla služba RIXO, která za nás prověří naše stávající pojistné smlouvy a vyhledá ty nejvýhodnější konkurenční nabídky pojištění. Jak přesně služba funguje a s čím vším nám ještě může pomoci?

Jak funguje cashback - ušetřete s Tipli.cz

3/2/2020

Nakoupit, zaplatit, a pak dostat část svých peněz zpět – tak funguje moderní služba cashback, kterou již v současnosti poskytuje i mnoho českých portálů. My jsme prozkoumali ten největší a nejúspěšnější z nich, web Tipli.cz, a zjistili jsme, že používání cashbacku je opravdu jednoduché. Jak můžete ušetřit i vy?

Půjčka od mBank – recenze 2020

20/1/2020

Půjčka, kterou můžeme vyřídit online, bez poplatků a o vyměřené úrokové sazbě máme jasno předem – právě takovou nabízí mBank. My jsme zjistili, co dalšího nám může nabídnout, a zhodnotili její nejdůležitější parametry na stupnici od 1 do 10. Jak hodnocení půjčky dopadlo?

Termínované vklady od J&T Banky – recenze 2020

22/12/2019

Termínované vklady představují snadný způsob, jak zhodnotit své finance. Je však nutné svěřit své peníze spolehlivé společnosti, která nám nabídne výhodné podmínky a vysokou úrokovou sazbu. Splňuje tato kritéria právě J&T Banka?

Expres půjčka od Monety – recenze 2020

18/12/2019

Moneta Money Bank poskytuje kromě spousty dalších finančních produktů bezúčelovou Expres půjčku. Tato půjčka může nyní zaujmout nově sníženým úrokem, a tak jsme zjistili, jak na něj lze dosáhnout a jak jsou na tom i další důležité parametry půjčky jako poplatky nebo rychlost jejího vyřízení. Vše jsme ohodnotili na stupnici od 1 do 10 a výsledky najdete v našem článku.

3 nejlepší spořicí účty pro rok 2020

12/12/2019

Téměř všechny české banky v současné době poskytují kromě běžných účtů také účty spořicí, které představují bezpečné místo pro ukládání i zhodnocení našich peněz. Který tedy vybrat? Porovnali a vybrali jsme pro vás 3 nejlepší, abyste se v široké nabídce snadno zorientovali.

Minutová půjčka od Equa bank - recenze 2020

4/12/2019

Equa bank je mladá banka, která kromě běžných a spořicích účtů, refinancování nebo hypoték poskytuje i bezúčelovou Minutovou půjčku. My jsme prozkoumali ty nejdůležitější faktory, jako jsou výše nabízeného úroku, poplatky, rychlost vyřízení či důvěryhodnost, a ohodnotili je na stupnici od 1 do 10. Jak Minutová půjčka dopadla?

Zalando Lounge - recenze 2020

27/11/2019

Německý e-shop Zalando, který proniknul na český trh teprve minulý rok, nově rozšiřuje své služby o nákupní klub Zalando Lounge. Jeho členové mohou získat oblečení, obuv i módní doplňky prémiových značek s výraznými slevami a my jsme pro vás v tomto článku shrnuli, jak se k tak výhodnému nákupu dostat.

Vyplatí se pojištění od Mutumutu? - recenze 2020

26/11/2019

Životní pojištění sice není povinné, v nečekaných situacích však může pomoci nám i naší rodině. Vzhledem k velkému množství podmínek, výluk a dodatků, kterými je většina životních pojištění zatížena, je ale náročné se v nich zorientovat a vybrat to správné. Proto vám v tomto článku představíme moderní pojištění od Mutumutu, které má přehledné podmínky a platíme v něm jen za ty opravdu důležité věci.

3 nejvýhodnější půjčky pro rok 2020

20/11/2019

Nutnost půjčit si peníze může přijít zcela nečekaně, jak se ale v takové situaci rychle zorientovat v širokém výběru půjček? Abyste v rozhodující chvíli udělali co možná nejlepší rozhodnutí, porovnali jsme nabídky českých bank i nebankovních institucí a vybrali 3 nejvýhodnější půjčky, které se aktuálně na trhu nachází.

Jak funguje Zonky

18/11/2019

Zonky představuje moderní způsob, jak si bezpečně půjčit bez banky, navíc výhodněji. Poskytuje však své služby trochu netradičním způsobem, a tak přinášíme podrobného průvodce celým procesem sjednání půjčky. Uvidíte, že je to velmi snadné a rychlé.

3 nejlepší běžné účty pro rok 2020

15/11/2019

Nabídek běžných účtů je v současnosti na trhu spousta, každá je ale spjata s odlišnými podmínkami i poplatky, a tak může být náročné zvolit si tu nejlepší. Prošli jsme tedy nabídky všech českých bank a sestavili pro vás výběr jak nejvýhodnějších běžných účtů, tak i menší seznam těch, kterým bude lepší se vyhnout.

Schválení půjčky na Zonky: Kdo dostane úvěr

8/11/2019

Nebankovní společnost Zonky nabízí v současnosti jedny z nejlevnějších půjček, které lze v Česku najít, a tak jsme se rozhodli ji podrobně prozkoumat. Tentokrát jsme se zaměřili na samotný proces schválení půjčky. Kdo má šanci půjčku získat, jak rychle a s jakým úrokem? Nejen na tyto dotazy odpovídáme v článku.

Vaše nároky.cz - recenze 2020

1/11/2019

Získat finanční odškodnění, které nám náleží, je většinou pořádný oříšek – obzvlášť, když jsme na to sami. Pomocníkem v takových chvílích může být internetová právní služba Vaše nároky.cz, která se do vymáhání nároků pustí za nás. My se tak nemusíme o nic starat, a navíc máme mnohem větší šanci v našem sporu uspět.

Přehledné informace o Zonky půjčce

27/10/2019

Půjčka od Zonky je mezi bankovními a nebankovními půjčkami zvláštním případem, protože nám peníze poskytují běžní lidé a nikoli instituce. I to je jedna z věcí, které k této půjčce lákají. Čím dalším ale může zaujmout a jak si ji vůbec sjednat? Máme pro vás kompletní informace.

Etsy - recenze 2020

23/10/2019

Již 14 let fungující internetový obchod Etsy je místem, kde si na své přijdou milovníci jedinečných výrobků a neotřelých designů. Ověřili jsme, jak tento zahraniční e-shop funguje, co všechno v něm najdeme a jestli je na něj spoleh. Stojí za zkoušku?

Zonky - recenze 2020

21/10/2019

Zajímá vás půjčka od Zonky? V dnešní recenzi se na ni podíváme. Zaměříme se na nejdůležitější věci, jako je důvěryhodnost, výše úroku či rychlost vyřízení půjčky a tyto parametry ohodnotíme na stupnici 1 až 10. Také srovnáme Zonky s konkurencí a zjistíme, jestli je nejvýhodnější.

CurrencyFair: Vyplatí se? A jak ho správně používat (2020)

17/10/2019

Služeb, které nám umožňují výhodnější zahraniční platby, je hned několik. Každá však vyniká v něčem jiném a může nabídnout mnohem víc než jen úsporu peněz. V čem je výjimečné CurrencyFair a jak nám může ulehčit transakce? To jsme pro vás shrnuli v této recenzi.

Zodpovídáme nejčastější otázky ke konsolidaci půjček (2020)

15/10/2019

Přemýšlíte nad konsolidací, máte ale stále spoustu otázek a pochybností? Připravili jsme pro vás článek, který srozumitelně shrne vše, co potřebujete vědět, abyste zvládli sjednání konsolidace bez jakéhokoliv zádrhelu.

Revolut karta - všechno, co potřebujete vědět (2020)

11/10/2019

Založili jste si Revolut účet a zvažujete objednání karty, nebo jen přemýšlíte, jak ušetřit na cestách po světě? Revolut karta nabízí nejen finanční úsporu, ale také zabezpečení vašich peněz. V tomto článku jsme o ní tedy shrnuli všechny informace a připojili i návod k jejímu objednání.

TransferWise - kompletní průvodce (2020)

10/10/2019

Práce, studium anebo jen dlouhá dovolená v zahraničí – to je jen pár příkladů, kdy se nám může hodit zahraniční účet vedený v místní měně. Co si pak ale počít s penězi v této měně, když je potřebujeme na českém účtu a zároveň nechceme bance platit vysoké poplatky za mezinárodní převod? Moderním, levným a spolehlivým řešením je služba TransferWise.

Jak půjčku od Zonky hodnotí recenze na internetu (2020)

28/9/2019

Zajímá vás, jak lidé hodnotí půjčku od Zonky? Uvažujete o tom, že byste si na Zonky půjčili, ale nejprve si chcete projít uživatelské recenze a zjistit, jestli Zonky nabízí férové a kvalitní služby? Právě pro vás je náš dnešní článek.

eBay - kompletní průvodce (2020)

27/9/2019

Zpočátku fungoval jako virtuální tržiště, kde lidé nabízeli prostřednictvím aukcí předměty, které již nepotřebovali nebo nechtěli. To už však dávno neplatí – aukce jsou spíše výjimečnou záležitostí a na eBay převládají profesionální obchodníci s levnějším továrním zbožím. Přesto zde stále můžeme najít spoustu unikátních produktů. Poradíme vám, jak se v obrovské nabídce orientovat a jak zde úspěšně nakoupit.

Jak získat kompenzaci až 600 euro za zpožděný let (2020)

26/9/2019

Ať už cestujeme přes cestovní kancelář nebo „na vlastní triko“, několikahodinové zpoždění letu je vždy nepříjemnou zkušeností, za kterou můžeme požadovat patřičnou kompenzaci. O té nás ale letecké společnosti zpravidla samy neinformují a proplácení se brání. Jak na ně tedy vyzrát a kdy vůbec kompenzaci požadovat?

Revolut - recenze 2020

24/9/2019

Finanční technologie Revolut představuje alternativu k některým bankovním službám, které bývají běžně nevýhodné a navíc ještě zpoplatněné. Její hlavní výhodou je nabídka výhodných mezibankovních kurzů pro směnu peněz či pro zahraniční platby. V čem dalším je tato služba „radikálně lepší“?

Konsolidace půjček - kompletní průvodce (2020)

24/9/2019

Konsolidaci již nabízí téměř všechny české banky a mnoho nebankovních společností. Často představuje cestu z bludiště dluhů a nekonečné administrativy spojené s každým z našich úvěrů. Vyplatí se ale každému? A jak na ni?

7 klíčových informací, které byste měli vědět o Zonky (2020)

11/9/2019

Služba Zonky vtrhla do České republiky jako lavina a od té doby úspěšně soupeří s bankami na trhu spotřebitelských půjček. Láká hlavně na nízký úrok a koncept, kdy “lidé půjčují lidem”. Zajímá vás, jestli se půjčka na Zonky vyplatí? Připravili jsme pro vás 7 klíčových informací, které by měl o Zonky vědět každý, kdo si chce půjčit.

Airbnb: Jak si rezervovat ubytování a 7 tipů, jak ušetřit (2020)

31/8/2019

Na začátku byli dva studenti, kteří si nemohli dovolit platit celý nájem, a tak u sebe začali za malé částky příležitostně ubytovávat cestovatele. Z těchto skromných podmínek vzniknul dnes již mnohem ambicióznější a výnosnější projekt s názvem Airbnb. Co nabízí, jak si díky němu můžeme najít levné ubytování kdekoli na světě a jak lze při jeho používání ještě více ušetřit?

Zalando - recenze 2020

30/8/2019

Zalando je online obchod se značkovou módou, který u nás začal působit teprve nedávno. Možná jste si všimli jeho netradičních reklam s roztančenými modelkami a zajímá vás, jestli má Zalando co nabídnout právě vám a jak by nákup vůbec probíhal. To všechno a mnohem víc jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

Twisto - recenze 2020 (a 50 Kč zdarma!)

30/8/2019

Twisto je inovativní služba, která nám zjednodušuje provádění plateb při nákupu na internetu a může nám pomoci ušetřit nemalé částky. Pro spoustu lidí je však stále ještě neprozkoumanou novinkou, a proto jsme se rozhodli zjistit, co všechno vůbec umí, jak funguje a zda svým uživatelům přináší nějaká rizika. Vyplatí se vám?

Zonky - všechno, co potřebujete vědět

27/8/2019

„Lidé půjčují lidem, levněji a s klidem“ je heslo, které již oběhlo snad všechny televizní obrazovky i billboardy, a zaujalo nejednoho z nás. Rozhodli jsme se proto podrobně prozkoumat celý proces půjčování si přes Zonky, a zjistit, zda se společnost svým heslem opravdu řídí. Náš článek zároveň obsahuje všechny důležité informace, které byste měli vědět, než si na Zonky půjčíte.

Booking.com - rezervace hotelu online (tipy & triky)

24/8/2019

Booking.com je internetový portál, díky kterému si můžeme porovnat ceny mnoha dostupných nabídek ubytování v místě, kam chceme cestovat, a zarezervovat si tak ideální ubytování kdekoli na světě z pohodlí domova. Proč byste měli jeho služby zkusit a jak na to?

AliExpress - kompletní průvodce

15/8/2019

Internetový obchod AliExpress je hitem posledních let, který přivedl tisíce lidí z Česka k nakupování online. Na jeho stránkách lze sehnat téměř cokoliv a za pár korun. Jak na AliExpressu můžete nakupovat vy a na co byste si měli dát pozor?

CurrencyFair - recenze, zkušenosti uživatelů i návod, jak se zaregistrovat (2020)

7/1/2019

Je populární hlavně ve Velké Británii, ale i českým zákazníkům má rozhodně co nabídnout. Řeč je o online službě CurrencyFair, která se vám bude hodit, pokud potřebujete rychle a výhodně směnit cizí měny. V dnešní recenzi vám službu CurrencyFair představíme a povíme vám o tom, jak jejích výhod můžete využít i vy.

TransferWise - recenze, zkušenosti uživatelů i návod, jak se zaregistrovat (2020)

7/1/2019

Potřebujete převést peníze na cizí měnu, nebo naopak cizí měnu na české koruny? Záleží vám na tom, aby transakce byla co nejrychlejší, nejbezpečnější a abyste platili co nejmenší poplatky? V tom případě se vám bude hodit online služba TransferWise, která je dostupná i pro české zákazníky.

Jdi nahoru