Tipy

Půjčka od mBank – recenze 2020

20/1/2020

Půjčka, kterou můžeme vyřídit online, bez poplatků a o vyměřené úrokové sazbě máme jasno předem – právě takovou nabízí mBank. My jsme zjistili, co dalšího nám může nabídnout, a zhodnotili její nejdůležitější parametry na stupnici od 1 do 10. Jak hodnocení půjčky dopadlo?

Termínované vklady od J&T Banky – recenze 2020

22/12/2019

Termínované vklady představují snadný způsob, jak zhodnotit své finance. Je však nutné svěřit své peníze spolehlivé společnosti, která nám nabídne výhodné podmínky a vysokou úrokovou sazbu. Splňuje tato kritéria právě J&T Banka?

Expres půjčka od Monety – recenze 2020

18/12/2019

Moneta Money Bank poskytuje kromě spousty dalších finančních produktů bezúčelovou Expres půjčku. Tato půjčka může nyní zaujmout nově sníženým úrokem, a tak jsme zjistili, jak na něj lze dosáhnout a jak jsou na tom i další důležité parametry půjčky jako poplatky nebo rychlost jejího vyřízení. Vše jsme ohodnotili na stupnici od 1 do 10 a výsledky najdete v našem článku.

3 nejlepší spořicí účty pro rok 2020

12/12/2019

Téměř všechny české banky v současné době poskytují kromě běžných účtů také účty spořicí, které představují bezpečné místo pro ukládání i zhodnocení našich peněz. Který tedy vybrat? Porovnali a vybrali jsme pro vás 3 nejlepší, abyste se v široké nabídce snadno zorientovali.

Minutová půjčka od Equa bank - recenze 2020

4/12/2019

Equa bank je mladá banka, která kromě běžných a spořicích účtů, refinancování nebo hypoték poskytuje i bezúčelovou Minutovou půjčku. My jsme prozkoumali ty nejdůležitější faktory, jako jsou výše nabízeného úroku, poplatky, rychlost vyřízení či důvěryhodnost, a ohodnotili je na stupnici od 1 do 10. Jak Minutová půjčka dopadla?

Zalando Lounge - recenze 2020

27/11/2019

Německý e-shop Zalando, který proniknul na český trh teprve minulý rok, nově rozšiřuje své služby o nákupní klub Zalando Lounge. Jeho členové mohou získat oblečení, obuv i módní doplňky prémiových značek s výraznými slevami a my jsme pro vás v tomto článku shrnuli, jak se k tak výhodnému nákupu dostat.

Vyplatí se pojištění od Mutumutu? - recenze 2020

26/11/2019

Životní pojištění sice není povinné, v nečekaných situacích však může pomoci nám i naší rodině. Vzhledem k velkému množství podmínek, výluk a dodatků, kterými je většina životních pojištění zatížena, je ale náročné se v nich zorientovat a vybrat to správné. Proto vám v tomto článku představíme moderní pojištění od Mutumutu, které má přehledné podmínky a platíme v něm jen za ty opravdu důležité věci.

3 nejvýhodnější půjčky pro rok 2020

20/11/2019

Nutnost půjčit si peníze může přijít zcela nečekaně, jak se ale v takové situaci rychle zorientovat v širokém výběru půjček? Abyste v rozhodující chvíli udělali co možná nejlepší rozhodnutí, porovnali jsme nabídky českých bank i nebankovních institucí a vybrali 3 nejvýhodnější půjčky, které se aktuálně na trhu nachází.

Zonky půjčka krok za krokem: Od žádosti po obdržení peněz (2020)

18/11/2019

Zonky představuje moderní způsob, jak si bezpečně půjčit bez banky, navíc výhodněji. Poskytuje však své služby trochu netradičním způsobem, a tak přinášíme podrobného průvodce celým procesem sjednání půjčky. Uvidíte, že je to velmi snadné a rychlé.

3 nejlepší běžné účty pro rok 2020

15/11/2019

Nabídek běžných účtů je v současnosti na trhu spousta, každá je ale spjata s odlišnými podmínkami i poplatky, a tak může být náročné zvolit si tu nejlepší. Prošli jsme tedy nabídky všech českých bank a sestavili pro vás výběr jak nejvýhodnějších běžných účtů, tak i menší seznam těch, kterým bude lepší se vyhnout.

Schválení půjčky na Zonky: Kdo dostane úvěr (2020)

8/11/2019

Nebankovní společnost Zonky nabízí v současnosti jedny z nejlevnějších půjček, které lze v Česku najít, a tak jsme se rozhodli ji podrobně prozkoumat. Tentokrát jsme se zaměřili na samotný proces schválení půjčky. Kdo má šanci půjčku získat, jak rychle a s jakým úrokem? Nejen na tyto dotazy odpovídáme v článku.

Vaše nároky.cz - recenze 2020

1/11/2019

Získat finanční odškodnění, které nám náleží, je většinou pořádný oříšek – obzvlášť, když jsme na to sami. Pomocníkem v takových chvílích může být internetová právní služba Vaše nároky.cz, která se do vymáhání nároků pustí za nás. My se tak nemusíme o nic starat, a navíc máme mnohem větší šanci v našem sporu uspět.

Zonky půjčka: Jak vysoký je úrok a jak ji vyřídit (2020)

27/10/2019

Půjčka od Zonky je mezi bankovními a nebankovními půjčkami zvláštním případem, protože nám peníze poskytují běžní lidé a nikoli instituce. I to je jedna z věcí, které k této půjčce lákají. Čím dalším ale může zaujmout a jak si ji vůbec sjednat?

Etsy - recenze 2020

23/10/2019

Již 14 let fungující internetový obchod Etsy je místem, kde si na své přijdou milovníci jedinečných výrobků a neotřelých designů. Ověřili jsme, jak tento zahraniční e-shop funguje, co všechno v něm najdeme a jestli je na něj spoleh. Stojí za zkoušku?

Zonky - recenze 2020

21/10/2019

Společnost Zonky je populární alternativou k tradičním bankovním půjčkám. Jak ale skutečně obstojí v této konkurenci? Podívali jsme se na nejdůležitější parametry, jako je důvěryhodnost, výše úroku či rychlost vyřízení půjčky, srovnali Zonky s bankami, a podle toho ohodnotili jednotlivé oblasti na 1 až 10 bodů.

CurrencyFair: Vyplatí se? A jak ho správně používat (2020)

17/10/2019

Služeb, které nám umožňují výhodnější zahraniční platby, je hned několik. Každá však vyniká v něčem jiném a může nabídnout mnohem víc než jen úsporu peněz. V čem je výjimečné CurrencyFair a jak nám může ulehčit transakce? To jsme pro vás shrnuli v této recenzi.

Zodpovídáme nejčastější otázky ke konsolidaci půjček (2020)

15/10/2019

Přemýšlíte nad konsolidací, máte ale stále spoustu otázek a pochybností? Připravili jsme pro vás článek, který srozumitelně shrne vše, co potřebujete vědět, abyste zvládli sjednání konsolidace bez jakéhokoliv zádrhelu.

Revolut karta - všechno, co potřebujete vědět (2020)

11/10/2019

Založili jste si Revolut účet a zvažujete objednání karty, nebo jen přemýšlíte, jak ušetřit na cestách po světě? Revolut karta nabízí nejen finanční úsporu, ale také zabezpečení vašich peněz. V tomto článku jsme o ní tedy shrnuli všechny informace a připojili i návod k jejímu objednání.

TransferWise - kompletní průvodce (2020)

10/10/2019

Práce, studium anebo jen dlouhá dovolená v zahraničí – to je jen pár příkladů, kdy se nám může hodit zahraniční účet vedený v místní měně. Co si pak ale počít s penězi v této měně, když je potřebujeme na českém účtu a zároveň nechceme bance platit vysoké poplatky za mezinárodní převod? Moderním, levným a spolehlivým řešením je služba TransferWise.

Jak půjčku od Zonky hodnotí recenze na internetu (2020)

28/9/2019

Zajímá vás, jak lidé hodnotí půjčku od Zonky? Uvažujete o tom, že byste si na Zonky půjčili, ale nejprve si chcete projít uživatelské recenze a zjistit, jestli Zonky nabízí férové a kvalitní služby? Právě pro vás je náš dnešní článek.

eBay - kompletní průvodce (2020)

27/9/2019

Zpočátku fungoval jako virtuální tržiště, kde lidé nabízeli prostřednictvím aukcí předměty, které již nepotřebovali nebo nechtěli. To už však dávno neplatí – aukce jsou spíše výjimečnou záležitostí a na eBay převládají profesionální obchodníci s levnějším továrním zbožím. Přesto zde stále můžeme najít spoustu unikátních produktů. Poradíme vám, jak se v obrovské nabídce orientovat a jak zde úspěšně nakoupit.

Jak získat kompenzaci až 600 euro za zpožděný let (2020)

26/9/2019

Ať už cestujeme přes cestovní kancelář nebo „na vlastní triko“, několikahodinové zpoždění letu je vždy nepříjemnou zkušeností, za kterou můžeme požadovat patřičnou kompenzaci. O té nás ale letecké společnosti zpravidla samy neinformují a proplácení se brání. Jak na ně tedy vyzrát a kdy vůbec kompenzaci požadovat?

Revolut - recenze 2020

24/9/2019

Finanční technologie Revolut představuje alternativu k některým bankovním službám, které bývají běžně nevýhodné a navíc ještě zpoplatněné. Její hlavní výhodou je nabídka výhodných mezibankovních kurzů pro směnu peněz či pro zahraniční platby. V čem dalším je tato služba „radikálně lepší“?

Konsolidace půjček - kompletní průvodce (2020)

24/9/2019

Konsolidaci již nabízí téměř všechny české banky a mnoho nebankovních společností. Často představuje cestu z bludiště dluhů a nekonečné administrativy spojené s každým z našich úvěrů. Vyplatí se ale každému? A jak na ni?

7 klíčových informací, které byste měli vědět o Zonky (2020)

11/9/2019

Služba Zonky vtrhla do České republiky jako lavina a od té doby úspěšně soupeří s bankami na trhu spotřebitelských půjček. Láká hlavně na nízký úrok a koncept, kdy “lidé půjčují lidem”. Zajímá vás, jestli se půjčka na Zonky vyplatí? Připravili jsme pro vás 7 klíčových informací, které by měl o Zonky vědět každý, kdo si chce půjčit.

Airbnb: Jak si rezervovat ubytování a 7 tipů, jak ušetřit (2020)

31/8/2019

Na začátku byli dva studenti, kteří si nemohli dovolit platit celý nájem, a tak u sebe začali za malé částky příležitostně ubytovávat cestovatele. Z těchto skromných podmínek vzniknul dnes již mnohem ambicióznější a výnosnější projekt s názvem Airbnb. Co nabízí, jak si díky němu můžeme najít levné ubytování kdekoli na světě a jak lze při jeho používání ještě více ušetřit?

Zalando - recenze 2020

30/8/2019

Zalando je online obchod se značkovou módou, který u nás začal působit teprve nedávno. Možná jste si všimli jeho netradičních reklam s roztančenými modelkami a zajímá vás, jestli má Zalando co nabídnout právě vám a jak by nákup vůbec probíhal. To všechno a mnohem víc jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

Twisto - recenze 2020 (a 300 Kč zdarma!)

30/8/2019

Twisto je inovativní služba, která nám zjednodušuje provádění plateb při nákupu na internetu a může nám pomoci ušetřit nemalé částky. Pro spoustu lidí je však stále ještě neprozkoumanou novinkou, a proto jsme se rozhodli zjistit, co všechno vůbec umí, jak funguje a zda svým uživatelům přináší nějaká rizika. Vyplatí se vám?

Zonky - kompletní průvodce (2020)

27/8/2019

„Lidé půjčují lidem, levněji a s klidem“ je heslo, které již oběhlo snad všechny televizní obrazovky i billboardy, a zaujalo nejednoho z nás. Rozhodli jsme se proto podrobně prozkoumat celý proces půjčování si přes Zonky, a zjistit, zda se společnost svým heslem opravdu řídí. Náš článek zároveň obsahuje všechny důležité informace, které byste měli vědět, než si na Zonky půjčíte.

Booking.com - rezervace hotelu online (tipy & triky)

24/8/2019

Booking.com je internetový portál, díky kterému si můžeme porovnat ceny mnoha dostupných nabídek ubytování v místě, kam chceme cestovat, a zarezervovat si tak ideální ubytování kdekoli na světě z pohodlí domova. Proč byste měli jeho služby zkusit a jak na to?

AliExpress - kompletní průvodce (2020)

15/8/2019

Internetový obchod AliExpress je hitem posledních let, který přivedl tisíce lidí z Česka k nakupování online. Na jeho stránkách lze sehnat téměř cokoliv a za pár korun. Jak na AliExpressu můžete nakupovat vy a na co byste si měli dát pozor?

CurrencyFair - recenze, zkušenosti uživatelů i návod, jak se zaregistrovat (2020)

7/1/2019

Je populární hlavně ve Velké Británii, ale i českým zákazníkům má rozhodně co nabídnout. Řeč je o online službě CurrencyFair, která se vám bude hodit, pokud potřebujete rychle a výhodně směnit cizí měny. V dnešní recenzi vám službu CurrencyFair představíme a povíme vám o tom, jak jejích výhod můžete využít i vy.

TransferWise - recenze, zkušenosti uživatelů i návod, jak se zaregistrovat (2020)

7/1/2019

Potřebujete převést peníze na cizí měnu, nebo naopak cizí měnu na české koruny? Záleží vám na tom, aby transakce byla co nejrychlejší, nejbezpečnější a abyste platili co nejmenší poplatky? V tom případě se vám bude hodit online služba TransferWise, která je dostupná i pro české zákazníky.

Jdi nahoru