Vítězka Zlatého glóbu Rachel Brosnahan: O hodně rolí jsem přišla kvůli tomu, že jsem se lidem nezdála dost vtipná

Herečka Rachel Brosnahan letos obhájila vítězství na Zlatých glóbech, a připsala si tak už druhou sošku v řadě. Porota ocenila její komediální talent v roli v seriálu Sunday night, ve kterém Brosnahan září. Nyní se však herečka nechala slyšet, že to v kariéře neměla vždy lehké - o spoustu rolí prý přišla kvůli tomu, že se lidem nezdála dost vtipná.
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
8/1/2019

"Vždycky, když na to pomyslím, musím se smát, že jsem herečka, která byla oceněna za komediální talent," řekla Brosnahan magazínu Glamour. "Pro mě je to až absurdní. Celý můj život mi lidé říkali, že nejsem dost vtipná. O spoustu rolí jsem přišla kvůli tomu, že si lidé mysleli, že umím hrát, ale diváka u obrazovky nerozesměju," dodala.

Vždy existuje prostor pro zlepšení - a platí to nejen pro herectví

"Slýchávala jsem to tak často, až jsem tomu začala věřit. Začala jsem si myslet, že ti lidé kolem mě mají pravdu. Ale pak jsem pochopila, že člověk se může stále učit a zlepšovat, a to i pokud je přesvědčený o tom, že na to nemá," říká Brosnahan a dodává, že to neplatí jen pro herectví, ale pro všechny další obory.

Rachel Brosnahan s hereckým kolegou Robertem De Nirem.

Brosnahan začala na svém komediálním projevu pracovat a začala ho rozvíjet. I díky tomu uspěla v konkurzu na roli v seriálu The Marvelous Mrs. Maisel, kde hraje hlavní postavu. Její Midge Maisel je žena, kterou podvede manžel, a ona si jako útěk z těžké reality najde nezvyklého koníčka - vystupování ve standupu. Právě tady talent herečky Rachel Brosnahan projevil naplno, v roli zářila, a dostala za ni svůj první Zlatý glób.