Dvanáctý měsíc zdarma. Roční předplatné Voyo nyní s bonusem

Roční předplatné na Voyo lze v průběhu prosince zakoupit za zvýhodněnou cenu. Namísto dvanácti měsíců uhradí zákazník jedenáct a dvanáctý obdrží, jako bonus, zdarma. Už od srpna jsou navíc na tisícovkách prodejen po celém Česku k dostání vouchery ke sledování více než 2 000 filmů, dokumentů a seriálů na Voyo. Speciální vánoční akce, která potrvá po celý prosinec, je tak dalším z mnoha kroků ke zpřístupnění nabídky Voyo co nejširším diváckým skupinám.
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/12/2021 1:00 AM

„Předplatné Voyo je ideálním vánočním dárkem, proto jsme se rozhodli nabídnout našim stávajícím předplatitelům a těm, kteří předplatné teprve zvažují – ať už pro sebe, nebo pro své blízké – možnost získat dvanáctý měsíc z ročního předplatného zdarma,“ vysvětluje ředitel marketingu TV Nova Jakub Strýček a pokračuje: „Následujících dvanáct měsíců bude navíc doslova nabito novinkami. Vedle neustále se rozšiřující prémiové nabídky českých i zahraničních filmů, seriálů, dokumentů a reality shows, chystáme uvedení celé řady projektů původní tuzemské tvorby pod značkou Voyo Originál, které budou dostupné exkluzivně na Voyo.“

Už v první polovině roku 2022 se předplatitelé Voyo mohou těšit například na minisérii Jitřní záře v režii Dana Wlodarczyka, kterou pro Voyo natáčí společnost Bionaut producenta Vratislava Šlajera, držitele Českého lva a mezinárodní ceny Emmy. Své premiéry na Voyo se dočká třídílná minisérie Iveta o počátcích kariéry zpěvačky Ivety Bartošové. Také za ní stojí zvučná jména české audiovize, jako například držitelé Českého lva Matěj Podzimek v pozici kreativního producenta TV Nova a Matěj Chlupáček, producent společnosti Barletta. Dalším Voyo Originálem připravovaným na příští rok je Národní házená – komediální seriál podle scénáře Michala Suchánka o partě odkvetlých šampionů a jejich snaze o návrat na sportovní vrchol. Novými příběhy bude pokračovat také legendární seriál Ordinace v růžové zahradě 2., jehož všechny díly od první řady lze na Voyo sledovat kdykoli bez reklam z jakéhokoli zařízení. 

Bonusové roční předplatné lze zakoupit na www.voyo.cz/darek.

No items found.