ING Aria Lion Dynamic – fond fondů na cestě k zajímavému zhodnocení

Fond fondů ING Aria Lion Dynamic patří k profilovým podílovým fondům. Za cenu vyššího kolísání mohou investoři tohoto fondu získat nadprůměrné zhodnocení. Máte zájem přidat se k těm, které riziko jen tak nevyvede z míry?
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Kde investovat
6/12/2020 1:00 AM

Otevřený fond fondů ING Aria Lion Dynamic vznikl v roce 2014 v rámci ING fondů jako profilový fond zaměřující se především na investice do akcií v rámci Evropy a Severní Ameriky. Je zajímavou volbou pro investory s dynamickým investičním profilem. Minimální částka pro pravidelnou měsíční investici je 100 Kč.

druh fondu:fond fondů
měna:CZK
rok založení fondu:2014
investiční horizont:5 let a déle
investiční riziko:5 (stupnice 1 až 7)

ING Aria Lion Dynamic je na lovu akciových fondů, které za něco stojí

Vybudování akciové části portfolia je výzvou i pro zkušeného investora. ING však tento nelehký úkol může udělat za vás. ING Aria Lion Dynamic představuje mezi ING fondy odvážnější volbu. Jedná se o fond fondů s výraznou převahou dynamických aktiv. Portfolio manažer vybírá akciové fondy, které investují především v Evropě a Severní Americe. V menší míře jsou zastoupeny rozvíjející se trhy a Japonsko. Při investování do akciových fondů je nutné počítat s výkyvy hodnoty ceněného papíru.

U fondu fondů ING Aria Lion Dynamic za cenu vyššího kolísání máte jako investor šanci získat nadprůměrné zhodnocení vložených prostředků. Odvážný investiční profil nezapomíná na široké rozložení portfolia. Tento přístup pozitivně přispívá k nižší kolísavosti hodnoty investice v čase. Riziko je aktivně řízeno.

Když vám při investování do podílových fondů nechybí odvaha

Jak již název fondu napovídá, ING Aria Lion Dynamic je tady pro dynamické investory s ochotou podstupovat dlouhodobě investiční riziko v podobě častějších výkyvů na finančních trzích. Doporučený investiční horizont je 5 let a déle. Udržíte-li nervy na uzdě během vyššího kolísání, můžete získat díky investici do tohoto fondu potenciálně atraktivní zhodnocení.

Dlouhodobá výkonnost fondu ING Aria Lion Dynamic

Od vzniku dosáhl fond fondů ING Aria Lion Dynamic zhodnocení ve výši 13,46 %. Za rok 2015 přinesl investorům výnos ve výši 9,05 %.

No items found.