Jaké jsou silné stránky nabídky podílových fondů J&T Banky?

Investování do podílových fondů může přinést zajímavý výnos. Hlavním předpokladem je vybrat si kvalitní investiční společnost, která bude schopná zhodnotit vaše peníze. Takovou společností bezesporu je J&T Banka, jejíž silné stránky a nabídku podílových fondů si představíme v tomto článku.
Od redakce Fondik.cz
Kategorie:
J&T fondy
8/8/2018

Finanční skupina J&T spravuje fondy určené jak pro veřejnost, tak fondy určené pro kvalifikované investory. V obou případech těží klienti z několika silných stránek, mezi které se přednostně řadí:

  • Zázemí a zkušenosti J&T Banky
  • Atraktivní podmínky pro investory
  • Čitelná strategie fondů

Bližší pohled na tyto výhody vám odpoví na otázku, zda-li jsou pro vás J&T zajímavou příležitostí, jak zhodnotit vaše volné finanční prostředky.

Zázemí a zkušenosti J&T Banky

Při investování vašich peněz do podílových fondů svěřujete investiční společnosti obrovskou důvěru. V případě J&T Banky ji lze podložit vskutku stabilními základy. Banka byla založena v roce 1998 a po celou dobu existence se profiluje jako instituce, která je schopna vyhovět individuálním požadavkům malých i velkých klientů. Společně s komplexními službami privátního bankovnictví přichází s příležitostí investovat do podílových fondů. I vy tak máte možnost využít investičních nápadů skupiny J&T a stát se investorem.

Atraktivní podmínky pro investory

Začít investovat bez nutnosti navštívit pobočku banky? Žádný problém, v případě J&T Banky vyplníte online formulář během 15 minut a vše ostatní s vámi po telefonu vyřeší bankovní poradce. Po uzavření smlouvy můžete veškeré investice provádět bez dalších administrativních náležitostí. Minimální výše investice je 300 Kč. Minimální výše odkupu není stanovena. V případě podání žádosti můžete mít své finanční prostředky k dispozici v řádu dní.

Za vložení investice do některého z podílových fondů J&T se vám automaticky připíšou body ve věrnostním programu Magnus. Mezi benefity, které můžete za nasbírané body čerpat, patří například pobyty v prvotřídních hotelech, zážitky či vouchery do luxusních restaurací. Program Magnus pochopitelně není tím hlavním, proč byste do fondů měli investovat. Na druhou stranu se jedná o velmi příjemný bonus.

Transparentní strategie fondů

V nabídce J&T Banky najdete malé množství fondů, nicméně každý z nich má srozumitelnou a unikátní strategii. Jako investor tak máte jednodušší výběr. Snadněji objevíte pro vás ideální kombinaci výše výnosu, investičního horizontu a rizika. J&T fondy směřují investice především do České a Slovenské republiky. Jaké fondy investoři pro zhodnocení peněz využívají nejčastěji?

J&T Money CZK

Speciální fond cenných papírů J&T MONEY se chlubí titulem Investice roku v kategorii Smíšené fondy za roky 2013, 2015 a 2016, 2018 a 2019. Portfolio je složeno převážně z podnikových dluhopisů s kratší splatností a proměnlivou úrokovou sazbou. Minimální investiční horizont je 1 rok. Nízká kolísavost investice předurčuje fond konzervativním investorům.

J&T Bond CZK

Základem portfolia jsou střednědobé dluhopisy, které doplňují firemní a státní dluhopisy. Mezi investice fondu patří například dluhopisy CE Energy. Tento fond zaujme investory, kteří jsou ochotni podstoupit vyšší míru rizika za cenu výrazně většího zhodnocení, než mohou nabídnout bankovní vklady. Minimální investiční horizont je stanoven na 3 roky.

Využijte výhod fondů J&T Banky

J&T fondy umožňují i začínajícím investorům rychle se zorientovat a získat při zachování nízkého rizika atraktivní výnos. Fondů v nabídce není velké množství, což však neznamená, že je těžké si některý z nich vybrat. Právě naopak! Kolektivní investování prostřednictvím J&T Banky je maximálně srozumitelné.

Jak můžu investovat do podílových fondů J&T Banky už od 300 Kč?

Stačí vyplnit tento formulář na stránkách J&T Banky. Zabere to maximálně 10 minut. Tím si u J&T Banky otevřete účet (zřízení i vedení účtu je zdarma). Všechny potřebné písemnosti vám pak doručí kurýr na náklady J&T Banky a vy budete moci začít investovat.

Internetový formulář J&T Banky, přes který je možné otevřít si u banky účet a začít investovat.
Internetový formulář, přes který je možné otevřít si účet u J&T Banky.