O2 TV - cena předplatného pro rok 2022

Zajímá vás, kolik v současné době zaplatíte za používání O2 TV? Připravili jsme pro vás jednoduchý přehled, ve kterém se dozvíte vše podstatné. Pojďme na to!
Logo Fondik.cz
Od
redakce Fondik.cz
Kategorie:
Zajímavosti ze světa financí
1/1/2022

O2 TV nabízí celkem tři typy předplatného. Ceny začínají na 299 Kč měsíčně a končí na 749 Kč měsíčně. Pojďme se nyní na jednotlivé varianty předplatného podívat zblízka.

  • O2 TV Bronzová - za toto předplatné zaplatíte 299 Kč měsíčně. Nabízí celkem 64 televizních kanálů, z nichž 31 běží v HD kvalitě. Vedle základních kanálů jako Nova, ČT1 či Prima tu najdete například Disney Channel, FilmBox či National Geographic. Součástí je i kanál O2 TV Sport, na kterém si můžete pustit například fotbalovou Ligu mistrů. K předplatnému O2 TV Bronzová dostanete i balíček KINO na 1 měsíc zdarma - součástí balíčku jsou kanály HBO, HBO 2, HBO 3, HBO OD, HBO GO, Cinemax a Cinemax 2.
  • O2 TV Stříbrná - za prostřední variantu předplatného zaplatíte 449 Kč měsíčně. Najdete na něm 101 kanálů, z nichž 46 běží v HD kvalitě. Oproti levnějšímu tarifu nabízí navíc například sportovní kanály O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis, Filmbox Premium nebo kanál pro dospělé Playboy TV. I k tomuto tarifu získáte balíček KINO na 1 měsíc zdarma.
  • O2 TV Zlatá - nejvyšší varitanta předplatného vás vyjde na 749 Kč měsíčně. Čeká na vás celkem 134 kanálů, z nichž 54 je v HD kvalitě. K dispozici je větší výběr kanálů pro dospělé jako například Leo TV, Hustler TV či EroXXX. Najdete tu také německou televizi RTL, dokumentární kanál VOX či ruskou stanici TV1000 Russkoe Kino. Balíček KINO je plnohodnotnou součástí tohoto tarifu. To znamená, že programy HBO, HBO 2, HBO 3, HBO OD, HBO GO, Cinemax a Cinemax 2 můžete sledovat bez omezení.
Tabulka se třemi tarify, které nabízí služba O2 TV. Tarify se jmenují O2 TV Bronzová, O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá.
Tarify na O2 TV.

Seznam všech televizních kanálů u jednotlivých tarifů najdete zde.

Doplňkové balíčky na O2 TV

U O2 TV je možné dokoupit si speciální služby. V nabídce jsou v tuto chvíli celkem tři.

  • Rodinné sledování - díky této funkci budete moci O2 TV sledovat až na třech zařízeních současně.  Doplněk stojí 100 Kč měsíčně.
  • Balíček Kino - získáte pět filmových kanálů, které jsou součástí nejvyššího tarifu O2 TV Zlatá. Jedná se o kanály HBO, HBO 2, HBO 3, HBO OD, Cinemax a Cinemax 2. K tomu také získáte přístup do HBO GO. Balíček stojí 200 Kč měsíčně.
  • Balíček Svět - součástí je 10 cizojazyčných kanálů, například RTL, TVP Polonia či Rai 1.

Jak funguje O2 TV

O2 TV si můžete objednat v kamenné prodejně O2 nebo na internetových stránkách firmy. Její aktivace je poměrně jednoduchá. Pokud ji budete chtít sledovat na televizi, doručí vám O2 samoinstalační balíček, který obsahuje set-top box a potřebné kabely. Součástí balení je i podrobný návod, který vám poradí, jak O2 TV zapojit. Pokud se budete chtít dívat na počítači, stačí se přihlásit na webu O2 TV ke svému účtu. Pro sledování O2 TV na mobilu či tabletu si stačí stáhnout aplikaci, která je dostupná pro platformy Android a iOS.

Co se nám líbí a nelíbí na O2 TV

Oceňujeme, že na O2 TV je možné zpětné zhlédnutí a nahrávání. Oblíbený pořad si tak můžeme pustit až sedm dní zpětně. Líbí se nám také bohatá nabídka sportovních a dokumentárních kanálů a fakt, že O2 TV je v současnosti jediným místem, kde lze sledovat fotbalovou Ligu mistrů. To, že je služba bez závazků a lze kdykoli zrušit, považujeme v dnešní době za standard (stejně to má například i Netflix a HBO GO).

Co se nám naopak nelíbí, je cenová politika ohledně doplňkových balíčků - věříme, že například možnost sledování na třech zařízeních současně by měla být součástí předplatného, a nemělo by se za ni platit extra. Jinak je ale O2 TV kvalitním produktem, který si své zákazníky určitě najde.

Věříme, že vám náš přehled pomohl, a přejeme spokojené sledování!